Оксана Бартковська

Оксана Бартковська

Приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу.

 

Магістр права, отримала вищу юридичну освіту у Київському Національному Університеті ім. Тараса Шевченка.

 

У шлюбі 12 років. Чоловік - керівник та власник компанії ТОВ «Українські хімічні технології ЛТД» (Ukrainian chemical technologies LLC),  має чотири вищі освіти, випускник 2021 року Києво-Могилянської бізнес школи (KMBS). Замається благодійністю, а саме – підтримує дитячі будинки в місті Києві. Виховують двох дітей, які навчаються в приватній Креативній міжнародній дитячій школі м. Києва (КМДШ): одинадцятирічний син Ернест є призером та чемпіоном України та Европи, а також Чемпіоном Світу з карате, восьмирічна донька Емілія займається художньою гімнастикою в ДЮК ХГ «Білі лілеї» і неодноразово була призеркою багатьох спортивних турнірів та кубків України.    

 

У 2007 році закінчила КНУ ім. Тараса Шевченка за спеціальністю правознавство. Останні роки навчання проходили на кафедрі «нотаріат», тому  закінчивши університет одразу пов’язала своє життя зі сферою нотаріату.  14 травня 2007 року стала приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу і по сьогоднішній день працює на цій посаді.

 

«Я вважаю свою професію однією із найкращих для жінки, адже вона вимагає бути не лише люблячою мамою і гарною дружиною, а й високим професіоналом своєї справи. Нотаріат – не просто робота, це покликання, а тому у деяких випадках змушує мене бути психологом! Ну, і звичайно, бути нотаріусом - це завжди виглядати на всі 100% як ділова жінка. Я обожнюю ділові костюми, туфлі на високих підборах, гарну зачіску та шлейф парфумів. Ціную своїх клієнтів, тому вони завжди залишаються задоволеними моєю роботою на всі сто відсотків», - ділиться Оксана. 

 

На майбутню кар’єру значною мірою вплинули батьки, які порадили звернути увагу на професію нотаріуса та вступити на юридичний факультет Університету. Батько Оксани займається бізнесом і майже 30 років керує власною будівельною компанією. У шкільні роки вона часто була присутня на зустрічах батька з нотаріусом, а тому увібрала всю атмосферу нотаріальної діяльності та  ділового етикету.  

 

Щоб досягти успіху в бізнесі та в житті потрібно постійно працювати над собою, вірити в свої сили, читати літературу, бути оптимістом і обов’язково займатися спортом, оскільки спорт надає людині щоденну енергію і продовжує молодість!

 

Своїх батьків вважає взірцем щасливого подружжя. Саме вони з дитинства заклали той фундамент та всі ті якості, які зараз допомагають Оксані бути успішною жінкою, гарною дружиною і люблячою мамою.

 

Доленосною вважає зустріч зі своїм чоловіком Павлом, з яким вони познайомилися під час вирішення певних юридичних питань у нотаріальній конторі! Професіоналізм та категоричність Оксани не залишили майбутнього чоловіка байдужим і вже за чотири місяці після знайомства він запропонував їй стати його дружиною. На сьогоднішній день вони мають за спиною 12 років подружнього життя та двох неймовірних дітей!

 

Оксана переконана, що жінка гарна тоді,  коли вона кохана!   

 

 В житті цінує людей, які сповнені енергії, щирих, відвертих, розумних та порядних. Особливо симпатизують люди які шанобливо ставляться до своїх батьків.

 

Вільний час проводить в колі сім’ї та друзів у заміському будинку на березі р. Десна серед неймовірної природи, а в теплу погоду, особливо влітку, всією сім’єю виходять в плавання по Дніпру на яхті. Разом з дітьми відвідують кінотеатри, басейни та  зоопарки, катаються верхи та на лижах.

 

Все життя займається спортом, а в шкільні роки разом із сестрою була в юнацькій збірній України з підводного плавання, займалась балетом і навіть самбо. Наразі перевагу віддає фітнесу та тренуванням з боксу разом з чоловіком.

 

Часто сім’єю подорожують по країнах Світу разом з дітьми на змагання, спортивні збори тощо. Найбільше запам’яталась подорож до Мексики, після повернення з якої вирішила вивчати другу іноземну мову – іспанську, залучивши до вивчення і своїх дітей! В сім’ї Оксани книга – це культ; літературою захоплюються і діти і чоловік! Особливе враження справила трилогія письменниці Анни Багінської  «Жить жизнь». Дуже полюбляє історичні романи, одні з найулюбленіших - роман американської письменниці Карен Харпер «Остання із роду Болейн» та британської письменниці Філіппи Грегорі «Ще одна із роду Болейн», а також роман Павла Загребельного «Роксолана».

 

«Цього року мій син став чемпіоном Світу з карате, день був якийсь особливий для мене, переповнений позитивними емоціями і моє внутрішнє «я» мені підказало, що це знак, і зараз час показати себе, і відчути себе справжньою королевою. Саме ця подія і стала вирішальною у прийнятті рішення щодо у часті у конкурсі Mrs. Ukraine International 2022», - говорить Оксана.

Проголосувати