Галина Науменко

Галина Науменко

Блогер, громадський діяч, член клубу ротарійців і благодійного фонду «Острівець добра».

 

Вищу освіту здобула в Київському Національному Університеті Культури і Мистецтв за спеціальністю «Менеджмент державної влади і управління», який закінчила з червоним дипломом.

 

Народилась у Запоріжжі, кохання зустріла у Києві, а свою сім’ю побудувала у Харкові. Разом з чоловіком виховують трьох прекрасних діточок: семирічного сина Ярослава, трирічного сина Олександра і однорічну донечку Полінку.

 

Займається громадською, інформаційною, освітньою та благодійною діяльністю, є організатором бізнес-івентів для жінок. Галина - дівчина-бренд, її ексклюзивні «Бранчі з Галиною Науменко» відомі багатьом! Це завжди високий рівень, цікаві спікери, якісне технічне забезпечення та найпрестижніші локації.

 

Щоб досягти успіху, вважає потрібно мати зв'язки і оточувати себе успішними людьми, а щоб це розуміти, потрібно вміти добре аналізувати ситуацію, події і причинно-наслідкові зв'язки. Тверезий розум, цілеспрямованість, наполегливість, оптимізм і розуміння того, що з першого разу великі справи не відбуваються. Також необхідно бути гнучким, постійно навчатися і вдосконалюватися, швидко змінюватися, щоб іти в ногу з часом.

 

Головною людиною в житті Галини є мама. Вона виховувала їх з сестрою в непрості часи, багато вчилася і працювала, але встигала все. Від своєї мами Галина перейняла усе найкраще, що має бути в жінці - рішучість, ніжність та турботу! Тому благодійність для Галини - це не тренд, це частина її ДНК!

 

«Сучасні жінки знаходяться в гонитві за власним успіхом, фінансовою незалежністю і незалежністю в принципі і багато хто не знаходить часу щоб приділити дітям достатньо часу», - коментує Галина.

 

Навчаючись в Запорізькому Національному Університеті на факультеті Журналістики, Галина підписала модельний контракт, який повністю змінив її життя! Вона прийняла радикальне рішення і отримала шанс відкрити для себе світ, познайомитись з культурами різних народів, стати самостійною та набути впевненості у собі.

 

Вирішальною стала зустріч з майбутнім чоловіком і з яким сьогодні вона виховує трьох чарівних дітей. Заради коханого чоловіка Галина через два місяці після знайомства переїхала з улюбленого міста Києва до Харкова, хоча все життя мріяла жити саме в столиці! Сьогодні її будинок поруч з коханим чоловіком.

 

Як жінка в людях цінує відданість, чесність, надійність, а як мати - самодисципліну, відкритість і мудрість.

 

Вільний час воліє розмежовувати на сектора: домашні справи, питання, пов'язані з роботою і громадською діяльністю, час для себе і дозвілля з чоловіком та дітьми. Не уявляє своє життя без музики, без спілкування з друзями, без цікавих книжок. До слова, з книгами пов'язана й цікава сімейна традиція: збирати кращі книги для своєї сім'ї, які були рекомендовані людьми зі схожими світоглядом та принципами. Окрім цього, як і багато людей, Галина з чоловіком люблять подорожувати, пізнавати і пробувати щось нове.

 

Взяти участь в престижному конкурсі краси – це була велика дитяча мрія. Будучи маленькою, Галина спостерігала за масштабним музичним фестивалем «Таврійські ігри», в рамках якого проходив конкурс краси і мріяла коли-небудь опинитися на місці тих красивих дівчат. Сьогодні та дитяча мрія Галини здійснилася завдяки участі в конкурсі Mrs Ukraine International.

 

«Тепер я знаю, що мрії збуваються! За допомогою мрії ми можемо дати світло надії людям, поділитись частиною себе і стати прикладом. Заради цього я сьогодні тут!- говорить Галина.

Проголосувати