Валерія Куценко

Валерія Куценко

617

Приватний підприємець

 

Має дві вищі освіти, перша - юрист, отримана у Національному університеті «Одеська Юридична Академія», а друга – «Магістр з менеджменту організацій та управління», отримана в Академії при Президентові України.

 

Як і її сестра Аліна, Валерія також залучена до сімейного бізнесу, заснованого батьком. Вона всіляко допомагає вдосконалювати та розвивати сімейну справу.

 

«Мій тато дуже творча людина, він винахідник нової пічки для лазні, де на першому плані стоїть економія ресурсів нашої планети. Також у нас працює мережа лазень в Одесі де можна протестувати наш винятковий пар», -  розповідає Валерія.

 

Батько в родині Валерії має беззаперечний авторитет, він вклав у власну справу всю свою душу, і донька робить все аби його справа не була забута в майбутньому.

 

Основа успіху була закладена батьком ще з дитинства, проте щоб досягнути його в усі часи потрібна віра у себе, сміливість та комунікабельність. На думку Валерії це головні три кита на яких тримаються усі професійні досягнення!

 

Своїм доленосним рішенням Валерія називає рішення взяти участь у конкурсі Mrs Ukraine International.

 

У людях найбільше цінує доброту. Усіх добрих людей, на думку Валерії, можна впізнати по очам, вони яскраві та світяться щастям.

 

Як творча людина, у вільний час обожнює малювати, співати та танцювати. Вважає, що за допомогою танцю можна передати емоції навіть більше ніж словами.

 

Не останнє місце в житті Валерії займає спорт, наприклад, біг або функціональні тренування наповнюють абсолютно новим зарядом енергії та думок. Також надихається усамітненням та іншими більш спокійними емоціями.

 

Взяти участь у конкурсі Mrs. Ukraine International вирішила заради того, щоб втілити свої мрії, допомагати слабшим, доказати самій собі та іншим, що жінка здатна на все, їй варто лише цього захотіти!