Людмила Недошовенко

Людмила Недошовенко

Підприємець, незалежний партнер американської компанії.

 

Має вищу економічну освіту.

 

Свою родину називає особистим Всесвітом і найбільшою гордістю. Коханий чоловік — головна підтримка і опора Людмили, разом вони виховують шестирічного синочка Нікіту. Заради своїх найдорожчих людей готова йти вперед, відкривати нові горизонти, долати власні страхи, змінювати простір. У сім’ї відчуває себе найщасливішою жінкою у світі.

 

Понад усе любить подорожувати і саме через мандрівки пізнавати світ, тому живе за правилом "Подорожі — це те єдине, що робить тебе багатшим". Найбільший скарб, який завжди залишається з людиною — добрі враження, а їх можна отримати тільки у подорожах. Син Нікіта з раннього дитинства також подорожує з батьками і змалечку навчається бути спостережливим і цінувати світ навколо себе. Не так давно власне хобі Людмили переросло у професію і тепер подорожі стали частиною її роботи, яка дарує радість і собі і людям. Компанія, в якій працює Людмила надає можливість здійснювати мандрівки на круїзних лайнерах найвідоміших у світі компаній за дуже доступними цінами. «Втілювати чиїсь мрії у життя і дарувати людям щастя — дивовижно», - запевняє Людмила.

 

Довіряючи власній інтуїції, переконана, що бути по-справжньому успішною можна лише в тій справі, яку дійсно любиш. Усе, що робиться від душі і щиро, рано чи пізно приносить добрі плоди. Саме так і сталося в житті Людмили, коли надзвичайна любов до подорожей спонукала її розвивати власний бізнес саме у цьому напрямку.

 

Вважає, що для успіху важливо мати, окрім безпосередньо розуму, справжню щиру людяність, доброту і порядність. Хтось може заперечити, що у бізнесі спрацьовує тільки «акуляча хватка», але Людмила має інакшу думку. Постійно спілкуючись з людьми на роботі та ведучи громадську активність поза нею  не уявляє свого життя без уважного, доброго ставлення до інших. Добрі вчинки запам’ятовуються надовго і здатні відкривати серця, а порядність тотожна гарній репутації. Саме таких принципів дотримується по життю Людмила.

 

Першим і найбільш значимим наставником у своєму житті назває маму. Любов, закладена у дитинстві, допомагає їй завжди почуватися впевнено та не боятись нових викликів, тому що з ранніх літ пам’ятає мимині слова: «Ти зможеш! Варто спробувати!».

 

Якщо ж говорити про історії і людей, які надихають, то таких насправді багато: від матері Терези, котра ще минулого століття була удостоєна Нобелівської премії за безмежну жертовність і милосердя, до сучасних жінок-активісток, які змінюють світ на краще. Наприклад, Маша Єфросініна, благодійниця Леся Літвінова, цей список можна продовжувати.

 

Найскладнішим рішенням у житті Людмили став переїзд з маленького провінційного Немирова у саме серце України — місто Київ. Через це довелося вийти із зони комфорту, відірватись від батьків, змінити темп життя. Майже два роки довелось звикати до шаленого столичного ритму, потоків людей у метро і незмінних транспортних тягучок. Але саме це рішення стало поштовхом для відкриття у собі нових ресурсів!

 

Доленосною подією в житті Людмили можна сміливо назвати участь у конкурсі «Місіс Поділля/ Вінниця». Цей конкурс змусив її переосмислити себе у багатьох сенсах. Спробувавши власні сили на великій сцені та подолавши сумніви, вона започаткувала свій авторський соціальний проєкт, який зрештою переріс в ідею відкриття «Школи леді».

«Зараз я чітко усвідомлюю, що маю сили ділитись здобутими знаннями з юними дівчатами і готова працювати, як наставниця. Якби не участь у «Місіс Поділля/Вінниця», всього цього могло б не бути»,-ділиться Людмила.

 

У людях найбільше цінує доброту і чесність. Не сприймає лукавство і брехню. Вважає, що навіть критику варто озвучувати прямо, а не поза очі. Тільки чесні стосунки мають майбутнє.

 

Найбільша радість у житті Людмили — це час проведений із сином та окрім того, вона намагається знаходити вільні години і для саморозвитку та спорту. Багато читає, відвідує тренінги і конференції з психології, самовдосконалення,  любить займатись малюванням, гончарством. Із задоволенням пробує власні сили у різних напрямках та проєктах, і завжди відкрита до нових знань.

 

Найбільше наповнюється саме подорожами і майже з кожної повертається окриленою, з новим запасом енергії, який потім трансформує у свіжі проєкти. Ніщо інше не дає такого внутрішнього потоку і гармонії, як можливість знайомитись зі світом.

 

Вирішальним фактором при прийнятті рішення щодо участі у престижному Міжнародному конкурсі Mrs Ukraine International стала участь та перемога у регіональному конкурсі  завдяки якому довелось пережити надзвичайні емоції на сцені та під час самої підготовки до фіналу. «Конкурс подарував мені бажання рухатись у цьому напрямку далі», - на завершення додає Людмила. 

Проголосувати