Марина Чернобай

Марина Чернобай

Бізнес-леді

 

Здобула вищу освіту у Харківському Національному Педагогічному Університеті ім. Г.С.Сковороди.

 

«На сьогоднішній день я - найкраща мама і найкраща дружина», - з упевненістю говорить Марина, - я дбаю, надихаю і мотивую. Я є помічником і наставником. Я - енергія в будинку, в якому затишно, комфортно, спокійно, в ньому смачно пахне красивою, легкою і люблячою жінкою».

 

Заміжня, з чоловіком знайомі зі шкільної лави і разом практично змалечку, тому він для Марини набагато більше, ніж просто супутник життя. Він і є частина її життя! Разом вони виховують дворічного синочка Івана. Ваня був довгоочікуваним і бажаним хлопчиком в сім'ї. Вибирати між власними інтересами і загальними Марині не доводилося, бо вона чітко бачить себе у майбутньому колі великої щасливої сім’ї, якою вона може пишатися.

 

Разом з чоловіком вже більше десяти років ведуть сімейний автомобільний бізнес з різними галузями. Ця сфера є однією із стабільних, яка динамічно ризвивається, тому постійно доводиться дивитись вперед, вибудовуючи систему і структуруючи її. 

Успіх в бізнесі - це не збіг обставин чи можливість опинитися в потрібному місці в потрібний час, це - результат спланованої діяльності та дотримання певних правил. І на сьогоднішній день робота перетворилася в хобі!

 

Щоб домогтися успіху, на думку Марини, людині необхідно перебувати в розслабленому стані. Тільки в повному спокої людина спроможна приймати правильні рішення, не зациклюючись, не ставши одержимою, знайти відповіді та бачити багатогранність світу. Необхідно мати також щире бажання, бути дисциплінованим і максимально залученим в процес реалізації своєї мрії.

 

Марина не створює собі кумирів але не проти бути ним для когось! Так, в її житті є люди, які надихають, у яких хочеться вчитися та брати приклад, але не варто когось ідеалізувати, адже кожна людина має пройти власний шлях. Хтось вибирає його через терни, переживання і складнощі, а хтось, не напружуючись живе собі на втіху і отримує від цього задоволення. Все залежить від багатьох факторів і безпосередньо від самої особистості, виховання, освіти, характеру. У житті Марини не було ситуацій, коли доводилося приймати складні рішення. Кожну невдачу вона сприймає як досвід, а помилку вважає доказом вміння пристосовуватися до мінливого навколишнього середовища, а не свідченням розумової і психічної неповноцінності. Дивитися вперед необхідно тільки з оптимізмом і тоді складних рішень можна буде і зовсім уникнути!

 

 

Життя кожної людини сповнене непередбачуваних сюрпризів і пригод, які можуть нести як позитивний, так і негативний характер. Необхідно завжди вірити в свої сили, в свій вибір, - переконана Марина, - і тоді кожна подія може перетворитися на доленосну!

 

В людях особливо цінує живий розум, прагнення розвиватися і бути кращою версією себе. Дорожить тими, хто володіє моральними цінностями, духовністю і живе по совісті. Звертає увагу на відчуття такту і повагу до себе і оточуючих. А ще в людях приваблює впевненість в собі, своїх діях, своєму виборі.

 

Дуже любить спорт, тому в особистому графіку обов'язково присутні 2-3 тренування на тиждень. Для душі відвідує уроки вокалу і фортепіано. Любить подорожувати, вивчати культуру та традиції народів, мріє відвідати Кенію. Улюблена література – біографічна та історична, а якщо бажає абстрагуватись та поринути в інший світ, то вибирає класику. Серед сучасних книг у списку must read: «Сам собі Плацебо», «Підсвідомість може все», «Татуювальник із Освенцима», із класичних творів – «Воскресение» Льва Толстого та «Мать» Максима Горького.

 

У Марині присутній дух авантюризму, вона полюбляє перевіряти себе на міцність, кидати виклик, а тому наповнюється підтримкою сміливих ідей, новаторством і екстримом. А іще щиро любить людей, адже сприймає кожного, як цілий Всесвіт, тому спілкування з цікавими особистостями вважає свого роду життєвою підзарядкою!

 

З дитинства мала мрію отримати визнаний титул Королеви. Участь в престижному конкурсі Mrs Ukraine International почалася з ланцюжка випадкових зустрічей, знайомств, збігів. "Зараз саме час. І ось я з вами», - каже Марина!

 
Проголосувати