Віра Лелюх

Віра Лелюх

654

Лікар-дерматовенеролог, косметолог

 

Спеціалізується на естетичній медицині та косметології, засновниця і керівник клініки естетичної медицини FIDES.

 

Закінчила фізико-математичний ліцей та Національний медичний університет ім. Богомольця. Після закінчення університету здобула спеціалізацію анестезіолога-реаніматолога та працювала за спеціальністю 6 років. Але бажання дарувати жінкам красу та молодість переважало і Віра почала паралельно займатися косметологією. Вона зрозуміла, що саме це є її покликанням, тому згодом здобула спеціальність дерматовенеролога, косметолога і почала розвиватися у цій сфері.

 

Щаслива дружина та мама. У шлюбі 10 років, виховує двох хлопчиків семи та трьох років.

 

З того часу, як Віра знайшла своє покликання і стала косметологом, її не покидала мрія про власну клініку естетичної медицини. Саме таким вона бачила природний шлях розвитку. І коли надійшла пропозиція відкрити клініку у партнерстві – одразу погодилась, бо це була довгоочікувана реалізація мрії. До того ж, під час роботи над відкриттям Віра була вагітна другим синочком і ці дві події - відкриття клініки і народження дитині - збіглися у часі, що було дуже символічним для неї. Згодом Віра  зрозуміла, що готова відкрити клініку самостійно. І ось вже три роки наполегливої праці перетворились на сотні пацієнтів, нові здобутки і безперервний розвиток.

«Я ніколи не шкодувала про свій вибір і можу сказати, що я щаслива людина, бо займаюся справою, яку люблю», - говорить Віра.

Визначитися зі справою усього життя Вірі допоміг елементарний збіг обставин. Це сталося тоді, коли дівчина прийшла до майстра зробити перманентний макіяж. Ця процедура так зацікавила Віру, що за кілька днів вона сама пішла опановувати цю майстерність. А вже під час навчання вона відчула, що інтуїтивно бачить, як можна змінити та покращити обличчя, зробити його більш виразним та усунути недоліки. До того ж, елемент творчості у роботі почав приносити шалене задоволення. Саме тоді Віра і вирішила стати косметологом та отримати другу спеціалізацію – дерматовенеролог і розпочати практику в якості лікаря-ін’єкціоніста.

 

Шлях до успіху у кожної людини різний, відповідно, і якості потрібні різні. Якщо казати про Віру,  то вона не уявляє свого життя без конкретних цілей та їх досягнення. Вона ніби альпініст підкорює гору. Іноді замружившись, але крокуючи лише вперед. Напевно, цілеспрямованість – це основне в її характері. Також можна відмітити сміливість, здатність приймати рішення та брати на себе відповідальність. Вміння чути інших, поєднувати власний досвід з досвідом професіоналів з інших сфер – це і є життєве кредо Віри Лелюх.

 

У формуванні її особистості важливу роль відіграли, звичайно, батьки, а також  люди, які стали для неї нелегким випробуванням.

«Я чітко усвідомлюю, якою хочу бути та що для цього потрібно робити. Думаю, я сама для себе найкращій орієнтир», - ділиться Віра.

Так чи інакше життя кожної людини – це ланцюжок з завдань, рішень та їх наслідків. Відповідати лише за себе – просто, а ось коли ще й за інших – тоді доводиться зважувати кожний крок, - говорить Віра.

 

Доленосних подій в її житті було декілька. Хоча, скоріш за все їх правильніше назвати етапами становлення особистості.

 

На майбутню професію вплинула мама, яка доклала багато зусиль для того, щоб Віра стала лікарем, адже вважає гарну освіту найголовнішим у житті!

 

Завдяки батьковим настановам у Віри сформувався твердий характер, що суттєво допомагає у реалізації планів та мрій. Зустріч зі своїм чоловіком Віра також вважає доленосною, адже він – людина, завдяки якій вона зважувалася на те, що ніколи не зробила б сама. Його підтримка більш за все допомагала у складні моменти.

«Наша родина та народження дітей – це найкраще, що є в моєму житті», - коментує Віра.

А ось переломним моментом у професійному житті стало усвідомлення того, що працювати над розбудовою клініки у партнерстві більше не має бажання і потрібно розпочинати власну справу! Долаючи складнощі, інколи страх задля досягнення мрії.

 

У досягненні мети Віра, звісно, спиралася на свою велику родину, де усі підтримують одне одного. Рідні, близькі, друзі – це той фундамент, на я кому базується життя. Вірність, надійність, сміливість, щирість, сила характеру, принциповість – це ті якості, за які Віра особливо любить та цінує людей. Вміння бути простим і залишатися самим собою – особливий дар, притаманний небагатьом. Тим цінніший він, коли є у близьких та рідних.

 

Як жінка, повністю віддана своїй справі, Віра багато часу приділяє навчанню та саморозвитку, регулярно відвідує профільні міжнародні конгреси у Женеві та Монако. Для вдосконалення знань і технік роботи щорічно відвідує практичні курси найкращих лікарів світу. Але найчастіше відпочинок у подорожах поєднується з роботою, бо багато пацієнтів мешкає у Швейцарії, Бельгії, Франції, Німеччині, Нідерландах.

 

Віра на всі сто відсотків «соціальна» людина і пишається тим, що їй пощастило мати справжніх друзів, з якими можна бути самою собою. Це надихає та дає змогу робити улюблені речі в хорошій компанії.

«Я обожнюю екстремальний спорт: картинг, гірські лижі. Мені подобається бокс – цей спорт проявляє мого внутрішнього бійця і дає впевненість у собі. Напевно, тому мій бізнес і приносить мені таке задоволення – мені подобаються люди, їх енергія і багатогранність – це невичерпне джерело натхнення», - з захопленням говорить Віра.

Приклад успішних лікарів-керівників підштовхнув Віру до  самопрезентації та побудови власного бренду і виходу на наступний рівень у розвитку себе та свого бізнесу.

 

Рішення взяти участь у конкурсі Mrs. Ukraine International було непростим! Подолавши сумніви, завдяки підтримці друзів і родини, дівчина все ж таки зважилась на цей крок і вже наступного року буде змагатися за найвищий титул конкурсу.