Анна Буслаєва

Анна Буслаєва

Підприємець, громадський діяч, директор благодійного фонду, психолог.

 

Підприємець: понад 12 років організації заходів комерційних, міських, соціально-орієнтованих, міжнародних та ін.

 

Засновник та директор благодійного фонду «Соціальне місто». Головні проекти, що вже було реалізовано фондом та напрями діяльності: Міжнародний благодійний бал «Коли збуваються мрії» (проходить 10 років поспіль і збирає понад 1000 небайдужих) - збір коштів для онкохворих дітей, для дитячих домів сімейного типу, клуб одиноких літніх людей; долучення фонду до Всесвітньої ініціативи «Щедрий вівторок» та заохочення харків'ян до благодійності; благодійні забіги «Біжимо разом», що спрямовані на допомогу людям з інклюзією та підтримку здорового способу життя; долучення до Всесвітніх глобальних акцій у напрямку екології та озеленення довкілля.

 

Громадський діяч: організація міських соціально-орієнтованих заходів.

 

Засновник та керівник міжнародного освітнього онлайн-майданчика для всієї родини «Сімейний форум».

 

Спікер на заходах із саморозвитку та в області івентів (Харків, Київ, Москва, ОАЕ). Автор та ведуча семінарів для жінок, зустрічей для батьків щодо виховання дітей у православному духовно-просвітнецькому центрі.

 

Здобула три вищі освіти: в Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна - туристичний бізнес, в Харківський університет радіоелектроніки - економічну, в Інституті ціннісно-орієнтованої психології - психологічну.

 

Анна щаслива дружина вже 14 років і мама двох прекрасних доньок: Софії (13 років) та Олександри (11 років). Найвищі смисли та цінності життя, такі як:  щастя, любов, відданість, однодумність та служіння Світу – втілені у сім'ї. Все найкраще і справжнє народжується саме в ній, усередині родини, а потім виходить за її межі, у світ, через несення світогляду, створення та реалізацію проектів. Сім'я для Анни – найміцніша опора, натхнення і водночас найбільший вчитель!

«Ми ростемо у відносинах, і самі відносини стають міцнішими і душевнішими з кожним роком. Нам не завжди легко знайти компроміс – ми всі дуже різні! Але в цьому наша сила: у складнощах знаходити ресурс та інтерес йти разом, незважаючи на труднощі та розбіжності».

 

Уся сім’я Анни веде здоровий спосіб життя. Правильне харчування та спорт - це їх щоденний вибір. Багато подорожують разом і вже відвідали 28 країн.

Анна вміє об'єднувати людей навколо цікавих, важливих та потрібних ідей та надихати творити разом, тому будь-який проект у будь-якому напрямку її діяльності пронизаний любов'ю, і не важливо комерційний він, соціальний чи благодійний.

 

«Успіх для мене - це бути щасливою щодня, незалежно від обставин. Успіх - це прокинутися і вибрати радіти життю, творити, любити, надихати та захоплюватися. Успіх - це бути сьогодні трішки краще за себе вчорашню. Успіх – це і через 14 років союзу з чоловіком дивитися на нього закоханими очима та помічати, який він особливий та талановитий. Успіх полягає в тому, щоб саме сьогодні провести більше часу зі своїми донечками-підлітками і стати ще ближче. Успіх - це усвідомити сьогодні, що помилилася та знайти сили для вирішення цих помилок.  І на сам кінець, успіх - це щоденні маленькі та великі перемоги!» - запевняє Анна.

 

Свого коханого чоловіка вважає своїм вчителем та наставником. Він є наймудрішою і найнеймовірнішою людиною для Анни. Розважливий, чуйний, терплячий, сильний і мужній він дає можливість поруч із ним почуватися захищеною та вдосконалюватися день у день. І, звісно ж, доленосною подією була зустріч із чоловіком, створення міцної сім'ї та народження дітей.

 

В людях цінує чесність, відкритість, щирість, життєлюбність та життєрадісність!

 

Любить займатися спортом, біг – це взагалі щоденний ритуал, любить занурюватися у холодну джерельну воду, подорожувати, гуляти усією сім'єю чи вдвох із чоловіком, ходити в кіно, читати, зустрічатися з друзями.

 

Наповнюється молитвами, медитацією, заняттями спортом, написанням картин олією, читанням, спілкуванням з мудрими наставниками.

 

«Я намагаюся жити внутрішніми відчуттями та з довірою. Тому участь у конкурсі - це те, що прийшло зовсім несподівано, але точно не випадково. При розмові з Яною Луцькою я відчула, що у цьому проекті є сенси (смисли), які відгукуються в моєму серці. У цьому конкурсі розкривається внутрішня краса жінки, а я впевнена, що по-справжньому красива та щаслива жінка – гарна насамперед внутрішньо. Отже не все можна пояснити, але багато чого можна відчути. І зараз я відчуваю, що цей конкурс - мій шлях», - говорить Анна.

Проголосувати