Юлія Ковальчук

Юлія Ковальчук

582

Лікар стоматолог-ортодонт.

Має вищу медичну освіту: закінчила Медичний Університет; інтернатуру Національної Академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика та отримала спеціалізацію «Лікар стоматолог ортодонт», спеціалізація «Ортодонтія».

Працює над дисертацією на здобуття ступеня доктора філософії у Національному Університеті імені О.О. Богомольця. Юлія – майбутній кандидат медичних наук.

Народилася і виросла в Києві. Виховує шестирічного сина, якого дуже любить і намагається дати йому все в житті та зробити щасливим.

До вибору професії Юлія підійшла усвідомлено. Стати лікарем мріяла все дитинство і з кожним роком наближалася до реалізації цієї мрії крок за кроком. Вже протягом 9 років вона безперервно практикує ортодонтичний прийом дорослих пацієнтів і дітей.

«Я щаслива людина, тому що я займаюся саме тією справою, яка дійсно мені приносить задоволення», - говорить Юлія. У такій професії необхідно володіти багатьма навичками та знаннями для того щоб бути кращою. Ортодонтія як спосіб життя – це не тільки робота, це і хобі, а як відомо, якщо у людини є захоплення, яке йому подобається, він віддається йому з усією душею.

Окрім університету та інтернатури, як ми вже розповідали, вищу освіту Юлія отримала за кордоном. На сьогодні вже і сама є лектором в Україні та за її межами. Є аспірантом кафедри ортопедичної стоматологогіі та ортодонтії Національного медичного Університету імені О.О.Богомольця та працює над кандидатською дисертацією з ортодонтії.

Що стосується безпосередньо клінічної практики, то тут слід зазначити, що Юлія працює з усіма видами знімних і незнімних апаратів і багатьма видами вестибулярних і лінгвальних брекетів відомих брендів у світі ортодонтії та всіма видами прозорих елайнерів.

Кожна людина розуміє успіх по-своєму, але, незалежно від визначення, його досягнення завжди потребує значних зусиль і витримки. Своє розуміння успішної роботи і дотримання високих професійних стандартів Юлія коментує так: “Робота ортодонта вимагає індивідуального підходу до кожного пацієнта. Я глибоко переконана в тому що чудову якість і максимальний результат роботи можливо досягти виключно за рахунок колегіального комплексного підходу висококваліфікованої команди».

Сучасні технології та отриманий багаж досвіду і знань дозволяє їй втілити в життя мрію кожного стати володарем чарівної посмішки, рівних красивих зубів і правильного прикусу.

Звісно, у жінки в будь-якій професії, а особливо в тій, яка безпосередньо впливає на якість людського життя, повинна бути підтримка! І для Юлії це – батько, який завжди був і є прикладом і наставником в її житті і головною підтримкою у складних моментах.

«Мені важко даються зміни в житті. Я дуже стабільна людина і люблю щоб у всьому була така ж стабільність» - ця фраза однозначно з’явиться у автобіографії Юлії, адже вона ніколи не приймає не виважених рішень і перш ніж приймати складні рішення, дуже довго аналізує і зважує їх.

На вагах життя стоять також особливі якості людей з якими доводиться спілкуватися, співпрацювати і часом іти пліч-о-пліч. Цінними в таких людях Юлія вважає доброту, чесність і відкритість, бо це базові якості, якими повинні володіти більшість в цьому світі. Окреме місце в житті займають люди з тонким почуттям гумору, так як гумор це показник інтелекту людини.

Вільний час присвячує власному зростанню та підвищенню кваліфікації. Багато подорожує, адже любить відкривати щось нове, бачити інший спосіб життя, зустрічати різних людей, пробувати різну їжу. Захоплюється психологією, пише картини маслом які потім  дарує близьким людям. В залежності від настрою надихається різноманітною музикою, приділяє час вивченню іноземних мов. Не останнє місце в житті Юлії займає спорт, при нагоді вона завжди відвідує індивідуальні заняття з тренером. З приходом сніжної зими із задоволенням катається на лижах. Але найкращий час - проведений із сином.

«Мене наповнює спілкування з позитивними людьми і мій син, - говорить Юлія, - віра у мене моїх близьких людей».

А ось участь у конкурсі Mrs. Ukraine International 2021 вважає доленосною удачею і дуже рада взяти участь у ньому. Конкурс-це мрія і вона почала збуватися вже зараз.