Олена Єрьоменко

Олена Єрьоменко

Хореограф-Балетмейстер сучасної хореографії, організатор Exotic Pole Dance Championship Ukraine, автор проекту «Возраст Счастья».

 

Закінчила Київський Національний Університет Культури і Мистецтв, факультет «Сучасна хореографія і Менеджмент Шоу-бізнесу».

 

Заміжня, має двох дітей:  двадцятидворічного сина Яна та чотирирічну доньку Уляну.

 

Стаж роботи хореографом 25 років, власниця студії танцю «Академія Exotic Pole Dance», у 2013 році організувала Чемпіонат з танцю на пілоні, який є одним з найвідоміших і наймасштабніших в Україні і за її межами, виховала багато тренерів і чемпіонів з танців. У 2020 році придумала проект і зареєструвала торгову марку «Возраст Счастья» - це проект для жінок, завдання якого через рух розкрити свій потенціал, можливості та сексуальність. Також розвивається в напрямку тілесно-орієнтованої терапії т.я. працюючи багато років з тілом бачить і розуміє, як рух, а також можливість виразити себе в танці, змінює життя жінок різного віку в кращу сторону.

 

«Моє покликання - бути вчителем. До мене приходять не тільки танцювати або працювати з тілом, а й зрозуміти і приймати себе, свою жіночу природу», - говорить Олена.

 

Щоб домогтися успіху найважливіше – любити людей і бути професіоналом своєї справи. Пройшовши через різні етапи в житті, такі як жорстка конкуренція, втрата бізнесу, Олена завжди знала, що відповідає вищезазначеним критеріям і чітко розуміє, що може дати людям. Це підтверджують десятки вдячних учнів і клієнток, які завдяки Олені і методу її викладання змінили життя на краще.

 

Своїми наставниками вважає всіх своїх вчителів, починаючи з училища культури, університету і закінчуючи педагогами-хореографами світового рівня. А найбільш значущими людьми, звичайно ж, є чоловік Олексій і діти.

 

Найскладніше рішення було прийнято в 2019 році, коли довелося закрити свою студію танцю і вийти за межі звичайного тренера з танців, і сьогодні у Олени є можливість давати більше своїм учням, не обмежуючи себе стінами танцювального залу.

 

Доленосним стало материнство, і, до речі бути матір'ю дітей з різницею у віці 18 років - це не просто, але цікаво.

 

У людях цінує надійність, відданість, емпатію і працездатність. Але це не означає, що люди без цих якостей не можуть бути друзями. Маючи велике коло спілкування Олена любить всіх, незалежно від статусу і характеру.

 

Вільного часу мало, т.я. маленька дочка вимагає багато уваги, а в 45 років бігати по дитячих майданчиках не просто. Любить малювати, захоплюється арт-терапією, грає у великий теніс, любить вивчати іноземні мови, і, звичайно, в будь-яку вільну хвилину танцює.

 

Навчання - це невичерпний ресурс! Плани та мрії відносно розвитку власного проекту «Возраст Счастья» також дають сили рухатися далі, незважаючі на труднощі. Захоплюється арт-терапією та нумерологією - це той ресурс, який допомагає пізнати не тольки себе але і все зрозуміти про інших. Дев’ять років практикує медітацію мовчання, яка дає можливість на деякий час залишитись наодинці із собою.

 

Взяти участь у конкурсі Mrs Ukraine International вирішила керуючись бажанням, щоб про її проект дізналися якомога більше людей, щоб жінки і в 50 років не ставили на собі хрест, а приходили і танцювали. До слова, найдорослішій учасниці чемпіонату з танцю на пілоні було 55 років! Майданчик конкурсу розглядає як можливість заявити про себе як жінці, яка може змінити цей світ на краще і показати, що у будь-якому віці можна бути красивою, яскравою та сексуальною.

 
Проголосувати