Ольга Карпенко

Ольга Карпенко

Персональний стиліст, експерт з іміджу

 

Персональний стиліст, експерт з іміджу, підхід через психологію особистості.

 

З 2006 року, з другого курсу університету, працює в сімейному бізнесі – судоремонтній компанії ТОВ «Ольвія Марин». Декілька років поспіль компанія визнавалась лідером галузі.

 

Закінчила Одеський Національний Морський Університет за спеціальністю «Організація перевезень і управління на транспорті». Випускниця двох шкіл стилю та іміджу.

 

Не заміжня, дітей немає. Підтримує теплі стосунки з батьками, дідусем та бабусею, безмежно їх поважає та пишається ними.

 

Працюючи у сімейному бізнесі вже понад 10 років, вирішила почати реалізовувати ще й інші свої таланти. З дитинства захоплювалася малюванням, завдяки вмінню бачити красу, відчувати та створювати гармонію кольорів та форм. У більш дорослому віці ці таланти та вміння почали втілюватися не лише у малюванні, а й у створенні власного стилю та образу. Це послужило поштовхом зайнятися цим напрямком професійно.

 

«Я можу бачити красу кожної людини та розкрити потенціал цієї краси. Глибоко опрацьовуючи особистість моїх клієнтів, знаю, як найточніше її передати завдяки стилю та зовнішньому образу. Для цього я вже довгий час вивчаю психологію, що робить результати моєї роботи ще крутішими і дозволяє моїм клієнтам досягати своїх цілей завдяки своєму зовнішньому вигляду ще ефективніше», - розповідає Ольга.

 

Переконана, що одяг та образ людини – це беззвучна комунікація із зовнішнім світом та розповідь про себе. Дуже важливо, щоб він був красивим та правдивим. У цьому полягає завдання Ольги – допомогти своїм клієнтам, які живуть по всьому світу:  від США до Австралії. Це власники бізнесу, медійні люди, банкіри, професори університетів.

 

У професію Ольгу привело бажання максимально розкрити та реалізувати свої бажання та талант, а також можливість подорожувати, знайомитись із цікавими людьми, спостерігати та створювати красу.

 

Щоб досягти успіху, важливо, щоб кожна людина могла відповісти на два головні питання: «що для мене успіх?», «Чи зробить мене це по-справжньому щасливим?». Тому найважливіше у досягненні успіху – знати себе, чути свої бажання, бачити свої сильні сторони, таланти та реалізовувати їх. Необхідно бути вірним собі та постійно розвиватися, творити в ім'я любові до себе, своєї справи та своїх клієнтів, не боятися помилок, ніколи не здаватися, вміти слухати та чути інших людей та правильно презентувати себе.

 

Захоплюється та надихається професіоналами своєї справи – людьми, які роблять те, що раніше вважалося неможливим. І, звичайно ж, дуже захоплюється, надихається і пишається своєю родиною, в якій кожен зміг круто реалізувати себе!

 

Найскладнішим вважає свій безперервний вибір між комфортом та розвитком. Знаходиться в постійному прагненні зробити більше, ніж видається можливим.

 

Переконана, що кожен, навіть найменший вибір, так чи інакше визначає нашу долю. Але якщо говорити у контексті професійної діяльності, то доленосним було рішення піти з топ-менеджменту успішної компанії та почати вчитися нової професії.

 

У людях цінує любов до життя, чесність з іншими і собою, масштаб особистості, уміння йти за своєю мрією, жвавість розуму та гарне почуття гумору.

 

Вільний від роботи час присвячуєлітературі і за рік може прочитати близько 40-60 книг, а також подорожам. На сьогоднішній деньвже відвідала 37 країн. Також займається танцями, йогою, любить спілкуватися з цікавими людьми і постійно вчитися новому.

 

Наповнюється, досліджуючи світ, себе та інших людей, вивчаючи їхню красу, унікальність та різноманітність через призму подорожей, читання, спілкування та психології.

 

«Мене наповнює почуття внутрішньої свободи, круті зміни в житті моїх клієнтів, створення краси і чогось важливого хоча б для однієї конкретної людини. Мене наповнює взяття нових вершин у професійній сфері, а також подолання власних страхів, рамок та обмежень», – каже Ольга.

 

Взяти участь у престижному конкурсі Mrs. Ukraine International вирішила заради можливості познайомитися з безліччю красивих, успішних, захоплених своєю справою людей, заради незабутніх емоцій та нових вражень! Конкурс розглядає як потужний майданчик для створення нових цікавих колаборацій та співробітництва. Головним же чинником стало бажання внутрішнього зростання, нового масштабу, подолання страхів і, звичайно ж, корона королеви!

Проголосувати