Анастасія Ігнатьєва

Анастасія Ігнатьєва

883

Пластичний і реконструктивний хірург

Анастасія Геннадіївна – пластичний і реконструктивний хірург в “Doctor Ignatyev International Clinic”, лікар-науковець післядипломної академії ім. П.Л. Шупика, спікер навчального центру EMET Medicine, хірург в третьому поколінні, в 2017 році ввійшла в ТОП-50 молодих хірургів світу (IASSS, Швейцарія) і представила Україну на Всесвітньому Хірургічному Конгресі WSC в Базелі. Досвід роботи в реконструктивній хірургії в Англії, та в естетичній хірургії в Швейцарії, Іспанії та Південній Кореї.

 

“Doctor Ignatyev International Clinic” – це багатопрофільна клініка преміум-класу, що розташована на узбережжі Іспанії в Марбелії, а також у столиці України - в Києві. Клініка пропонує комплексне лікування хребта дорослих і дітей, послуги краси і пластичну хірургію. Є щорічним переможцем в номінації «Лідер року», починаючи з 2016 року. Лікарі клініки нагороджені Золотим орденом України і мають дві Золотих номінації від шпиталю США.

 

В 2015 році при підтримці «British Institute of Plastic Surgery London» у мережі клінік «Doctor Ignatyev International Clinic» було відкрито відділення пластичної реконструктивної хірургії та естетичної медицини, керівництвом якого займається Анастасія Ігнатьєва. Колаборація з пластичними хірургами Англії була створена задля впровадження сучасних протоколів операцій, оснащення клініки передовим обладнанням та підвищення кваліфікації спеціалістів сфери естетичної медицини в Україні.

«Зараз ми готуємо міцну базу для запуску найсильнішого реконструктивного центру з пластичної хірургії в Україні. Займаємось навчанням молодих хірургів та розширенням клініки. Ми почали вести дуже сильну наукову діяльність аби конкурувати з кращими шпиталями Європи та Англії», - розповідає Анастасія.

Тендітна хірург проводить складні реконструктивні операції, естетичні операції на тілі та на обличчі. Вільний час присвячує просвітницькій діяльності в сфері медицини. Серед своїх досягнень основним вважає удосконалення техніки ринопластики до менш травматичної з підвищеною стабілізацію кісткових структур. У роботі Анастасії головний принцип – зберегти натуральність та індивідуальність пацієнта.

 

Анастасія Ігнатьєва вільно володіє англійською та іспанською мовами, адже більше 2-х років працювала в престижних шпиталях та клініках Великобританії та Іспанії в пластичній та реконструктивній хірургії, серед яких найбільший госпіталь Великобританії Queen Elizabeth Hospital. Окрім роботи за профілем, Анастасія Геннадіївна проходила стажування на базі онкологічних, ендоваскулярних та лапароскопічних клінік, включаючи DAVOS курс в Швейцарії. На її рахунку множинні публікації в медичних хірургічних журналах як України, так і у міжнародних виданнях.