Альона Ільчишина

Альона Ільчишина

Власниця туристичної компанії «Імперія Мандрів»

Вищу освіту здобула за фахом менеджер зовнішньоекономічної діяльності в НТУУ «КПІ».

 

Виховує шестирічного синочка Михайла, який в цьому році збирається в перший клас. Син для Альони – найбільша радість, стимул і натхнення.

 

Є власницею туристичної компанії «Імперія Мандрів», яка розпочала своє існування більше 18 років тому, і на сьогоднішній день - це більше, ніж робота, це віддушина і натхнення в одному флаконі.

 

Туристичну галузь вперше для себе відкрила мама Альони та коли розпочав роботу перший офіс компанії Альона, спостерігаючи за її пристрастю до цієї сфери діяльності, зрозуміла, що хоче працювати там, куди буде йти з легкістю, бажанням і посмішкою. Подорож - це свого роду залежність, хочеться більше країн побачити, дізнатися, відчути.

 

Компанія «Імперія Мандрів» працює під франчайзингом великих туристичних операторів TUI і Coral Travel, і допомагає клієнтам у виборі відпочинку-мрії і надає сервіс найкращої якості.

 

Основним пріоритетом в роботі компанії є бездоганний сервіс, якість і надійність, тому всі партнери - це професіонали з багаторічним досвідом, а всі напрямки і готелі, які рекомендує «Імперія Мандрів» неодноразово перевірені командою компанії, які є досвідченими фахівцями і професіоналами своєї справи, щорічно відвідуючи навчання, семінари, рекламні тури і знають всі новинки туристичного ринку.

 

Всі клієнти компанії «Імперія Мандрів» забезпечені підтримкою під час подорожі 24/7, тому що їх довіра і задоволення - головна мета бізнесу!

«Подорожуючи ми зростаємо, розвиваємося і стаємо багатшими. Я помітила, що чим більше я розповідаю про відпочинок або нові країни, тим більше у людей світяться очі і зростає бажання швидше побачити те, про що я говорю», - ділиться Альона.

Щоб домогтися успіху необхідно володіти тими якостями, які все більше губляться в загальній масі: бажанням, знаннями і вмінням ними користуватися, натхненням, креативністю, комунікабельністю, людяністю, порядністю, силою і вірою.

 

Найзначущими людьми, наставниками і прикладом для наслідування в житті Альони є мама і чоловік - це саме ті люди, які завжди підтримують і надихають її, які «крізь терни до зірок» створили себе, сім'ю і бізнес.

 

Завжди готова до складних рішень та ситуацій які виникають в житті, а тому сміливо можна сказати, що Альона має свій характер та сильну волю.

 

Доленосним, звичайно ж, називає той день, коли стала мамою і зрозуміла, що з цієї хвилини є опорою і прикладом для свого малюка. На питання про канони виховання Альона однозначно відповідає, що точної методики немає, але точно впевнена, що своїм прикладом батьки можуть дуже багато чому навчити.

 

У людях найбільше цінує чесність, а будь-яку брехню: чи то пасивну чи то активну вважає отрутою для взаємовідносин. Цінує легкість і відсутність порожніх обіцянок, адже впевнена, слово - не що інше, як віддалене й ослаблене відлуння думки, яким можна сильно вразити.

 

Вільний час проводить з родиною і друзями. Рідні та близькі в житті Альони - це прості, відкриті, добрі, розумні і креативні люди з якими кожна хвилина - задоволення. Як і всі матері на Землі захоплюється своїм сином, який для неї є маленьким Всесвітом. Для неї він найдобріша, найщиріша і найжиттєрадісніша дитина на всій планеті. При першій-ліпшій можливості знаходить час для книг, любить читати щось цікаве під настрій: зарубіжну і сучасну художню літературу, праці з психології та філософії. При нагоді із задоволенням може провести вечір в театрі, філармонії чи кінотеатрі. І, звичайно ж, в цьому коктейлі дозвілля присутній спорт, т. я. він - це легкий спосіб позбутися негативу.

 

Головним джерелом натхнення вважає свою сім'ю, а непосидючий чоловік, як любитель активного відпочинку, разом з сином завжди придумує сюрпризи і розваги для Альони, при цьому завжди нові і цікаві. Їх радість, підтримка і дитяча наївність тільки наповнює життя яскравими фарбами і гармонією. Звичайно, подорожі для Альони – це власна свобода, задоволення і натхнення. Любить підкорювати нові країни, змінювати локації, вивчати нові місця, розширювати кругозір і ділитися своїми враженнями з усіма. Наразі відвідала близько 20 країн, проте список наступних подорожей значно більший.

«Кожен вихід на сцену з самого дитинства - це божевільний стрес для мене. Конкурс Mrs. Ukraine International - 100% вихід із зони комфорту, який я хочу подолати. Впевнена, що конкурс допоможе наповнити себе новими емоціями, силами і натхненням на нові ідеї і прагнення», - резюмує Альона.

Проголосувати