Анна Лободенко

Анна Лободенко

Психолог

 

В даний момент отримує психологічну освіту, а також проходить неформальний процес психологічної освіти, що включає психологічну самоосвіту та самовиховання. Останнє забезпечує професійне становлення психологів не меншою мірою, ніж формальна освіта.

 

Не заміжня, виховує семирічну доньку Марію. Дуже любить своїх батьків і шалено пишається ними! Анна в сім’ї не єдина дочка, має старшу сестру та брата з яким дуже схожа за характером.

 

Раніше працювала у сфері продажів, але завжди мріяла та хотіла більшого! Розмірковуючи над тим, який вид діяльності обрати і чому присвятити все своє життя, Анна в певний момент зайнялася самоаналізом і вирішила все розкласти по поличках! Доля сама привела її до психології, що дозволило їй позбавитися токсичних відносин, знайти відповіді на давно задані питання, пізнати себе і провести переоцінку цінностей!

 

«Під час навчання, яке я обрала для себе та для саморозвитку, я звернула увагу, наскільки багато довкола мене жінок, які перестали себе цінувати, відчувати себе потрібними та коханими! Наскільки їхня власна невпевненість у собі та в завтрашньому дні позначається на їхніх дітях. Одного разу я зрозуміла, що це моє покликання – допомагати жінкам, робити їх щасливішими та бачити посмішки їхніх дітей», - каже Анна.


Щоб досягти успіху, необхідно мати завзятість, працьовитість, бажання жити і розуміння кінцевої мети.


Прикладом для наслідування вважає людей, які прагнуть досягти чогось великого, роблять все для того, щоб жити краще, показуючи тим самим приклад іншим, що все можливе в цьому світі! Якщо вони змогли, то зможеш і ти!


Найскладнішим рішенням у житті Анни виявився переїзд до Німеччини на тривалий термін без дочки, залишивши її на батьків. Щоденні дзвінки та смс хоч якось зігрівали материнську душу, прискорюючи час до зустрічі з коханою донечкою. Її народження стало доленосною подією в житті Анни, а тому вона для неї найближча і найдорожча людина.


У людях цінує відвертість, чесність із собою та оточуючими.


У вільний від роботи та навчання час полюбляє прогулянки містом, обожнює нові місця та вулиці, парки, затишні кафе. Але найбільше любить переглянути цікавий фільм, вмостившись під ковдрою. Серед улюблених - фільми та серіали з психології, такі як "Провокаційна терапія". Захоплюється літературою, зараз читає філософську книгу мудрості Марка Аврелія “Роздум, у чому наше благо?”.

 

Наповнюється спортом, активними прогулянками, навчанням, спілкуванням із впливовими людьми, подорожами та морем. Серед улюблених країн: Кіпр, Дубаї, Туреччина, Занзібар та Ізраїль. Величезне враження про себе залишив Єрусалим, місто, сповнене силою та умиротворенням, а також Занзібар, країна, в якій час зупиняється і немає жодних турбот. Дуже любить Індійський океан та мріє підкорити серфінг! Манять гори, красиві зелені парки, тиша, час наодинці, сон, масаж, спа та красиві локації.

 

Заповнюючи анкету учасниці конкурсу, Анна згадувала ті часи, коли із захватом спостерігала за красивими витонченими дівчатами і мріяла коли-небудь вийти на таку ж велику сцену у ролі учасниці. Подолавши сумніви, страх та дискомфорт, заповнила анкету і сьогодні вона – учасниця престижного конкурсу Mrs Ukraine International 2022.

 

«Я прийняла рішення брати участь, всупереч своїй невпевненості, яку я подолаю, і я вірю, що цей перший у моєму житті конкурс стане дуже важливою і доленосною подією в моєму житті, колишньою я точно не буду. І я вірю, що за допомогою цього конкурсу я не тільки позбудуся певних комплексів, а й зможу допомогти жінці, дівчині, дівчинці, що звернеться до мене, знайти свою цінність та впевненість у собі», - говорить Анна.

Проголосувати