Надія Гуменюк

Надія Гуменюк

Власниця фітнес-клубу та йога-студії

 

Власниця та керівник фітнес-клубу та йога-студії з 2002 року, сертифікований викладач йоги, модель. Тридцять п’ять років життя присвятила викладанню оздоровчих видів спорту, двадцять з них була тренером з аеробіки, фітнесу та пілатесу. Призер України зі спортивної аеробіки. У студентські роки захопилася йогою, згодом навчалася у відомих вчителів в Індії. П’ятнадцять років викладає йогу, проводить виїзні семінари та ретрити для своїх учнів.

 

«Йога для мене — це і робота, і хобі, і просто життя! У викладанні йоги я знайшла одне зі своїх призначень – нести Світло та Любов, допомагати людям через опрацювання тіла по-новому усвідомити та полюбити себе та усунути наявні проблеми, як психологічні, так і фізичні», - каже Надія.

 

Ще одним захопленням Надії є моделінг! Як модель Міжнародного модельного агентства IMA Lemle, New York бере участь у показах мод, різних фотопроектах, фестивалях моди та конкурсах. Є володаркою Grand Prix міжнародного конкурсу та володаркою титулу «ll Vice-Missis &  Missis Top-Model».

  

Закінчила Хмельницький технологічний інститут за спеціальністю «Технологія швейних виробів». Пройшла численні семінари з профільної спортивно-оздоровчої діяльності, отримала три Міжнародні сертифікати з йоги, два з яких – в Індії.

 

Надія – щаслива мати двох дорослих синів – Іллі (28 років) та Арсенія (21 рік), у шлюбі перебуває 33 роки і сім'я для неї завжди на першому місці! Шалено пишається досягненнями та успіхами своїх дітей. Чоловік та діти завжди і в усьому підтримують Надію у всіх її захопленнях та нескінченних проектах!

 

Свого часу вивчивши технологію пошиття одягу, отримала можливість слідувати всім модним тенденціям, проте присвячувати себе управлінню швейним виробництвом намірів у Надії не було, тому вона успішно та вишукано керує своїми фітнес-клубом та йога-студією, де окрім йоги навчає жінок фотопозуванню та правильному харчуванню, тому що є дипломованим дієтологом-нутриціологом.

 

Відкрити власний фітнес-клуб було давньою мрією Надії, тож сумнівів у тому, що свій бізнес вона зв'яже саме із цією сферою не було жодних! Озброївшись досвідом і заручившись підтримкою чоловіка, вона приступила до роботи, а вже за кілька років відкрила йога-студію.

 

Заняття йогою, які проводяться у клубі, доступні для відвідування всім соціальним категоріям та людям з різними фізичними можливостями, у тому числі старшого віку та людям з інвалідністю. Спільні заняття створюють умови для інклюзії, тобто повноцінної участі та спілкуванні на рівних. Люди, які мають фізичні обмеження можуть відвідувати заняття на пільгових умовах. Спеціальна методика допомагає покращити психологічний, емоційний та фізичний стан таким категоріям людей.

 

Досягати успіхів Надії допомагає вміння спілкуватися з людьми, вміння чути і відчувати людей, створювати як для співробітників, так і для клієнтів такі умови, в яких у них навіть не виникає думки шукати щось інше.

 

Народилася у місті Тирасполь, Молдова, а своєю доленосною подією у житті вважає твердий намір після школи поїхати вчитися до міста Хмельницького. Саме там вона і зустріла свого майбутнього чоловіка, якого сьогодні вважає найзначнішою людиною в житті, своїм учителем та надійною опорою!

 

Переконана, що доброта є основою всього людського. У людях дуже цінує надійність, гнучкість розуму та почуття гумору.

 

Вільний час проводять із чоловіком, тому що діти вже дорослі та самостійні і своїм вільним часом розпоряджаються самі. Разом із чоловіком навчаються танцювати аргентинське танго, подорожують за кожної зручної можливості, займаються активними видами спорту.

 

Наповнюється йогою, танцями, подорожами, самоосвітою, вивченням англійської мови, творчістю та спортом.

 

Упевнена, що кожна жінка створена, щоб сяяти і бути щасливою, наповнюватися енергією від своєї творчості та щедро обдаровувати цією енергією весь світ довкола! Саме ці меседжі Надія і хоче донести до багатьох жінок із майданчика престижного конкурсу Mrs Ukraine International. На власному прикладі вона хоче довести, що не варто затискати себе в рамки, нав'язані соціумом, не варто грати в скромність, а важливо робити те, що наповнює і надихає та допомагати надихатись іншим.

 

«Весь світ тримається на найпотужнішій жіночій енергетиці. При цьому жінка повинна думати як королева, бо тільки так вона може досягти успіху! Ми народилися, щоб виявляти Світло, яке завжди всередині нас. Мені є що сказати світу, є чим поділитися», - запевняє Надія.

Проголосувати