Юлія Фаіст

Юлія Фаіст

1392

Фінансовий керівник інвестиційного холдингу, Філантроп, Благодійник.

 

Юлія за фахом – Фінансист, а за покликом серця – філантроп. Фінансовим директором працює у сімейному Інвестиційному Холдингу, який має широке портфоліо – від невеликих стартапів до інвестицій у Європі та Північній Америці.

 

Та найбільше задоволення Юлія отримує від багатогранної благодійної діяльності. Другий рік поспіль вона є співголовою щорічного благодійного аукціону FIDS Gala, де старається зібрати максимально можливі кошти для підтримки студентських програм та програм підвищення кваліфікації викладачів. Минулого року вдалось зібрати 232 000 доларів. Також Юлія активно допомагає благодійній організації «Women of Tomorrow», діяльність якої направлена на наставництво та надання стипендій талановитим дівчатам і жінкам з малозабезпечених сімей, а також допомагає здобути їм бажану освіту незалежно від соціального рівня.

 

Юлія має дві вищі освіти. Перший диплом – магістра з менеджменту здобула у Львівській комерційній академії, другий диплом – магістра з фінансів отримала в Університеті Св. Томаса (University of Saint Thomas) в США.

 

Юлія щаслива жінка, бо зустріла у житті близьку людину, друга і порадника. Це – її чоловік, який став для неї опорою і підтримкою в усіх справах і починаннях. Їх об’єднують однакові сімейні цінності – любов, повага та взаєморозуміння. У пари підростає п’ятирічна донечка, яка навчається у початковій школі та, попри свій юний вік, захоплюється малюванням та математикою, вивчає іноземні мови, грає в теніс, любить плавання.

«Успішна кар’єра – це, звісно, добре, та значно краще, коли жінка реалізовує себе і в особистому житті. Більшого щастя ніж любов сім’ї бути не може. Моя донечка – це скарб любові та ніжності, вона – моя радість і гордість. Для мене сім’я – це найсокровенніше, це найвища радість у житті. Колись я мріяла про пригоди та нові горизонти, а тепер лише щоб рідні були поруч, живі та здорові», - розповідає Юлія.

Чимало людей у сучасному світі не зупиняються на одній справі. Життя Юлії було поділено на кілька стадій, кожна з яких пов’язана з різною діяльністю, захопленнями та розвитком. На сьогодні дівчина реалізувала себе у фінансовій сфері, комерційній нерухомості, у технологічному і навіть модельному бізнесах. Так, світ постійно змінюється, даючи нові ідеї та можливості.

 

Фінанси Юлія обрала тому що керувалась великим бажанням зрозуміти міжнародну фінансову політику. Хотіла зрозуміти, чому одні країни розвиваються і багатіють, а інші – просто завмирають. У чому полягає фінансовий успіх держав і корпорацій, як його досягти та втримати? Ці питання підштовхнули її здобути другу освіту у сфері фінансів у St. Thomas University в Сполучених Штатах Америки. Розвиватися саме у цьому напрямку Юлію підштовхнуло бажання знайти шляхи для розвитку економіки в Україні через вивчення успішних фінансових систем в інших країнах.

«Ми усі хочемо, щоб Україна процвітала. Втім, соціальна несправедливість існує не тільки в нас, а в усьому світі. Щоправда, у різній формі та мірі. Тому я горда, що разом зі своєю сім’єю можемо займатися благодійністю та меценатством, допомагати в такий спосіб суспільству, зокрема, у сфері освіти», - коментує Юлія.

Поняття «успіх» для Юлії є доволі філософським. Сьогодні успіхом є можливість і час робити те, що наповнює нас і водночас є корисним для суспільства. Успішні люди діляться своїм успіхом. А щоб він був справжнім, найперше треба мати добре серце та чисті наміри. Не боятися ризикувати, бути щедрим, вміти бачити позитив та можливості у будь-якій ситуації.

 

Своїми наставниками однозначно вважає батьків. Мама, зі слів Юлії, творча і сильна особистість, яка навчила Юлію мріяти і прагнути здійснення цих мрій. А батько – інженер-винахідник, який прищепив любов до технологій і прогресу. Як і він, Юлія має величезне бажання вирішувати глобальні проблеми. Завдяки батьку Юлія з самого малечку навчилась думати про інших, і старатись, щоб усі дії мали позитивні наслідки.

 

Найважчим рішенням в житті Юлії було обрати виш, у який вступати, та кафедру спеціалізації.

«Тепер я розумію, що не варто думати про професію як про щось єдине та на все життя. Її можна і навіть потрібно змінювати, адаптовуватись до сучасності та не боятися тих змін. Ми пробуємо себе в тій чи іншій професії, щоб знайти своє покликання у суспільстві, і це цілком нормально», - говорить Юлія.

В людях понад усе цінує доброту, порядність, глибину і, звичайно, почуття гумору.

 

Відкриваючи світ, Юлія вивчає нові культури, знаходить нових друзів, відвідує міста та країни, у яких ще не була. Любить поринати у нове життя, відкривати для себе щось досі незнане. Захоплюється великим тенісом, катається на лижах. Також цього року розпочала грати у гольф, а ще через рік або два мріє підняти український прапор на турнірі з гольфу. Окрім того, разом з чоловіком є шанувальниками сучасного мистецтва. Наразі продовжують поповнювати свою домашню колекцію.

 

Для участі в Mrs. Ukraine International 2021 вирішальними стали два мотиви.

«Отримавши пропозицію стати конкурсанткою, я одразу уявила момент, як представляю свою рідну Україну під звучання державного гімну, і моє серце забилося сильніше. Ці патріотичні відчуття доповнило велике бажання творити більше добрих справ. Вважаю, що кожна з учасниць гідна отримати головний титул. Для мене ж перемога – це нові перспективи для продовження благодійності, якою займаюся. Це стане вагомим внеском та дозволить зреалізувати більше філантропічних ідей на державному та міжнародному рівнях. Тому я би справді дуже хотіла перемогти».