Катерина Бабушкіна

Катерина Бабушкіна

Власниця та творчий керівник архітектурного бюро «Сергій Бабушкін»

Власниця та творчий керівник архітектурного бюро «Сергій Бабушкін», заснованого у 1989 році у Києві, голова дисциплінарної комісії Архітектурної Палати Національної Спілки Архітекторів України, архітектор-викладач у лабораторії архітектурної освіти Archikidz при Малій Академії Наук України.

 

Здобула вищу освіту у Київському Національному Університеті Будівництва та Архітектури та отримала кваліфікацію магістра архітектури. Проходила професійні практики у різних відомих архітектурних бюро Світу. Постійний учасник воркшопів, що націлені на розвиток міст та формують модель кращого комфортнішого життя містян. Автор лекцій та статей на професійну тему.

 

Виховує двох синів: дев’ятирічного Івана та семирічного Петра.

 

Архітектурне бюро «Сергій Бабушкін» надає послуги у проектуванні будівель та споруд різної складності, як в Україні так і закордоном, а також консультації у сфері будівництва та архітектури. Бюро спеціалізується на розробці усіх стадій проектування, як комерційних, так і державних об’єктів.

 

Окремо від своєї дохідної справи Катерина є головою дисциплінарної комісії Архітектурної Палати НСАУ. У її обов’язки входить виявлення і реагування на виявлені конфліктні ситуації у сфері будівництва та архітектури України, зокрема це стосується і аудиту законопроектів, розбиратися в них та пропонувати способи вирішення у вигляді консенсусу, мотивувати професійну спільноту пам’ятати про професійну етику та не порушувати її у будь-яких випадках у досвіді. Разом з колегами розбудовує архітектурну палату НСАУ задля кращої роботи галузі. Серед її останніх кейсів – конфлікт навколо будівлі «Квіти України», яка була визнаною найкращим архітектурним об’єктом УРСР у 1986 році.

 

У архітектурній лабораторії Archikidz при МАН України разом з колегами займається розробкою лекцій на архітектурну тематику та викладає он-лайн у школах України. Залучає школярів до участі у міжнародному конкурсі архітектурних ідей та макетів OSCAR, що проходить у Страсбурзі (Франція). Головною метою цієї діяльності є завдання навчити школярів об’єднуватися та командно працювати над ідеями та їх реалізацією. А також мотивувати школярів до постійного розвитку через пізнання та пізнання себе. Цей курс є безоплатним додатковим та яскравим у навчальній програмі. Також лабораторія постійно залучає відомих архітекторів до цієї соціально важливої роботи. Кожен навчальний рік Archikidz завершується фестивалем із залученням шановних дітей, їхніх батьків, студентів-волонтерів, архітекторів-практиків та філософів, команди МАНУ, спонсорів, що налічує близько 5000 учасників.

 

«Я зростала у творчо-адміністративному контексті , який задавали батьки та їхні батьки. Я їм за все дуже вдячна. Але, обирала професію між архітектурою та медициною. Потім намагалася змінити напрямок, та все одно повернулася до того, що закладено з дитинства», - коментує Катерина.

 

Щоб досягти успіху потрібно бути працьовитою та відкритою людиною. Не потрібно боятися змін та починати справу з нуля.

 

Найдоленоснішою подією вважає народження дітей. Їх поява сильно змінила рівень особистої відповідальності як в житті так і в професії.  Як і більшість свідомих сучасних батьків, Катерина вивчає психологію, а тому ще більше розуміє свій вклад у виховання власних дітей та прагне дати все необхідне, адаптувати до соціуму, знати свої права та вміти формулювати власну думку.

 

У людях найбільше цінує силу духу, позитивний настрій у спілкуванні, енергію, розуміння своїх прагнень та втілення це у реальність, навіть якщо це футуристичний або фантастичний літературний твір, що не є реальністю по факту, а відноситься до абстракції.

 

Вільний час проводить активно: подорожує з сім‘єю, відвідує мистецькі виставки, воркшопи, приймає участь у конкурсах. Весь час знаходиться у постійному русі до пізнання та повторення тих знань, що має.

 

Наповнюється любов’ю, сім’єю, сучасним мистецтвом, виставками, театрами, соціальними явищами, всесвітніми трансформаціями, класичною музикою, саморозвитком та роботою.

 

Взяти участь у конкурсі Mrs Ukraine International вирішила через любов до себе та запрошення пані Яни Луцької.

Проголосувати