Олена Федорова

Олена Федорова

753

Перекладач, викладач, бізнес-вуман.

 

Перекладач і викладач англійської та китайської мов, філолог-китаїст, лінгвіст, засновниця і головний редактор Платформи усвідомлених Людей «Аmrita-оm», засновниця Школи Йоги і Східного танцю «Mohini Devi Dance», співавтор щоденника «Life Journal», співзасновник мовної школи «Easy Chat Club».

 

Має три вищі освіти.  Отримала ступінь магістра Дніпропетровского Національного Університету за спеціальністю  «Філолог-китаїст, сходознавець, лінгвіст», ступінь магістра Далянського Національного Університету (КНР) за спеціальністю «Філолог-китаїст», також має диплом Ланьчжоуського Національного Університету (КНР).

 

У Олени велика сім'я, багато братів і сестер. Молодшій сестричці всього 7 років. Виховує синочка Михайлика.

«Він талановитий помічник в маминих проектах. А ще ми з Мишком щасливі власники французькою бульдога Гекслі», - розповідає Олена.

Вдома – любляча мати, а в роботі – та, хто надихає інших! Життєве покликання і великий творчий шлях Олени об’єднані в одну глобальну ідею! Є засновницею і головним редактором Платформи усвідомлених Людей Аmrita (www.Amrita-om.com )

 

Ця платформа створена для того, щоб надихати якомога більше людей на здорове і щасливе життя! Кожен редактор цього проекту є експертом в одній з основних сфер життя. Команда Амріти адаптує різну корисну інформацію так, щоб її можна було відразу використовувати в своєму повсякденному житті.

 

Олена засновниця Школи Йоги і Східного танцю «Mohini Devi Dance» (www.Mohinidevidance.com ). У цій школі є заняття з Кундаліні йоги, зі східних танців різних стилів і напрямків, тренування Беліденс Кардіо. Місія Школи – в безпечному і доброзичливому просторі допомогти кожній жінці розкрити свою жіночність і силу, навчитися взаємодіяти зі своїм тілом, чути його. Набути і розкрити Красу і Чарівність, дану кожній жінці по праву народження в жіночому тілі.

 

У цьому році зі своїм партнером @oxana.gryn, Олена створила і вже випустила унікальний продукт – «Щоденник, який змінить твоє життя». Це домашня книга-щоденник, в якій зібрана мудрість ведичних знань, китайських секретів, даоські практики і техніки західноєвропейської класичної психології. Щоденник включає в себе 3 основних великих розділи, які орієнтовані на поступове розкриття і опрацювання основних сфер життя людини: Будь Організована, Люби Своє Тіло і Будь в Гармонії із Всесвітом.

«Всі свої проекти я створила з великою любов'ю до людей! Моя Місія - надихати людей на подвиги, нехай навіть найменші. Великий Шлях починається з першого кроку, я б дуже хотіла допомагати людям його долати і йти в щасливе і усвідомлене життя. Саме ці напрямки я вибрала тому, що в цих рамках я можу бути найбільш корисна суспільству, враховую мої таланти і вміння. Цими проектами горить моє серце», - з гордістю розказує Олена.

Зрозуміти, що займатися цими справами – це покликання, Олені допомогли звичайні люди! Так, так, малознайомі люди які зверталися з проханням провести уроки, прочитати лекції! Звісно, потім вони поверталися з палаючими очима і розповідали, як інформація, яку вони почерпнули, допомогла їм якісно покращити власне життя. Ось саме ці очі слухачів і є, зі слів Олени, тим самим цінним показником правильного професійного напрямку і успіху.

 

Успіх, на думку Олени, починається з самовивчення, з розуміння своїх сильних і слабких сторін. Окрім цього, необхідно добре розбиратися у всіх тонкощах напрямку, який обрав. Особливе значення в досягненні успіху має любов до своєї справи. І, звичайно, віра в себе і свої сили. А тут дуже велику роль грає наявність підтримки оточення, тобто людей, які в тебе вірять. Без такого оточення теж можливий успіх але йти до нього довше і болючіше.

 

Олена з тих жінок, хто йде своїм шляхом проб і помилок без наставника чи прикладу для наслідування, буквально навпомацки шукаючи, відкриваючи і аналізуючи себе. Це досить складна робота! Але з іншого боку, - розмірковує Олена, - кожен психолог, вчитель, йог і Майстер, з якими пощастило спілкуватися і працювати на шляху, в якійсь мірі в певний момент життя були і наставниками і орієнтирами. Просто в мікромасштабі, а не глобально.

 

Найскладнішим рішенням у своєму житті вважає момент, коли довелось взяти відповідальність за саму себе. Хтось може назвати таке рішення дивним, проте для Олени воно стало справді поворотним, яке змінило спосіб її життя, характер, звички.

«Я перестала перекладати відповідальність за свої невдачі на інших, відмовилася від ролі жертви в стосунках з оточуючими. Коло моїх друзів і знайомих теж багато в чому змінилося. У моєму житті поступово почали відбуватися такі чудові речі, про які я навіть не мріяла, перебуваючи в інфантильній позиції «я нічого не можу», - говорить Олена.

У 17 років вона твердо вирішила не ставати спадковим юристом, а, наперекір всій своїй родині, поступити на філологічний факультет. Це повністю змінило напрямок її долі, на шляху зустрілись справжні друзі, яких три на мільйон. Олена здобула освіту і реалізувала себе в прекрасній професії перекладача і викладача! Саме ця подія сильно вплинула на все її подальше життя.

 

У людях найбільше цінує доброзичливість,  відвертість, відкритість та порядність.

 

У вільний час дуже любить читати, особливо на природі, обожнює ходити в кіно, катається на ковзанах зі своїм сином, влаштовує посиденьки з друзями. Малює маслом. А якщо дуже потрібно переварити якусь інформацію починає в'язати. В’язання Олена називає своєю найкращою медитацією.

 

Олена - абсолютно сучасна жінка, і звичайно ж полюбляє подорожі, вечори в СПА з подругами і «вигулювання» нових нарядів. Дуже наповнюється процесом формування затишку у власній оселі, коли на підвіконні з’являються нові вазочки з квітами або випадає час на  драпірування штор. А ще важливим елементом називає спілкування з цікавими людьми.

 

Участь у конкурсі Mrs. Ukraine Internarional 2021 Олена сприймає як новий челендж.

«Мені так захотілося стати частиною цього неймовірного шоу, наповнитись від цієї енергії, познайомитись з дівчатами, адже кожна унікальна, раз прийняла рішення брати участь. Я прийняла рішення відразу ж, майже не роздумуючи», - коментує Олена.