Сніжана Пуклич

Сніжана Пуклич

670

Власниця бренду весільних суконь «Ivory», дизайнер.

Засновниця та власниця бренду весільних суконь «Ivory», дизайнерка весільних суконь та вечірнього одягу, власниця та керівниця підприємства з виробництва весільних суконь та святкового одягу, аксесуарів.

 

Свого часу закінчила Чернівецький Національний університет імені Ю. Федьковича, за спеціальністю педагог.

 

Працювала вчителем в школі але завжди мріяла про власну справу та незалежність, прагнула фінансової впевненості та свободи, створювати красу власними руками та силами. Паралельно з отриманням педагогічної освіти та роботою в школі, Cніжана почала створювати та займатися своєю справою - весільним декоруванням та моделюванням. Швидко зрозуміла, що може добре розвиватися в цьому напрямку.

 

На певному етапі розвитку власної справи Сніжана усвідомила потребу та необхідність в подальшому навчанні та самовдосконаленні, отриманню нових знань, зацікавилася неформальною освітою. Зараз, зокрема, багато часу приділяє саморозвитку і віддає перевагу різноманітним заняттям та тренінгам. Це і курси ораторського мистецтва, правильного харчування, і тренінги для розвитку бізнесу та його покращення.

 

Перебуває у щасливому шлюбі з найкращим другом, партнером, однодумцем та коханим чоловіком Павлом вже понад 14 років, вдвох виховують дивовижних, талановитих синочків – одинадцятирічного Дениса та тринадцятирічного Серафима.

 

Разом із чоловіком творять сімейну справу - бренд весільного одягу «Ivory», який спеціалізується на модному, сучасному та святковому вбранні для жінок: весільні сукні, святковий одяг, аксесуари, нижня білизна.

«Вже майже 15 років ми створюємо весільні образи для найвибагливіших наречених та чарівних і неповторних панянок - робимо їх красивими, щасливими та впевненими у найважливіші моменти їхнього життя», - розповідає Сніжана.

Компанія забезпечує доставку стильних нарядів як для салонів, розширюючи їх мережу в Україні і поза її межами, так і безпосередньо нареченим «в руки», завжди пропонуючи щось нове, індивідуальне, унікальне та цікаве.

«Мені завжди подобалось спілкуватися та бути в оточенні людей, бачити осяжний результат своєї роботи. До того ж майже одразу зрозуміла, що весільна справа мені легко дається, вона мене захоплює та надає сили і натхнення, а щасливі очі клієнтів завжди переконують у правильності вибору життєвого шляху. Все це поступово і переросло у справу мого життя», - говорить Сніжана.

Головними складовими успіху вважає віру в себе та в свою справу, прагнення йти до своєї мети. Не вірить, що досягнути бажаного, можливо без працелюбності, відповідальності за себе, за своє оточення та команду, комунікаційних навичок та, навіть, інтуїції.

 

В бізнесі прикладом для себе однозначно вважає бізнес-леді та люблячу маму Азарову Ольгу Володимирівну, засновницю і наукового керівника Міжнародної освітньої мережі MINIBOSS BUSINESS SCHOOL. Вона є сертифікованим бізнес-тренером з понад двадцяти трьох річним стажем. Вона справжня батарейка, яка заряджає своєю енергією всіх оточуючих. Людина, яка мотивує інших при кожній зустрічі та надихає на ще більші звершення.

 

На щастя, в житті Сніжани не виникало занадто критичних ситуацій, які б вимагали прийняття складних рішень. Але всі моменти, де насправді важко було зробити вибір, однозначно пов‘язані з роботою. Так, в 2020 році, з початком пандемії, болючим та важким було питання про збереження команди, робочих місць, та відповідальність за людей.

Найдоленоснішими подіями в своєму житті вважає зустріч з чоловіком, створення сім’ї та народження дітей. Адже сім‘я для Сніжани – це джерело невичерпної любові та натхнення. «Це моя сила, опора, підтримка та віра», - додає Сніжана.

Кожна людина, на думку Сніжани, має право бути собою та не відповідати чиїмось очікуванням. Комфортну взаємодію та співпрацю з людьми чесними, порядними та відданими своїй справі, людьми, які здатні та вміють розкрити свою справжність, доброту та внутрішню силу вважає найбільшою цінністю. А ще захоплюється відкритими людьми, позитивними та щирими.

 

Власна справа забирає багато часу та потребує постійного залучення в процес, так, наприклад, ідеї дизайну прекрасних суконь часто приходять в голову під час відпочинку, тому вільний час - це велика цінність та розкіш і його Сніжна присвячує найважливішим людям в житті – чоловіку, родині, дітям, спільному родинному пізнанню, відпочинку та спілкуванню з друзями.

 

Найбільшим своїм захопленням Сніжана називає подорожі, нові знайомства та нові знання. Ці всі речі необхідні для натхнення та розширення кругозору, надають сили прагнути розвитку, вдосконалюватись та розвивати справу свого життя. Так, після кожної великої або малої мандрівки, вона відчуває себе наповненою та готовою до нових звершень.

 

Конкурс Mrs. Ukraine International – це, насамперед, новий життєвий досвід, вихід із зони комфорту, нові знання та емоції, спроба себе в нетиповій ситуації. А також можливість поділитись своїм досвідом з іншими, привід та шанс заявити про себе, зрозуміти про себе щось нове. Розцінює його, як поштовх до того, щоб поставити нові цілі перед собою.