Ганна Сторчеус

Ганна Сторчеус

Інвестиційна діяльність, управління активами, фінансування проектів

 

Народилася у Києві, закінчила Міжнародний науково-технічний Університет, отримала диплом «Магістра права». З 2005-го року є адвокатом Ради адвокатів м. Києва Національної Асоціації Адвокатів України. Загальний стаж роботи за спеціальністю 23 роки.

 

Разом з чоловіком виховують чотирьох дітей: трьох синів (Германа, 19 років, Давіда, 8 років і Олега, 6 років) та доньку Олександру, 20 років.

 

Багаторічний професійний досвід юриста дає можливість управляти успішним бізнесом у сфері залучення інвестицій та фінансуванні ЗЕД імпорту-експорту товарів в Україну та за її межі.

 

Головним напрямком бізнесу Ганни -  є супровід та забезпечення експорту металобрухту з України.

 

На сьогоднішній день,  Ганна з гордістю може відзначити, що результатом наполегливої праці цілої команди є здобуття найкращого показника в єкспорті даної категорїї товарів з України.

 

Сім'я Ганни впродовж багатьох років приватно допомагає вихованцям дитячих будинків та інтернатів, волонтерам та громадським організаціям із захисту тварин.

 

Активна участь сім’ї Ганни в соціальному житті - це внутрішня щира потреба та прагнення допомагати, співпереживати

 

Завдяки проектам Благодійного Фонду «Діти Дітям» на чолі з Оленою Момот, Ганна з чоловіком  виховують культуру благодійності у своїх дітей, надання допомоги дітям із вродженими вадами з сімей, дитячих будинків та інтернатів.

Ганна не вважає за необхідне виділяти когось певного як приклад для себе, проте хоче виділити роль  Жінки в сучасному суспільстві.

Образ Жінки асоціюється з добрим і завжди усміхненим обличчям,  з очима, що випромінюють доброту, веселість. Від якої походить особлива енергія внутрішнього спокою. Її ніжність, розуміння і співчуття розтоплює суворі серця, стає затишним будинок і прекраснішим оточуючий світ.

 

Жінка завжди сприймалася загадковою і прекрасною істотою, чия краса надихає чоловіків на великі звершення, а її здатність давати життя дитині викликає захоплення та повагу. При цьому, Жінка енергійна та творча натура, що проявляється як в мистецтві, науці, так і у турботі про сім'ю та дітей, свій бізнес, свій народ та свою державу.

 

 

Ганна бажає  кожній Жінці знайти  свій шлях до щастя!

Найважливішими людьми в своєму житті Ганна вважає, звісно, батьків, яким безмежно вдячна за любов, доброту, турботу, виховання, мудрі поради, загартування цілеспрямованості, справедливості, щедрості і змогу приймати на себе відповідальність за власні вчинки.

 

 Значну роль в житті Ганни відіграють коханий чоловік, діти та друзі, завдяки яким вона весь час вчиться любити, цінувати, довіряти, бути впевненою, сміливою та сильною.

 

Любов, Щастя та Гармонію вважає найважливішими ключами до успіху!

 

«Кожен з нас має свій шлях. Він сповнений як щастя, радості, досягнень, любові, придбань, так і помилок, невдач, розчарувань, втрат», - говорить Ганна.

 

Необхідно наповнити своє життя змістом, любов'ю, душевною рівновагою, зберігати спокій, бути милосердним, щедрим та щирим, творити, мріяти, відкривати нові грані, робити все на повну силу і обов’язково вірити в себе та в чудеса!

 

«Сьогодні я можу назвати себе щасливою, але для усвідомлення цього мені довелося пройти нелегкий шлях своїх особистих трансформацій, навчитися знаходити баланс у жорсткому світі бізнесу. Тримати удар та вміти прощати, а головне зрозуміти, що справжній успіх складається з простого: здоров'я, сім'ї, улюбленої роботи, душевної рівноваги та почуття подяки, толерантності та можливості робити добрі справи», - розповідає Ганна.

 

Наповнюється сім'єю, роботою, духовним розвитком, соціальною діяльністю, бажанням «бути, мати, знати, відчувати та діяти» в моменті. Турботою про здоров'я, добрими стосунками з людьми, роботою над своїм внутрішнім розвитком; усвідомленням свого вектору, почуттям часу та осмисленим використання своїх ресурсів.

 

Улюблений вислів Теодора Рузвельта: «Роби, що можеш. З тим, що маєш. Там, де ти є».

 

В людях цінує справедливість, щедрість, надійність, повагу до інших, оптимізм, почуття гумору та доброту. Вміння приймати відповідальність та визнавати помилки, силу волі, сміливість та почуття такту.

 

Вільний час проводить зі своєю сім'єю та друзями. Це може бути будь-яке спільне хобі та заняття: подорож, спорт, прогулянки на свіжому повітрі, перегляд фільмів, читання гарних книжок, приготування нових страв, та насолоджуючись вільним часом разом з родиною біля каміну за неспішними задушевними розмовами.

 

Вирішальною крапкою взяти участь у конкурсі Mrs. Ukraine International 2022 була гостра внутрішня потреба здобути перемогу над собою, бажання вийти за рамки власної зони комфорту та дозволити відчути себе, прожити у новому стані, за нових обставин і не втратити можливості здобути нові знання та навички.

Проголосувати