Наталія Кловак

Наталія Кловак

Власниця бренду «Choo Healthy".

 

Вищу освіту отримала в  Лондоні за спеціальністю «Реклама, PR в напрямку Моди».

 

Народилась в Україні, проживає у Великобританії  вже 20 років.  Виховує трьох дітей:  вісімнадцятирічну доньку Адріану, дванадцятирічну доньку  Анастасію та одинадцятирічного синочка Нікіту. Всі дітки займаються спортом, адже здорове виховання дітей є домінуючим у сім’ї Наталії.

 

Кілька років займалася флористичним бізнесом і має власний бренд «Bloom de Chelsea" але наразі призупинила свою діяльність в цій сфері оскільки активно розвиває свій новий бренд з корисного харчування «Choo Healthy", який спеціалізується на фруктових ролах. Має своє невеличке виробництво і у найближчих планах - розширення гілки дистрибуції у великі продуктові магазини Лондона.

 

У коханого чоловіка  є своя картинна галерея  «GG Art Gallery", де зібрані картини французьких художників. У цій сфері Наталія також приймає активну участь.  З 2018 року є учасником Young Business Club London.

 

Флористику обрала тому, що  любить красу і природу, цінує жіночність, яку передають квіти.   Сферу харчування – тому що цінує якісні продукти і здоровий підхід до життя.  А картини – бо закохана в мистецтво в усіх його проявах.

 

Напрямки власного бізнесу Наталія обрала покладаючись на свою любов до мистецтва, моди, музики, природи, правильного підходу до позитивного мислення, здорового харчування, розвитку духовної краси, піклування  про навколишнє середовище.

 

Вважає, щоб досягти успіху необхідно мати такі риси характеру як: цілеспрямованість, послідовність, порядність, цінувати слова і вчинки, мати позитивне мислення та силу волі, дружелюбність, лідерскі навики, любов до людей і любов до своєї  справи.

 

Найбільшим прикладом в своєму житті вважає свого чоловіка!

 

Найскладніше рішення яке доводилося приймати пов'язано швидше за все з внутрішніми переконаннями які доводилося міняти для того щоб рухатись далі.

 

Всі доленосні події в життя пов'язані завжди з сім'єю і їх було багато. Але найдоленоснішою подією свого життя вважає рішення залишитись жити у Великобританії в свої, на той час, 16 років.  Доленосним також були рішення вступити в бізнес клуб, вийти із зони комфорту, розвивати себе в професійній сфері, відкрити власний бізнес.  Культивує у собі постійне прагнення розвиватися і навчатися в різних напрямках. У дев’ятнадцять років Наталія отримала диплом Beauty Therapy в Ірландії, працювала фотографом на Fashion Week London, допомогала в організації івентів в Лондоні: NYX London Eyewear, London Fashion Weekend, InstaClub, UWill Global.

 

У людях цінує порядність, професіоналізм, любов до своєї справи, почуття гумору, легкість, відкритість та чесність.

 

Вільний час проводить в колі сім’ї, відвідує басейн або практикує йогу. Разом з чоловіком підтримують дзюдо-клуб в Івано-Франківську тим самим мотивуючи дітей займатися спортом.

 

Наповнюється подорожами, музикою, любить наводити чистоту вдома,  вважає це певним видом медитації. Часто подорожує з родиною і надихається вільним відпочинком, не прив'язуючись до готелю і туристичних карт. Надихається людьми слова, а прикладом жінки України вважає засновницю приватного музею костюму та стилю Вікторію Лисенко. Жінкою Великобританії безапеляційно вважає принцесу Kate Middleton.

 

Взяти участь у престижному конкурсі Mrs Ukraine International вирішила завдяки внутрішньому поштовху, який відчула одразу дізнавшись про проект  і  без вагань зробила свій вибір!

Проголосувати