Олена Атрощенко

Олена Атрощенко

Project manager, підприємець. Співзасновниця і керуючий партнер в текстильній студії MODNASHTORA BOUTIQUE м. Київ, співзасновник і керуючий партнер дитячого садка "Глобус - Територія дитинства" (м. Одеса).

 

Вищу освіту Олена Атрощенко отримала в Донецькому Національному Університеті, закінчивши факультет романо-германської філології та захистивши диплом з відзнакою за спеціальністю «Німецька філологія, англійська філологія, викладач німецької мови і літератури, викладач англійської мови та літератури, перекладач». Закінчила телевізійну школу MEDIASTAR, отримавши диплом телеведучої.

 

Після закінчення Університету кілька років успішно працювала позаштатним перекладачем торгово-промислової палати м.Донецька. Після народження першої дитини зайняла посаду імпорт-менеджера в салоні штор, ставши згодом керівником, а потім і керуючою мережі салонів штор по всій Україні.

 

У 2009 році в партнерстві заснувала власну компанію «МОДНАШТОРА» в м.Донецьку. У цей період Олена і її команда успішно співпрацювали з готелями преміум класу, займалися текстильним оформленням головних офісів металургійних заводів і виробничих компаній, приватних об'єктів по всій Україні і за кордоном.

 

Однак, в 2014 році через військові дії на Донбасі, Олені разом з командою довелося переїхати до Києва. І тільки завдяки вірі у власні сили, надійній команді і підтримці близьких вона змогла відродити бізнес з нуля. На сьогоднішній день компанія «МОДНАШТОРА» успішно розвивається, розширюючи свою географію, працюючи з відомими дизайнерами та архітекторами,  реалізуючи проєкти не тільки в Україні але й в Європі і Америці.

 

У виборі напрямків для розвитку бізнесу Олена завжди керується тим, що їй відгукується в душі і дарує задоволення. Так, в 2010 році, будучи мамою двох синів, Олена разом з партнерами зуміла запустити ще один успішний проєкт і побудувала перший в Україні Міжнародний Центр Раннього Розвитку Дитини преміум класу «БРІЛЛІКІД». Унікальний дитячий центр працював за методикою Марії Монтессорі, надаючи можливість отримати білінгвальну дошкільну освіту. У 2013 році цей центр був удостоєний нагороди Президента України, як кращий інноваційний освітній проект країни! У січні 2019 року з командою однодумців Олена масштабувалась і відкрила дитячий сад в Одесі, який вже за рік отримав заслужену нагороду "Надбання Одеси"!

"Я вважаю, що діти - це майбутнє країни, тому тема освіти для мене дуже важлива. Моя мета - реорганізація системи освіти в Україні в цілому. Моя мрія - на прикладі власноїзагальноосвітньої школи показати, що освіта може бути сервісом, може давати якісний продукт і може стати LOVEMARK, тобто викликатиу дітей та батьків любов до навчання!", - розповідає Олена.

 

Своїм прикладом вона разом зі своєю командою кожен день доводить - сервіс і якісний продукт в Україні існують, чи то текстиль чи то освіта.

 

Вступ до університету, трансформація з перекладача в керуючого проектами, запуск проєкту БРІЛЛІКІД і переїзд до Києва - всі ці події стали поворотними в житті Олени і кожна з них вплинула на неї, зробивши сильніше і подарувавши безцінний досвід і справжніх, вірних друзів.

 

Однак найбільш значущою людиною, наставником і прикладом для наслідування Олена вважає свою маму, яка вклала всі свої сили у виховання дочки і тепер є її найкращим другом і порадником. Разом вони проводять багато вільного часу: подорожують, вболівають за молодшого сина Олени, який професійно займається футболом і пише книгу про історію футболу. Сама ж Олена із задоволенням грає у великий теніс, займається плаванням і кожен день починає з активного спорту. Джерелом невичерпного натхнення для неї є живопис, книги, подорожі з сім'єю і вечірки, які Олена обожнює влаштовувати для своїх співробітників, колег, клієнтів і друзів.

 

Але головним її мотиватором були і залишаються задоволені клієнти і діти з її дитячого садка, очі яких сяють щастям.Сама Олена додає: "Мене захоплюють сучасні жінки, сильні, сміливі і незалежні. Їх вміння проявити себе, їх вчинки та дії надихають і мене весь час створювати щось нове і рухатися вперед. Одного разу, я почула з вуст відомого блогера вираз, який вплинув на мене: "Використовуй кожен шанс, який дає тобі життя!" Сьогодні для мене конкурс Mrs. Ukraine International 2022 і є цей шанс!Шанс заявити про себе і, можливо, стати для когось джерелом натхнення і сили".

Проголосувати