Галина Науменко

Галина Науменко

Блогер, громадський діяч, член клубу ротарійців і благодійного фонду «Острівець добра».

 

Вищу освіту здобула в Київському Національному Університеті Культури і Мистецтв за спеціальністю «Менеджмент державної влади і управління», який закінчила з червоним дипломом.

 

Виховує трьох дітей: семирічного синочка Ярослава, трирічного сина Олександра і однорічну донечку Полінку.

 

Займається громадською, інформаційною, освітньою та благодійною діяльністю, є організатором бізнес-івентів для жінок. Галина - «дівчина-бренд», що в наш час є досить актуальним. Неймовірні «Бранчі з Галиною Науменко» відомі багатьом, вони являють собою подію, організовану на найвищому рівні, з найкращими спікерами, якісним технічним забеpпеченням, і звісно ж, у найкращих локаціях міста.

 

Сім'я для Галини завжди на першому місці, і навіть займаючись своєю улюбленою справою, в першу чергу вона піклується про комфорт власної сім'ї. «Робота заради грошей» - це не про неї, саме тому не так давно Галина вийшла з бізнесу, який створила удвох з подругою. Ця робота забирала надто багато часу, сил і енергії і як наслідок емоційно виснажувала. Втомлена жінка не зможе давати любов дітям і енергію чоловікові, - переконана Галина, а тому прийняла позицію чоловіка, що працювати в родині повинен тільки він.

 

Щоб досягти успіху, потрібно мати зв'язки і оточувати себе успішними людьми, а щоб це розуміти, потрібно вміти добре аналізувати ситуацію, події і причинно-наслідкові зв'язки. Тверезий розум, цілеспрямованість, наполегливість і оптимізм! Потрібно розуміти, що рідко щось ддійсно гідне виходить з першого разу. Також необхідно бути гнучким, постійно навчатися і вдосконалюватися, швидко змінюватися, щоб йти в ногу з часом.

 

Найзначущою людиною в житті Галини є мама. Вона виховувала її з сестрою в непрості чвси, багато вчилася і працювала, але встигала все. У мами три вищі освіти і при своєму божевільному графіку вона зуміла дати сестрам все найкраще.

 

«Сучасні жінки знаходяться в гонитві за власним успіхом, фінансовою незалежністю і незалежністю в принципі і багато хто не знаходить часу щоб приділити дітям достатньо часу», - коментує Галина.

 

Навчаючись в Запорізькому Національному Університеті на факультеті Журналістики, Галині випала можливість підписати модельний контракт і отримати роботу за кордоном. У той же момент на одній чаші ваг виявилось навчання в престижному ВУЗі і професія мрії, а на іншій - можливість побачити світ, дізнатися культуру інших людей, заробити грошей, стати самостійною, набути впевненості в собі. Вона зробила свій вибір на користь модельного контракту, завдяки якому сьогодні є тією, ким є! І ні про що не шкодує!

 

Вирішальною стала зустріч з майбутнім чоловіком і з яким сьогодні вона виховує трьох чарівних дітей. Заради коханого чоловіка Галина через два місяці після знайомства переїхала з улюбленого міста Києва до Харкова, хоча все життя мріяла жити саме в столиці! Сьогодні її будинок поруч з коханим чоловіком.

 

Як жінка в людях цінує відданість, чесність, надійність, а як мати - самодисципліну, відкритість і мудрість.

 

Вільний час воліє розмежовувати на сектора: домашні справи, питання, пов'язані з робочою і громадською діяльністю, час для себе і дозвілля з чоловіком та дітьми. Не уявляє своє життя без музики, без спілкування з друзями, без цікавих книжок. До слова, з книгами пов'язана й цікава сімейна традиція: збирати кращі книги для своєї сім'ї, які були рекомендовані людьми зі схожими світоглядом та принципами. Окрім цього, як і багато людей, Галина з чоловіком люблять подорожувати, пізнавати і пробувати щось нове.

 

Взяти участь в престижному конкурсі краси - це велика дитяча мрія. Будучи маленькою, Галина спостерігала за масштабним музичним фестивалем «Таврійські ігри», в рамках якого проходив конкурс краси і мріяла коли-небудь опинитися на місці тих красивих дівчат. Сьогодні та дитяча мрія Галини здійснилася завдяки участі в конкурсі Mrs Ukraine International.

 

«Я хочу донести, що мрії повинні збуватися, а за допомогою їх ми можемо дати щось світле людям, чимось поділитися і чогось навчити інших. Заради цього я сьогодні тут!», - каже Галина.