Ірина Бондарєва

Ірина Бондарєва

Туристичний бізнес

 

Має дві вищі освіти які отримала у Національному Університеті фізичного виховання та спорту України (НУФВСУ) та Київському Національному Університеті імені Тараса Шевченка. Кандидат біологічних наук (PhD of Biology). Довгі роки працювала доцентом кафедри Київського національного університету будівництва та архітектури (КНУСА).

 

Історія її красивої любові сьогодні продовжується у щасливих очах доньки, сина та трьох онучок, найменшій з яких виповнилося лише дев’ять місяців. «Мої діти – це моє натхнення, радість та підтримка. Мій чоловік загинув одинадцять років тому», - говорить Ірина.

 

Є засновником та керівником туристичної компанії «Дольче Тревел». До туризму, відразу після інституту, довгі роки працювала доцентом кафедри, але в якийсь момент душі захотілося польоту, врешті Ірина здійснила мрію свого дитинства.

 

Неусвідомлений потяг до всього невідомого з'явився в Ірини ще в ранньому дитинстві на Кавказі, де вона з батьками жила близько п'яти років. Маленькою дівчинкою вона дивилася зі свого вікна на гору Казбек і мріяла зазирнути за її загадковий силует. З третього класу почала професійно займатись спортом. Далі протягом багатьох років була членом збірної команди України з плавання, з якою відвідала багато міст колишнього СРСР.

 

Небажання сидіти на одному місці та потяг до знайомства з новими містами та країнами підштовхнули Ірину до створення туристичної компанії, в якій важливою складовою виробничого процесу є – подорожі. У становленні нового виду діяльності їй дуже допомогли контакти, придбані під час участі у чемпіонатах світу та Європи, але вже у категорії «Masters”.

 

Велика роль у розвитку компанії «Дольче Тревел» належить дочці Наталії, яка є виконавчом директором, креативним менеджером та дуже комунікабельною людиною.

 

На думку Ірини, щоб досягти успіху потрібно вміти не зневірятися, коли, здається, що все втрачено, володіти сміливістю та вмінням завзято працювати. Цього свого часу вона навчилася при підготовці та захисту дисертації в інституті кібернетики АН України.

 

За життя мами, багато всього розповідала і радилася з нею, але завжди наставником в житті вважала вітчима - Володимира Михайловича, професора медицини, психіатра.

 

Для створення своєї компанії було недостатньо закінчити профільні курси з туризму. Робота викладачем в інституті, навіть на посаді доцента, не давала фінансової можливості розпочати нову справу. Ірині довелося вийти із зони комфорту і на два роки переїхати в орендовану квартиру одного з житлових масивів Києва, а свою велику квартиру в центрі здати в оренду.

 

У 1990 році ризикнула роботою в інституті і на два місяці полетіла з чоловіком на Гаваї. У цей період життя трапилися і спонтанна зустріч з мером Гонолулу, і польоти на Big Islands, щоб побачити виверження вулкана, що діє, і знайомство з капітаном величезного круїзного лайнера, плавання серед акул, знайомство з красою океану і яскравими фарбами Гавайських островів. Саме тоді й виникло бажання зробити подорожі доступною для громадян України. Ірині знадобилося довгих 9 років, для втілення своєї мрії у реальність. За цей час вона встигла захистити дисертацію з біокібернетики.

 

У людях цінує щирість, легкість, розум, доброту, почуття гумору.

 

У вільний час відвідує театри, концерти, виставки та музеї. Дуже любить читати, гірські лижі, захоплюється  Pro-am Argentine Tango.

 

З раннього дитинства щоранку робить ранкову зарядку і з роками її тривалість збільшується. Дуже любить відкривати нові країни, знайомитись з іншими культурами та історичними цінностями. Подорожі дарують відчуття радості буття, наповнюючи життя змістом. Також любить проводити час із онуками, влаштовуючи з ними найнеймовірніші ігри. Зустрічі з друзями дозволяють торкнутися світу спільнопройденого і кожен із друзів приносить у життя щось особливе.

 

«Запрошення стати учасницею престижного конкурсу Mrs. Ukraine International було зовсім несподіваним. Після дивовижного спілкування з Яною Луцькою передбачалася лише моя ствердна відповідь, хоча кількість та якість поставлених завдань викликають мої побоювання досі. Але це захоплююче і цікаве шоу, що дозволяє побачити себе саму в новому амплуа. Тому рішення я ухвалила із задоволенням і миттєво», - каже Ірина.

 
Проголосувати