Світлана Бойко

Світлана Бойко

2611

Власниця компанії ТОВ Алюмінка

Ще з юності Світлана не боялася експериментувати та шукати себе.

Спочатку дівчина мріяла стати лікарем і, розуміючи складність навчання та відповідальність майбутньої професії, таки вступила до медичного університету.

Та коли зрозуміла, що займатися бізнесом їй більш цікаво,без страху розпочала все з нуля і стала студенткою вдруге – розпочавши навчання на економічному факультеті.

 

З часом, вже успішна підприємець, вирішила не зупинятися на шляху до отримання нових знань, навичок і досвіду. Нова спеціальність – телеведуча та контент-мейкер, якій наразі навчається у школі 1+1 media.

 

На відкриття нових горизонтів та саморозвитку Світлану надихає її родина: чоловік та дванадцятирічний син. З ними, переконана учасниця, вона готова розпочинати нові види діяльності, бо впевнена, що рідні завжди її підтримають.

 

Сім’я – найбільша цінність для Світлани.  Доленосною подією в житті називає саме створення родини і народження первістка.

 

Багато часу приділяє вихованню сина. У минулому, не була готовою довірити малюка няні, заради того аби цілодобово присвятити себе роботі. Однак це не завадило молодій мамі рухатися далі на шляху до особистісного росту.

 

Аби поєднати кар’єру з побутовими жіночими родинними обов’язками, Світлана почала працювати ріелтером в агенції нерухомості. За декілька років роботи, вона допомогла знайти новий дім або продати старий тисячам вдячних клієнтів.

 

Та нещодавно підприємницький хист нашої учасниці надихнув її на створення нового масштабного бізнес-проекту. Наразі Світлана активно займається відкриттям компанії ТОВ Алюмінка

 

Вона переконана – натхнення та успіх приходить до освічених та відкритих людей. А головною причиною якісної репутації бізнесу вважає чесність та щирість з клієнтами і колегами.

 

Таких цінностям Світлану вчили з дитинства люблячі батьки. Підтримував життєві орієнтири і чоловік. Саме його учасниця називає своїм наставником та незамінним порадником. Чоловік був одним з тих, хто постійно підтримував Світлану під час надскладного рішення у її житті – змінити роботу і розпочати вести власний бізнес.

 

В людях учасниця найбільше поважає відвертість, сміливість, почуття гумору та креативність. На розвиток таких рис у власному характері Світлану надихають улюблені заняття: література, подорожі та самоосвіта. Також у вільний час обожнює ходити з родиною в кіно.

 

Свою участь у Mrs. Ukraine International 2021 вважає шансом випробувати власні сили та бути прикладом для інших.

«Це можливість не просто стати переможницею, а і поділитися власним досвідом успіху, який може стати в нагоді кожній дівчині».