Олена Щеннікова

Олена Щеннікова

484

Керівник бізнес-проектів, сертифікований інструктор з групової психотерапії, дизайнер.

 

Олена – керівник IT-компанії, сертифікований інструктор з групової психотерапії, бізнес-тренер, логіст-аналітик і успішний дизайнер. Свого часу в її ніжних руках було зосереджено управління будівельною компанією, а сьогодні вона мріє втілювати в життя цікаві соціальні проекти. Олена переконана: жінка може все! І її історія життя – яскраве тому підтвердження.

 

Більше 20 років займає керівні посади, і в основному, це будівельні напрямки, включаючи власні торговельні бази і роботу з мережевими будівельними магазинами. Якщо в трьох словах описати трудову діяльність Олени, то це: Організація, Контроль, Керівництво.

 

Спочатку отримала педагогічну освіту, закінчила Білоруський Педагогічний університет імені Максима Танка. Отримавши диплом спеціаліста деякий час працювала у дитячому садку. Потім інтерес до психології привів Олену на цікаві тренінги. На її шляху зустрілись хороші вчителі, які багато чому навчили. Згодом виникло бажання і самій спробувати себе в цій ролі. Вважає величезним подарунком життя свого вчителя Білла Рідлера, за програмою якого "Відносини, що ведуть до успіху" отримала сертифікат тренера.

 

Олена – щаслива мати двох дітей: двадцятисемирічного сина Дениса, який вже досяг успіхів у сфері IT та п’ятнадцятирічної доньки Уляни, що закінчує 9-й клас.

 

Повертаючись до професійної діяльності Олени, хочеться зробити акцент ще на одній сфері, в якій вона почуває себе абсолютно комфортно – дизайн. Спочатку дизайн інтер'єрів був як хобі, а згодом переріс у студію дизайну. Під час карантину  Олена присвятила час організації, будівництву та ремонту свого «міні-готелю» під Києвом. Він же є базою для жіночого тренінгового клубу «Good Mood», основним профілем якого є виїзні тренінги перезавантаження. Окрім цього, не залежно від зайнятості в будь-яких організаціях, Олена бере участь в проектах з будівництва логістичних складів як логіст-аналітик баз даних.

«Знання в психології допомагають мені відчувати людей, чути, що вони говорять і бачити їхні потреби. У деяких моїх замовників я в телефоні так і записана «психолог з ремонту», - сміється Олена.

Вивчаючи професійну біографію Олени, можна сміливо сказати, що вона – людина-оркестр. І, певно, дизайн інтер’єрів це не останній напрям, на якому вона зупинилася.

«Створення міні-готелю та жіночого клубу виникло саме в період карантину. Був запит від оточуючих мене людей. Ідея переросла в проект. Що буде далі, життя покаже», - продовжує розповідати Олена.

Будь-яка справа, за яку вона береться, робиться добре і будь-який проект - досконально. За необхідності підтягує свої знання, відвідує курси підвищення кваліфікації. Але спочатку чітко оцінює свої можливості! Звісно, що без особливих якостей, успіху не досягти! Рецепт Олени Щеннікової не простий – це позитивне мислення і оптимізм, cамодисципліна та cамоконтроль, постійне прагнення до зростання, комунікабельність, винахідливість і гнучкість, прагнення досягти великої мети, вміння, сміливість брати на себе відповідальність, уміння аналізувати ситуацію, працездатність, cаморозвиток і самоосвіта. І найважливіший компонент успіху – любов. Любити щиро те, чим займаєшся і це перетворить роботу в хобі.

 

У різні періоди життя ті чи інші люди стають орієнтирами, які допомагають пізнати себе, відкрити у собі нові можливості. Найбільш значимою людиною в житті Олени був батько. Саме він навчив її ніколи не здаватися та не панікувати у критичних ситуаціях, ставити цілі та досягати їх, плануванню та відповідальності. Це все завдяки його рисам характеру, які вона перейняла від нього.

 

З любов'ю і величезною повагою вона відгукується про свого вчителя, директора педагогічного училища Марата Садиковича Мухамеджанова. Саме він був тим, хто вплинув на Олену в підлітковому віці, і хто заклав в неї впевненість і віру в себе. Величезним подарунком життя вважає свого вчителя Білла Рідлера, за програмою якого "Відносини, що ведуть до успіху" отримала сертифікат коуча. Прикладом для наслідування на сьогоднішній день є піарниця Ярослава Гресь, захоплюється умінням, сміливістю і силою втілити в життя свої мрії Артура Мхітаряна, дослухається до Євгена Черняка, а ось розібратися з думками допомагає доктор наук Тетяна Чернігівська. І це не повний список людей, які впливають на життя Олени.

 

Та не зважаючи на  все в житті все ж таки виникають ситуації, коли людині необхідно приймати вкрай радикальні рішення. Таким в житті Олени було рішення закрити спільний проект та розійтись з партнером, залишившись у великому мінусі та боргами. Це був момент, коли життя потрібно було починати з нуля.

 

Сталася в в житті Олени і подія, яка вщент змістила її життєві орієнтири. Три роки тому вона втратила батька. Трагедія змусила її переглянути своє ставлення до життя, до подій. Відбулась глибока внутрішня трансформація. Саме в цей період і довелося натиснути кнопку reset.

«Через три роки я можу з упевненістю сказати, що прийняла в той час найбільш правильні рішення. Тоді не було такого відчуття як страх перед кардинальними змінами в житті», - говорить Олена.

У людях цінує чесність, доброту та відвертість. А ще почуття гумору. Вільний час намагається проводити у власному будинку, де є сад, благоустроєм якого і займається, коли є вільна хвилина. Із задоволенням відвідує творчі майстер класи, пише картини, робить ляльок.

«Я входжу в стан тихого релаксу і весь світ зупиняється на цей час. Тиша в будинку біля лісу сприяє цьому», - розповідає Олена.

Любить подорожі, насолоджується світом, бо він дарує неймовірну енергію, від якої хочеться рухати гори. Заходи, світанки, архітектура, природа, люди - це все невичерпне джерело енергії. А ще полюбляє аудіокнижки та проводити тихі вечори біля каміна.

 

Олена вірить у Всесвіт який подає нам знаки. Навколо так багато прекрасних жінок, у яких є страх і невпевненість в собі при всій їх мудрості, силі та жіночності, що участь у конкурсі вона розглядає іще й як шанс надихнути їх своїм прикладом.

«Вирішальною стала розмова з Яною Луцькою – національним директором міжнародного конкурсу краси для успішних жінок Mrs. UkraineInternational. Збіг наших життєвих цінностей і бачення сучасної жінки, в якій гармонійно поєднуються високі моральні якості, інтелект, краса і сила досягати своїх цілей», - фіналізує Олена.