Діана Романова

Діана Романова

Інфлюенсер, бізнес-вумен

 

Закінчила Київський інститут міжнародних відносин. Також вчилася у Великобританії в одному з провідних університетів світу з підготовки представників творчих спеціальностей - Лондонському Університеті Мистецтв.

 

Сім'я Діани - надійна опора та підтримка, в якій панують теплі і відкриті відносини. Батьки дуже вкладалися в процес виховання Діани і брата, величезну увагу приділяючи освіті і з самого дитинства привчаючи до праці, порядності, відповідальності, мудрості, правильним манерам, духовності та культурі. Сім'я Діани з дитинства показувала приклад, як поєднувати підприємницьку діяльність з духовністю, що всюди має бути баланс і потрібно розвиватися в різних сферах життя. Вони виховали зі своїх дітей різнобічних особистостей, що дуже допомагає і по сьогодні.

 

«Одна з моїх мрій - створити велику міцну і дружну сім'ю, так як вважаю, що одна з цілей кожної дівчини полягає саме у щасливій ролині. Мені б дуже хотілося мати багато дітей і виховати з них гідних людей. Мрію разом з чоловіком подорожувати, дізнаватися цей світ, розвиватися, бути своєму чоловікові не тільки дружиною, але і партнером, на якого можна покластися в скрутну хвилину. Для цього і є сім'я»- відверто розповідає Діана.

 

Щоб домогтися успіху, необхідно знати, чого саме ти хочеш, створити чіткий план дій, сфокусуватися на цілі, не розпорошуватися, бачити ідеальну картинку свого бажаного, бути працьовитою, сильною духом, мати чіткі наміри і в такому випадку ви дійсно отримаєте бажаний результат!

 

У Діани немає кумирів та людини, яка б її надихала. Вона завжди вчиться найбільш сильним рисам у кожної людини, таким чином формуючи з себе ту особистість, якою хоче бути. Із задоволенням досліджує біографії великих людей всіх часів і народів, вивчає їх думки і великі справи, аналізує їх цінності та переконання.

 

У людях цінує внутрішню культуру, мудрість, цілеспрямованість, любов до світу і позитивне мислення.

 

Вільний час намагається провести з користю, набути нових знань, досвіу, емоцій та вражень. Дуже надихається мистецтво, а тому відвідує виставки, культурні заходи, театри. Завжди вдосконалюється і вчиться чомусь новому. 

 

Професійно займається музикою, що дозволяє їй не відчувати часу і перебувати в стані потоку. Записує свої пісні, які доречі вже доступні у Apple Music та на інших цифрових майданчиках. Діана захоплюється кіноіндустрією, і одного разу здійснила свою мрію, зігравши невелику роль у Голлівудському фільмі.

 

Мріє стати посланцем доброї волі ООН, щоб змінити світ на краще, і вважає це своєю найвищою місією. У майбутньому планує зайнятися глобальним вирішенням проблем з екологією, забрудненням навколишнього середовища, вимиранням тварин і рослин, допомогою сиротам і нужденним.

 

«У мені тече кров різних народів і тому я відчуваю ДНК світу всередині себе, якесь єднання з Планетою. Конкурс Mrs Ukraine international дає можливість зробити вагомий внесок у вирішення глобальних проблем і бути почутою, тому я хочу гідно представити Україну на Міжнародному конкурсі ", - говорить Діана. 

 
Проголосувати