Олена Граматик

Олена Граматик

Приватний нотаріус

 

У шлюбі 15 років, разом з чоловіком виховують двох дітей: дванадцятирічного сина та десятирічну доньку.

 

З 2006 року працює приватним нотаріусом Одеського міського нотаріального округу.

Крім того є експертом Громадського центру правосуддя Одеської області, який вже четвертий рік надає безоплатну правову допомогу. З самого заснування центру Олена є членом команди на волонтерських засадах та єдиним представником нотаріату.

 

Нотаріальну діяльність вважає своїм покликанням і любить свою справу безмежно! Єдине, чого не вистачає в нотаріаті – це можливості у задоволенні особистої потреби у наданні допомоги людям. Тому застосовуючи свої знання та професійні навички Олена понад три роки на волонтерській мотивації здійснює діяльність як експерт Громадського центру правосуддя.

 

ОЦП – успішна соціальна платформа для надання безоплатної правової допомоги мешканцям Одеси та області. Це єдиний в Україні Центр, який функціонує при суді та пропонує комплексний підхід для вирішення правовых проблем. Місія та бачення Громадського центру правосуддя Одеської області полягає у покращенні доступності правосуддя, особливо для осіб, які не спроможні оплатити й отримати кваліфіковану юридичну консультацію.

 

Впевнена, що успіх супроводжує тих, хто має яскраво виражену культуру особистості до якої слід віднести самоорганізованість, комунікабельність, самоосвіту та фізичну привабливість.

 

Найзначнішою людиною в житті Олени, безумовно, є її чоловік, який завжди підтримує її в реалізації найшаленіших та найсміливіших ідей і цей конкурс не є винятком. Наставником, а вірніше наставницею для Олени завжди була мама. І однозначно, вона найкраща з наставників, який може бути у дівчинки та жінки.

 

Доленосною подією в житті прийнято називати таку, після чого життя повертає в інший бік. У Олени ж таких перехресть було не дуже багато, але участь у конкурсі Mrs Ukraine International вже включило покажчик повороту.

 

Олена переконана, що кожна учасниця конкурсу або взагалі будь-яка жінка вище за все цінує в людях щирість. І сама не є винятком. Шалено щаслива, коли на шляху зустрічаються люди неординарні та з почуттям гумору.

 

Вільний час ділової української жінки, яка має сім'ю та двох дітей, може здатися буденним, але не у випадку Олени. Вона заряджається будь-яким заходом, який хоч якось пов'язаний з інтересами чоловіка та дітей. Любить грати на фортепіано, і може годинами проводити час за цим заняттям. Любить грати для тих, кому просто необхідно покращити настрій.

 

Всі оточуючі Олени знають, що сил та натхнення їй не бракує ніколи. Але все ж таки Travel з сім'єю, активне вивчення нових місцевостей і незнайомих культур, пошук красивих пейзажів і, для фіксації в пам'яті такої картинки - чашка кави можуть емоційно наповнити її до країв.

 

Взяти участь у конкурсі Mrs Ukraine International Олена вирішила за великого бажання зануритись у неймовірну атмосферу успіху, жіночності та краси, про яку мріє кожна друга жінка України!

Проголосувати