Наталія Духовська

Наталія Духовська

639

Власниця ТОВ «Стайл-Интер’єр Деко» з виробництва декоративного текстилю.

 

Навчалася у Київському інституті водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного та отримала освіту за спеціальністю «Менеджмент організацій».

 

За статусом - щаслива дружина та мати, у шлюбі двадцять щасливих років.
Разом з чоловіком виховують трьох чудових та талановитих діток – сімнадцятирічну та чотирнадцятирічну донечок і дванадцятирічного сина. Середня донька закінчила школу музики, фортепіанне відділення, та школу танців, має багато нагород. Син вчиться на фортепіанному відділені, та займається шахами.

 

З юних років Наталія мріяла про власну справу, прагнула бути самостійною та незалежною. Мрії здійснюються, якщо в них щиро вірити. Завжди любила створювати щось красивe, стильне, вишукане і це стало вирішальним у виборі сфери діяльності.

 

Власну справу відкрила у 19 років і на сьогодні має власне виробництво. Компанія ТОВ «Стайл-Интер’єр Деко» – український виробник декоративного текстилю, а саме: штор, гардин, декоративних подушок, скатертин, серветок та іншого. Продукція компанії присутня на ринку України понад 20 років і постійно дарує українцям затишок. Ця продукція також відома за кордоном, оскільки компанія займається оснащенням готелів, ресторанів, резиденцій якісним текстилем. Найбільше успішних проєктів зроблено в ОАЕ, Іспанії та Ізраїлі. Штори, які можна побачити у новинах, вироблені компанією «Стайл-Интер'єр Деко» висять у великій сесійній залі Кабінета Міністрів України.

 

Бізнес Наталії має ще й інший напрямок, зокрема це постачання продукції до мережевих гіпермаркетів та власній інтернет-магазин.

 

Цей бізнес з’явився в житті Наталії дякуючи долі, вона просто опинилася в потрібний момент у потрібному місці, а найголовніше, що це збіглося з її бажаннями та мріями.

 

На думку Наталії, аби досягти успіху потрібно забезпечити себе перш за все хорошою освітою, володіти самодисципліною, мати наполегливість, цілеспрямованість, інтуїцію та впевненість у собі. Також вміти брати на себе відповідальність, ризикувати, оперувати бюджетом та правильно розставляти пріоритети.

Своїми головними наставниками та прикладом для наслідування Наталія називає батьків. «Завдяки їм, я навчилася цінувати справжні людські якості та завжди мати свою думку і вміти відстояти її. З самого дитинства, мені говорили: «Будь впевненою, і завжди залишайся собою». Це мені не аби як допомогло в досягненні вершин», - говорить Наталія.

В житті Наталії було багато складних ситуацій, коли потрібно було приймати рішення та ризикувати. Та коли випав шанс відкрити власну компанію, вона повірила в себе та не дивлячись ні на що - зробила це. Так збулась її головна мрія. А щодо реалізації власної мети, Наталія переконана, що головне це розуміти, що всі важкі рішення пов’язані зі змінами, а зміни рано чи пізно призводять до покращення.

 

Доленосною подією у своєму житті беззаперечно вважає народження дітей. З кожною дитиною пов’язана своя особлива історія, з якої утворилася велика родина Наталії.

«Сімнадцять років тому з‘явилася на світ моя старша донька та, на жаль, її народження не було безхмарним. Вона постраждала при пологах і мені довелось звикати з думкою, що буду виховувати дитину з інвалідністю. З появою першої доньки Вікторії народилася наша родина, через три роки з‘явилася довгоочікувана та бажана донька – Дар‘я. І справжнім подарунком долі стала моя третя вагітність і народження синочка Нікіти. Тож, народження дітей стало найбільш доленосним в моєму житті», - розповідає Наталія

У людях насамперед цінує такі якості, як: вірність, порядність, чесність та щирість. Також позитивний погляд на життя, всупереч усім негараздам, які трапляються на життєвому шляху. Саме це вважає найголовнішим.

 

Вільний час полюбляє проводити з сім’єю: запалювати свічки та насолоджуватися живою музикою, яку виконують її діти. При нагоді обов’язково займається спортом, танцями та їздою на мотоциклі.

 

Наповнюється подорожами та вважає, що це час коли людина дійсно відчуває що живе. Любить займатися спортом, бо це дає можливість зняти напругу.
Їзда на Harley Davbdson – не аби яке задоволення. Обожнює проїхатись та помилуватись мальовничими краєвидами України, це допомагає подолати стрес та поганий настрій. Також відчуває себе наповненою, допомагаючи комусь, тому залюбки займається благодійністю.

«За це я отримала дорогу для мене нагороду - Орден “Почаївської ікони Пресвятої Богородиці”, - додає Наталія.

Взяти участь у конкурсі Mrs. Ukraine International 2021 вирішила аби донести Україні, а може й цілому світу, що жіноча краса – це не тільки приваблива зовнішність, а ще й особлива жіночість, щирість, вміння володіти собою та, безперечно, мати неабиякий розум. А вирішальним стало, звісно ж, позитивна реакція та підтримка моєї сім’ї.