Ольга Левченко

Ольга Левченко

1505

Архітектор-дизайнер.

Ольга навчається в Київському інституті сучасної психології та психотерапії, за спеціальністю «Клінічна психологія».

 

Навчалась у Київському національному університеті будівництва та архітектури, за спеціальністю «Дизайнер архітектурного середовища» та у Київському Славістичному університеті за спеціальністю «Міжнародні відносини та зовнішня політика».

 

Заміжня, разом з чоловіком виховують двох донечок: шістнадцятирічну Маргариту та десятирічну Соломійку.

 

Займається будівництвом заміських будинків, таунхаусів, дуплексів, їх розробкою та дизайном. Кар’єра в Міністерстві закордонних справ не склалася, хоча це була ціль, яку Ольга ставила собі іще під час навчання! Варіантів чим ще займатись по життю було не багато, а будівництво – та сфера яка подобається, та в якій вона відчуває себе найкраще, а ще це приносить задоволення та приємним бонусом гроші.

 

Будівництво, як хобі, в житті Ольги поєдналось із бажанням приносити людям користь і в результаті переросло у справу всього життя! А коли така справа приносить задоволення та ще винагороджується – ви на вірному шляху.

 

На думку Ольги, людина народжується вже з певними закладеними талантами та здібностями, які в процесі зростання розкриваються та відшліфовуються, тому у дорослому житті аби чого-небудь досягти, потрібно ставити чіткі цілі, бути спрямованими, незважаючи на перешкоди, падіння та зради. Потрібно завжди бути впевненим в собі, навіть якщо чогось не знаєш, мати амбіції, проявляти твердість та непохитність у своїх рішеннях, при цьому бути порядним у всьому, що говориш і робиш, ну, а якщо додати ще й комунікабельність та харизму, є всі шанси стати успішним.

 

Найкращим наставником та прикладом в житті Ольга називає свого батька! Вона характеризує його як людину настанови, слова якої відкарбовані в серці змалечку до сьогодення: «Поводься з людьми так, як би хотів що би ставилися до тебе». Він є прикладом  милосердя, доброзичливості, всепрощення, інтелігентності, мудрості, порядності, гідності, любові, щирості, безкорисності, скромності та довготерпіння!

«Мені було і є чому повчитися у батька. Низький уклін та подяка», - з гордістю говорить Ольга.

Найскладнішим в житті було рішення відмовитись від мрії на користь сім’ї.

«Але я ні про що не жалкую «Все що не робиться, на найкраще» і для всього є свій час, найкращий приклад це конкурс Mrs. UkraineInternational.Ще рік назад мені б навіть уві сні не приснилося, що я прийматиму участь.Так що,мрії здійснюються, тільки в кожний період життя вони різні, треба дочекатися свого», - говорить Ольга.

Доленосною подією в житті вважає народження першої дитини, тут йдеться не тільки про материнство, а й про відмову від мрії, кардинальну зміну всього життя, зміну цінностей та всього світогляду. Це було дуже радикальне та дуже відповідальне рішення. На сьогоднішній день, старша донечка для Ольги є найвірнішим другом, совістю, підтримкою, дорослою не по роках людиною, яка постійно стимулює чомусь вчитися, не стояти на місці, пристосовуватись до змін, постійно працювати над собою! «Я є авторитетом і прикладом для своєї донечки, тому хочу її навчити бути хорошою людиною, передати свої знання та вміння, допомогти пристосуватися та вижити в цьому світі», - ділиться Ольга.

 

Особливо важливими критеріями, за якими Ольга цінує людей є: людяність, порядність, чесність, відданість, благородство, вихованість, допитливий розум, почуття гумору. Дуже цінує людей, які вміють дружити, щирих і безкорисних. Вважає, що саме такі люди роблять світ кращим, вони захоплюють та надихають.

 

Вільного часу в житті Ольги не так вже й багато, як би хотілося, але є певні сімейні традиції яких вони дотримуються, збираючись разом з донечками. «Кожна з нас говорить про свої бажання, ми складаємо план дій,і втілюємо його в життя, наприклад: мені хочеться релаксу, нехай це буде масаж, старшій донечці хочеться поганяти на Segway, а маленька хоче в кінотеатр, ми плануємо свій день так, щоб кожна з нас була задоволена і ми провели весь час разом», - коментує Ольга. До списку сімейного відпочинку також входять: читання книжок, басейн, тренування, танці, та звісно сімейні вечері, де вся сім'я у вихідний день збирається за великим столом на обід або вечерю, при цьому всі домочадці діляться своїми новинами і враженнями, розповідають як пройшов день, вирішуються виниклі питання, та взагалі  обговорюється усе на світі.

 

Ольга – творча людина і любить пробувати все нове та незвідане. Обожнює спортивний мікс з фітнесу, кросфіту, та просто тренажерів. Полюбляє заняття танцями, взимку, звичайно – лижі. До речі, до зимових видів спорту своїх донечок Ольга привчила з самого малечку. Займається дайвінгом і є сертифікованим дайвером, далі у списку парасейлінг і перегони на авто. Взагалі, Ольга обожнює екстремальні види спорту, тому не дивно, що в її найближчих планах – стрибок з парашутом. Особливе місце в житті Ольги відведено подорожам і про них вона може із захопленням говорити нескінченно: про каву у найаристократичнішому місті Європи – Відні, про Лазурний берег Франції, про зелений та квітучий П’ємонт в Італії, чи про не менш амбіційні Сицилію та Сардинію. Захоплюється читанням класичної літератури і на полиці, звісно, своє місце знайшли: Ф. Достоєвський, М. Булгаков, Л. Толстой, О. Уайльд, С. Екзюпері, Ч. Дікенс, Джек Лондон, Едгар По та спеціалізовані книги К. Юнга та З. Фрейда. Дуже захоплюють полотна К. Моне, С. Далі, Густава Клімта та сучасне скульптурне мистецтво Європи, США та Азії.

«В світі стільки цікавого, незвіданого, нового та класичного, - говорить Ольга, - що мені наприклад мало одного життя, що б всім цим насолодитися зповна, ловлю кожну хвилину і момент, бо ніхто не знає коли твоє життя закінчиться».

Вирішальним фактором взяти участь у конкурсі Mrs. Ukraine International 2021 називає момент, коли сказала собі, що нічого неможливого в цьому житті не має, що все те, що було неможливе колись, зараз здійсненне, цікаве, що все, що робила і робиш чогось варте, і ти заслуговуєш на те, щоб про це дізнався увесь світ.