Олена Щиковська

Олена Щиковська

569

Спеціаліст у фармації.

Народилася в Криму, утім після закінчення школи поїхала до Харкова на навчання. А вже за 2,5 роки переїхала до улюбленого Києва.

 

Закінчила фармацевтичний коледж та декілька найкращих українських вишів: Східноукраїнський національний університет ім. В. Даля, Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця та Національну медичну академію післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика за напрямками – промислова та загальна фармація.

 

Навчаючись в університеті, мріяла працювати над створенням інноваційних медичних препаратів, які б лікували, підтримували та продовжували життя людей. По завершенню вишу свою трудову діяльність розпочала на Борщагівському фармацевтичному заводі, як менеджер виробництва ліків. А нині працює старшим науковим співробітником у Міжнародній організації IQVIA, де займається моніторингом клінічної діяльності в українських лікарнях. Її робота поєднує відразу два аспекти - науковий та лікувальний, що є невід'ємним етапом під час розробки нових ліків. Олена вкрай вимоглива до себе, тому на перше місце завжди ставить якість виконаної роботи. Таким чином вона здійснила дитячу мрію - дарувати людям здоров'я, а отже - впевненість у завтрашньому дні.

«У дитинстві - у віці 6-7 років - мені подобалися упаковки, флакони з-під вітамінів та ліків, а ще похід за «аскорбінкою» до аптеки, де її і виготовляли. Шалено хотілося зрозуміти, як відбувається процес виробництва, і чому "аскорбінка" така смачна? Згодом мама прищепила мені свою безмежну любов до хімії – вважаю, це й стало поштовхом, аби пов'язати своє життя з фармацією», - розповідає Олена.

Нинішня посада Олени передбачає напружений графік, широке коло спілкування й постійні відрядження. Та попри це вона знаходить час на реалізацію творчих здібностей. Пройшла курс «Модель, фотомодель» у Школі модельного бізнесу "La Femme Models", після чого відразу прикрасила обкладинку журналу. Також закінчила курси за спеціальністю «Телеведучий, тележурналіст» продюсерського центру Showmax.

 

Виховує семирічного сина Бориса, якого дуже любить і розвиває всебічно. Для Олени, сім’я – це затишок і фундамент, на якому вибудовуються й інші сфери життя. Насамперед - баланс "родина-робота". Вільний час присвячує сину, рідним, також особистому і професійному вдосконаленню. Цікавиться психологією, нутріціологією, приділяє час вивченню іноземних мов. Невід’ємною частиною життя Олени є регулярні заняття спортом та тренування сина. Нещодавно відкрила для себе нову систему вправ “AnimalFlow”. Любить разом із сином пізнавати світ в усьому його розмаїтті , а ще – театри, музеї, виставки та нові знайомства і спілкування з цікавими людьми. Попри постійну зайнятість займається волонтерством у Римо-католицькій церкві - парафії Святого Олександра.

Аби досягти успіху, на думку Олени, потрібно прислухатися до себе, ставити довготермінові цілі, наполегливо працювати, вміти ризикувати й оптимістично мислити. «Якщо сміливо мріяти - тоді мрії стають реальністю!", - стверджує Олена.

Людей, які зустрічалися на життєвому шляху, вважає цікавими та по-своєму важливими. В оточуючих цінує внутрішню красу, енергетику, харизму, цілеспрямованість, а також щирість, легкість й оптимізм. Велику роль у становленні Олени як особистості відіграли батьки, яким вона вдячна за безумовну любов, людяність, порядність та за несказану готову відповідь на окремі запитання.

 

Участь у конкурсі розглядає як виклик самій собі, і водночас - як здійснення іще однієї мрії.

«Попри шалену завантаженість на роботі і самостійне виховання сина можливо бути різною: чарівною, яскравою, жіночною та гармонійною», - стверджує Олена і готова це довести на власному прикладі.