Аделіна Снігир

Аделіна Снігир

Готельний та модельний бізнес

 

Навчаючись у середній школі, паралельно займалася у школі мистецтв ім. Леонідовича на хореографічному відділенні. Після вступу до Київської муніципальної академії естрадно-циркового мистецтва ім. Леоніда Утьосова, у якій здобула безцінні знання від високопрофесійного викладацького складу вступила до Національної Академії керівних кадрів культури та мистецтв, де здобула спеціальність «Режисер театру».

 

Не заміжня, виховує шестирічну дочку, якій намагається дати як найбільше. Донька займається фігурним катанням, балетом, малюванням, вивчає іноземні мови, і вже у 5,5 років пішла у перший клас. Аделіна з гордістю говорить про свою велику і дружну сім'ю:

 

«У мене чудові та цікаві батьки. На жаль, тата вже немає, і мені його не вистачає. Ця людина була життєлюбом, який писав вірші, складав пісні, і був екстремалом у всіх своїх життєвих позиціях. Мама любить музеї і намагалася дати нам із братом якнайбільше відомостей про культуру та традиції України та інших країн світу».

 

Свою професійну діяльність веде за двома напрямками: сімейний готельний бізнес, в якому працює як менеджер по роботі з корпоративними клієнтами (готель «Corona» в Одесі, Tulip residenze в Кишеневі та готель Enjoy в Сергіївці). І другий напрямок, який вважає основним – модельний бізнес – це зйомки, відеозйомки, покази, створення лукбуків, каталогів і т. д. Іноді виступає у ролі скаута та займається пошуком нових персон для зарубіжних журналів.

 

Плюси обох бізнес-напрямків — це постійне спілкування та робота з людьми, нові знайомства та ділові зустрічі. Особливе місце у житті Аделіни займають волонтерство та меценатство. В Україні є коаліція «Джерела» людей з інвалідністю через інтелектуальну недостатність. Це люди із синдромом Дауна, ДЦП, аутисти. Це дуже незвичайні люди, і, на жаль, не завжди прийняті у суспільстві. У цій коаліції вона займається фандрайзингом.

 

Себе вважає людиною імпульсивною і постійно перебуває у пошуку чогось нового, і точно знає, що досвід сьогоднішньої роботи допоможе їй у майбутньому. Мріє створити театралізований фешн-показ рівня шоу «Victoria's Secret», яке вважає найяскравішим і вражаючим у світі.

 

У чотирнадцять років підписала контракт із модельним агентством, а вже з шістнадцяти років почала працювати за контрактом у Японії та Шан Хаї, набуваючи безцінного досвіду зйомок в екстремальних умовах. Завдяки модельній кар'єрі відвідала багато країн! Неодноразово брала участь у конкурсах краси. А найбільшою подією вважає роботу в Празі, де відкривала покази відомого бренду La Perla і ювелірного бренду Boucheron.

 

Щоб досягти успіху необхідно постійно працювати і бути щасливим.

 

Найскладнішим рішенням було поїхати на конкурс після смерті тата. Прийняти його вона наважилася, щоб не увійти в глибоку депресію після втрати дуже близької людини і переконати себе, що життя продовжується!

 

Найзначнішими подіями вважає народження дитини та численні перемоги у конкурсах краси.

 

У людях цінує доброту, щирість та красу душі.

 

Вільного часу не так багато, але якщо воно є, то залежно від настрою любить відвідувати театри, музеї! Займається екстремальними видами спорту та шалено любить зустрічі з друзями та подорожі. Улюблене місто Прага - незабутнє, з великою історією та архітектурою. Саме в цьому місті у Аделіни відбулось безліч зйомок для fashion-журналів, весільних бутіків і салонів краси.

 

Взяти участь у престижному конкурсі Mrs Ukraine International було продиктовано величезним бажанням рухатися далі, розширити власні професійні горизонти та знайти нових бізнес-партнерів.

Проголосувати