Тетяна Ануфрієва

Тетяна Ануфрієва

1016

Викладач, амбасадор спільноти «Best Version».

 

Викладач кафедри міжнародних перевезень і митного контролю Національного Транспортного Університету; амбасадор спільноти Best Version; Керівник з PR і соціальним проектам спільноти Best Version.

 

Має вищу освіту, закінчила аспірантуру, в 2021 році планує захистити дисертацію.

 

У шлюбі 17 років, з чоловіком разом з університетської лави, майже 21 рік, разом виховують шістнадцятирічну доньку Діану.

 

Пропрацювавши в міжнародних компаніях і займаючись логістикою, випадок привів Тетяну до alma mater, де вона працює вже більше 10 років. Маючи хороший досвід в організації міжнародних перевезень, зараз навчає цього студентів. І непросто вчить, а ділиться досвідом. Свої пари Тетяна перетворює на тренінги, де навчання проходить, не скриплячи ручкою, записуючи конспект, а з презентаціями та тестами, іграми на розвиток особистості.

 

Дуже часто жінка стоїть перед вибором: сім'я чи кар'єра, як знайти той баланс, щоб бути успішною і коханою. Так ось, Тетяна його знайшла: для неї сім'я – це основа, опора, а робота це те, що надихає. Окрім роботи викладачем, зараз Тетяна є амбасадором спільноти «Best Version»; займається соціальними проектами та піаром і цим надихається, проводить багато зустрічей, тренінгів, є активним нетворкером, наразі планує ряд міжнародних бізнес-поїздок.

«Все те, чим я займаюся, - говорить Тетяна,- я не можу назвати роботою, бо це улюблена справа, хобі, яке наповнює моє життя фарбами: в університеті - це палаючі очі студентів, які приходять за знаннями. Best Version – це шлях моєї душі, яка дає мені платформу для розвитку і втілення різних проектів, я стаю Кращою Версією Себе».

Успіх, зі слів Тетяни, це коли у вас є визнання, популярність, статус; життєва фізична і психологічна енергія; час на себе і своє щастя. У кожної людини є своє визначення успіху і щастя. Ти можеш бути прикладом успішної людини для когось, а для себе перебувати ще на початку шляху до успіху.

 

Найвагомішими людьми у своєму житті та прикладом для наслідування вважає батьків.

«Вони не тільки дали мені найголовніше – життя, а й заклали в мене цінності сім'ї і моєї особистості. Це моя підтримка і любов завжди у будь-якій ситуації», - з гордістю розповідає Тетяна.

Часто в житті успішних людей виникають ситуації, коли необхідно приймати важкі та складні рішення. Складне рішення – це вихід із зони комфорту і їх було багато в житті Тетяни, проте такі ситуації зробили її сильнішою. Це власний досвід, а він безцінний, бо власний. На думку Тетяни такі рішення у наступному: не залежати від громадської думки, робити «не як усі», бути «незручною» для когось, навчитися говорити «ні».

 

Доленосних подій також у біографії Тетяни чимало: доля нам часто підказує і дає знаки, але ми в «круговерті» життя їх часто не помічаємо. Все-таки головне – це рішення працювати викладачем після багатьох років успіху в логістичному бізнесі. Суспільство часто вішає «кліше» – якщо ти працюєш в університеті, то повинен бути «сірою» мишею, бути суворим і похмурим. Проте Тетяна ламає ці стереотипи: вона любить вести пари, поважає студентів, пишається своєю роботою, їздить на стажування в іноземні ВУЗи і отримує величезний фідбек від усього, чим займається.

 

У людях найбільше цінує свободу в спілкуванні: свободу думок, свободу цінностей, свободу вибору і думки.

 

Дозвілля присвячує заняттю спортом, танцям чи малюванню. Тетяна – творча людина, тому у вільний час також пише вірші. Обожнює швидкість і драйв, тому із задоволенням може взяти участь у «нічних» гонках.

 

Натхнення шукає у різних речах: у тиші та думках наодинці або ж у прогулянках вулицями улюбленого міста, там, де можна побачити те, чого не бачила багато років; подорож сім'єю – також найкращий час для натхнення і вивчення нової країни.

«Взяти участь в конкурсі було спонтанним рішенням, удень мого народження, я загадала бажання і відправила анкету. Мріяти треба, бо мрії збуваються! Своїм прикладом, хочу довести, що українські  жінки неймовірні. Я рада за можливість брати участь в такому конкурсі і є величезне бажання перемогти в ньому», - ділиться Тетяна.