Олена Брачун

Олена Брачун

Міжнародний торгівельний бізнес

З дитинства мріяла стати вчителем англійської мови, а зараз експортує українське м’ясо до країн Африки, створивши власний бізнес.За наполяганням батьків, здобула вищу юридичну освіту, отримавши спеціальність магістр права.

 

Пізніше, розпочавши шлях реалізаціі себе в бізнесі та материнстві, зацікавилась питанням досягнення максимальної ефективності людини за рахунок розкриття та реалізації людського потенціалу, що призвело до навчання в Міжнародному Еріксоновскому Університету Коучінгу.

 

Найбільш доленосною подією в своєму житті, вважає зустріч та знайомство з майбутнім чоловіком, тому разом вже 18 років у шлюбі і виховують сина та доньку.

 

Займаючись бізнесом на міжнародному рівні і розуміючі наявність необмежених можливостей для будь-якої людини, прагне, щоб власні діти пізнали світ якомога раніше. Тому старший син вже п’ять років проживає і навчається в міжнародній школі Вільнюса.

 

Істотним стартом для кар'єри Олени стала робота юристом у зовнішньоекономічному відділі української компанії, основним профілем якої був видобуток руди із залізорудного кар'єру та подальша її переробка на шрот. Експорт шроту проводився до Об'єднаного Королівства Великої Британії та Північної Ірландії і функціональні обов’язки передбачали комплексний супровід угод.

 

Наступним кроком була робота юристом у міжнародній компанії, яка займалася імпортом натуральних тваринних оболонок з Бразилії. Першим великим клієнтом, бонуси з продажу, від якого перекрили всю зарплату юриста в цій же компанії, став український виробник «Чернівецькі ковбаси». Освоївши всі важливі бізнес-процеси компанії-імпортера, що здійснює продажі на внутрішньому ринку, Олена вирішується на серйозний крок – разом із бізнес-партнером відкрити власну компанію з імпорту витратних матеріалів для м'ясомолочної галузі. Активно розвиваючись, через деякий час, компанія стала прямим імпортером різних виробників із Білорусії, Бельгії, Польщі, Фінляндії та Чехії.

 

Освоївши процес імпорту та дистрибуції на внутрішньому ринку, переживши переформатування індустрії після 2008 року, з величезним болем та величезними фінансовими втратами, Олена вирішує вийти на новий рівень та зайнятися експортом. І сьогодні її компанія успішно займається торгівлею на міжнародному рівні.

 

Фінансові втрати після 2008 року стимулювали рухатися далі і брати іншу планку, яка меншою мірою впливатиме на кінцевий результат своїми валютними коливаннями в рамках країни.

 

Щоб досягти успіху, на думку Олени, потрібно постійно розвиватись. Людина - це унікальне створіння, яке може навчитися усьому. Головне бажання!

 

«За мене ніхто, ніколи, ніде, ні про що не домовлявся. Я завжди сама вимагала того, чого хочу.», - говорить Олена.

 

Більшість рішень, які доводилось приймати в житті були складними, але завдяки внутрішньому глибокому переконанню, що «Немає правильних або неправильних рішень. Є моє рішення і воно найкраще в даний момент», всі питання вдається вирішувати. «Якщо вирішив – дій!» - переконана Олена.

 

У людях цінує порядність та чесність.

 

Вільний час присвячує спорту, творчості, процедурам догляду, читанню та кулінарії. Головним хобі Олени є створення виробів декору з епоксидної смоли: набори сервіровки, картини, годинники, кавові столики.

 

Найбільше у житті наповнюється подорожами та власним хобі. Зі слів Олени, навіть будучи зовсім знесилоною, творчість та процес  створення нового малюнку, нового виробу, втому знімає  як рукою.

 

«Прийняти рішення щодо участі у конкурсі Mrs. Ukraine International 2022 мені допомогла випадкова зустріч із Яною Луцькою через 12 років. Яна Луцька – self-made woman та займається проектом для таких самих жінок. Я хочу, щоб завдяки конкурсу, жінки розуміли, що кожна може стати успішною, красивою, самодостатньою, вірили в себе і діяли. Я рада, що живу в той час, коли жінка все менше залежить від чоловіка і може приймати рішення самостійно, реалізуючи себе і даючи можливість зробити це іншим», - говорить Олена.

Проголосувати