Тетяна Кузьменко

Тетяна Кузьменко

848

Власниця та директор ТОВ «Тансел».

 

Власниця та директор ТОВ «Тансел» з 2005 року. Компанія займається поставкою мастильних матеріалів, технологічних рідин і хімічних продуктів для обладнання різних галузей промисловості (від харчової до металургійної) і для автомобілів. Також компанія поставляє обладнання для очищення масел і відпрацьованих стічних вод після технологічних процесів на промислових підприємствах. Є ексклюзивним дистриб'ютором декількох європейських виробників. Офіційний сайт www.tansel.com.ua

 

Має вищу освіту, в 1991 році закінчила Київський Національний Університет імені Тараса Шевченка, геологічний факультет. За фахом Інженер-геолог. У 1994 році закінчила аспірантуру Київського Інституту геохімії, мінералогії та рудоутворення імені академіка В.І. Вернадського. У 2020 році пройшла курс модельної школи Галини Бурнишової «New mature models» для жінок 40+. Випускниця Акторської майстерні Михайла Кострова.

 

25 років була у шлюбі. Розлучена, має двадцятип'ятирічного сина Нікіту.

 

За освітою Тетяна інженер, тому хімія і фізика посідають у її житті особливе місце. Під час навчання в аспірантурі, підробляла секретарем в компанії, де і почала займатись реалізацією мастильних матеріалів.

«Це було цікаво, мені сподобалося шукати можливі варіанти збуту продукції. Звісно, я отримувала величезне задоволення і винагороду, коли все йшло так, як треба», - розповідає Тетяна.

Після народження сина пішла працювати в іншу компанію вже продавцем мастильних матеріалів. Тоді зрозуміла, що це цікаво, що використовуючи правильний продукт, можна продовжити термін експлуатації обладнання та поліпшити якість кінцевого виробу. Найвищою відзнакою вважає слово «Дякую» від задоволених клієнтів.

 

Важливим завданням в роботі Тетяни є нестандартні пропозиції та вигідні для клієнта рішення. Для цього, звісно, потрібні технічні знання, інженерний склад розуму та й володіння іноземними мовами теж дуже допомагає. А головне – люди, з якими працюєш.

«Я завжди мріяла про команду однодумців, де кожен розуміє, що він частина одного цілого і від нього залежить загальний успіх, а від загального успіху його власний. Зараз моя мрія здійснилася», - захоплено говорить Тетяна.

Компанія постійно розвивається і розширює нові напрямки. Аби забезпечити виробництво всіма необхідними матеріалами потрібно працювати з кількома підрядниками: Brugarolas S.A. (Іспанія), 77lubricants (Голландія), IKV Tribologie (Франція) та інші. Коли клієнтові потрібно, -рішення завжди знайдеться. Також ООО «Тансел» займається поставками допоміжного обладнання для очищення масел і технологічних рідин в процесі експлуатації німецької компанії FRIESS.

 

Останнім часом особливо актуальним є питання захисту навколишнього середовища. Тетяна з командою працюють над проектом впровадження на промислових підприємствах України систем вакуумно-дисциляційного очищення стічних вод, завдяки яким вода може бути повторно використана в технологічному процесі, що дозволяє економити на утилізації відпрацьованих рідин, на безпосередньо вартості води і захистити наші водні ресурси від промислових забруднень.

 

Аби досягти успіху, вважає Тетяна, напевно, потрібно мати сміливість. Страх – причина бездіяльності. Страх, що не зможеш, що не здатний, що засудять, що втратиш і т. ін. І тільки один метод його подолати – зробити те, чого боїшся.Ще треба вміти дозволяти собі мріяти про те, що може здатися нездійсненним.

 

І звичайно ж, діяти, вчитися, пробувати, терпіти поразки, набираючись досвіду, радіти перемогам навіть маленьким. Ще важливо розуміти, що сам ти знати все не можеш. Завжди є хтось, хто біліше обізнаний в якомусь питанні, хтось краще за тебе може виконати якусь роботу. Треба цінувати і поважати таких людей, прислухатися до їхньої думки, - така позиція властива насправді сильним жінкам.

 

Без підтримки близької людини, успіх не був би таким перманентним в житті Тетяни. Найважливішою людиною в своєму житті називає сина. Він і учитель, і підтримка і найближчий друг.

 

Рішення  приймає досить легко, хоча інколи вони бувають не завжди вірними. Одним із складних було рішення перестати бути гіпервідповідальною мамою! Трапилось це, коли син Тетяни відправився у подорож автостопом. Він же і допоміг матері з цим рішенням, нагадавши її геологічну молодість.

«Колись мої батьки прийняли мою самостійність і навіть підтримали мій вибір професії. Тепер і я зрозуміла, що  мої переживання не корисні моєму синові», - коментує Тетяна.

Доречі, декілька років тому саме син запропонував Тетяні здійснити одиночний стрибок з десантним парашутом. Ще й до сьогодні, зі слів Тетяни, вона не знаходить слів щоб передати той стан, і саме там у небі вона усвідомила, що життя це тут і зараз. І навчилася насолоджуватися цим самим моментом.

 

У людях цінує легкість, гумор, спокій. Уміння контролювати емоції і помічати хороше в усьому, навіть у не зовсім приємних подіях.

 

У вільний від роботи час читає, слухає аудіокниги або ж проводить час з дітьми та друзями. Зараз допомагає синові втілити в життя його ідею веганської піцерії.

«Я впевнена в успіху цієї справи, -говорить Тетяна - адже зараз багато хто не їсть м'ясо, молочні продукти. Є люди, які не переносять лактозу. Вони також матимуть можливість насолодитися справжньою італійською піцою тут, в Україні».

Тетяна напрочуд творча особистість, тому останнім часом захопилася моделінгом і закінчила школу моделей Галини Буреніної  «New mature models» та пройшла курс акторської майстерності для роботи в кадрі. Також в планах піти в школу акторської майстерності для театру.

Наповнюється подорожами. Окреме місце її серці займає  Індія. «Це була моя дитяча мрія і перша країна, яку я відвідала ще 20 років тому. Мрії збуваються», - наголошує Тетяна.

Любить подорожувати на автомобілі, адже так є можливість бачити не тільки туристичні місця, а пізнати країну зсередини. Відразу після карантину має бажання проїхати по узбережжю з Барселони в Ментон, заїжджаючи у маленькі містечка, насолоджуючись їх колоритом.

 

Стосовно участі у конкурсі, Тетяна говорить, що вирішила черговий раз зробити те, чого боїться. А ще подумала, чому б не провести свій день народження зовсім незвично, в колі красивих і успішних людей?

«Раз вже пропозиція надійшла, гріх було відмовитись», - на останок розповіла Тетяна.