Анастасія Дубовик

Анастасія Дубовик

Засновниця та генеральний директор агентства з нерухомості “Комфорт Сіті”

 

Активно розбудовує бізнес у сфері нерухомості. Десять років тому заснувала агентство нерухомості “Комфорт Сіті” та компанію з інвестицій у нерухомість новобудов. Наразі є засновницею, власницею та генеральним директором своїх компаній. Має більше двох тисяч угод з нерухомості на суму, яка перевищує 100 млн доларів. Успішно веде свій експертний канал на YouTube - «Настя и Недвижка». Член - Асоціації спеціалістів з нерухомості України.

 

ЗакінчилаКиївський Національний лінгвістичний університет за спеціальністю «Менеджмент та адміністрування підприємств». Кандидат наук з Державного управління. Захистила кандидатську дисертацію з «Державного регулювання розвитку ринку нерухомості в Україні», Державний університет «Житомирська політехніка».

 

Має велику родину і виховує трьох дітей: сімнадцятирічну доньку Вероніку, чотирнадцятирічну доньку Анжеліну та трирічного сина Даниїла.

 

Із чоловіком у шлюбі прожили майже половину життя, але так склалися життєві обставини, що шляхи із ним розійшлися. І хоча вони з чоловіком більше не подружжя, пара виховує діток у злагоді та гармонії!  Для Анастасії родина - це висока цінність,  саме тому вона бореться за право кожної сім’ї жити у кращих умовах, комфортно та щасливо!

 

Команда "Комфорт-Сіті" нараховує 25 професійних брокерів. Також у компанії працюють юристи, аналітики, маркетологи, дизайнери, та навіть фотографи - контент-мейкери. Кожен спеціаліст працює задля надання якісної послуги клієнтам.

 

За словами Анастасії, команда “Комфорт- Сіті” працює, щоб кожна людина могла купити найкращу квартиру чи будинок, який стане справжнім домом! Також компанія допомагає тим, хто хоче інвестувати у нерухомість і у них це виходить на всі 100.

 

“Комфорт-сіті” на чолі з Анастасією працює над особливою магією взаємин між брокером, клієнтом та забудовником!

 

Шлях Анастасії у нерухомості почався доволі прагматично - дівчина шукала сферу діяльності, яка би приносила гроші за чесну працю. Як каже Анастасія: «Брокера годують ноги! Чим більше працюєш, ходиш по об'єктах, чим більше знаходиш клієнтів, тим більше зростає власний прибуток». Тож, Анастасія починала працювати в одному зі столичних агентств нерухомості, а з часом зрозуміла, що зможе заснувати свою справу! Мета за метою, крок за кроком і на сьогоднішній день компанія "Комфорт-сіті" вже має десятилітню історію.

 

На думку Анастасії, щоб досягти успіху, треба вірити перш за все, у себе і свої сили! Успіх - це симбіоз обставин, таланту, праці й наснаги, до них додається любов та вірність власній справі і правильне оточення.

 

Анастасія вважає, що кожен етап та період життя характерний необхідною і часто випадковою зустріччю із правильною людиною. Людиною, яка надихає, дає віру в те, що можна іще краще, іще більше. На шляху Анастасії таких людей було чимало. Дівчина поділилася, що ще зовсім нещодавно, коли здавалося, що вона зайшла у глухий кут і не могла знайти приклад для наслідування, вона зустріла Яну Луцьку. В даний період життя Яна є прикладом для неї! Анастасія побачила в Яні красу і любов, мир і ресурс! Це надихнуло Анастасію розвиватися й зростати!

 

Найскладніше рішення, яке доводилося приймати Анастасії – це, звичайно, рішення про розлучення, адже сім'я створювалася на все життя. Та життєві обставини склалися дещо інакше, і це те, про що Анастасія ще не готова говорити.

 

Доленосною подією у житті Анастасія вважає переїзд до Києва. Саме цей крок розділив її життя на "до" та "після". На нього вона спромоглася, коли була мамою двох маленьких донечок. Але приїхала підкорювати столицю саме для зростання, для того, щоб досягти успіху!

 

У людях найбільш цінує щирість і очі, які запалені ідеєю, вірою в найкраще! Вона поважає людей, які знають, чого прагнуть, які мріють і йдуть до своєї мрії!

 

У вільний час наповнюється спортом, часом проведеним із родиною, зустрічами із друзями. Також присвячує час танцям, урокам з вокалу, фотосесіям і зйомкам для Youtube. Особливу увагу Анастасія приділяє церкві.

 

Вирішальним при ухваленні рішення брати участь у конкурсі Mrs. Ukraine International 2022 стало бажання Анастасії випробувати себе у новому амплуа. Вона вважає, що це крок до розвитку і розширення власних кордонів! “Mrs. Ukraine International 2022 - це нова сходинка у розвитку моєї особистості - це 100%!” - заявляє Анастасія.

Проголосувати