Ольга Компанієць

Ольга Компанієць

Експерт у галузі естетичної медицини

  

18 років працює в галузі естетичної медицини, чемпіонка України UBPF в категорії «Fit lady”,

дворазова чемпіонка світу WBPF в категорії «Model physique lady”.

 

Закінчила Національну Податкову Академію України та здобула кваліфікацію магістра з обліку та аудиту.

 

Має дуже щасливу та дружню родину, на двох з чоловіком мають четверо чудових дітей. Сім’я для Ольги є основним пріоритетом в житті, адже це - маленький світ, в якому кожен почуває себе захищеним, почутим  і відчуває, що його люблять та завжди підтримають.

 

Сферу професійної діяльності зумовила зустріч з чоловіком, який є дуже талановитим та досвідченим хірургом зі званням Доктора наук, Професора та Заслуженого лікаря України.

 

Свого часу, прийнявши рішення працювати разом, подружжя розподілило обов’язки таким чином, що в кожного з’явилася своя зона відповідальності, адже естетична медицина це комплексний підхід, це дуже делікатна галузь. Причетність до змін у зовнішності людини накладає велику відповідальність і не дає права на помилку. Кожна людина має бути почута, адже, всі унікальні і мають різні смаки, тому до кожного має бути свій особливий підхід.

 

Метою спільної праці є ціль відчути і почути, реалізувати мрії та сподівання пацієнтів і, як кінцевий результат, отримати щастя від можливості змінювати життя людей на краще. Свого часу чоловік Ольги підтримав її в бажанні допомагати дітям з вродженими вадами носа. Впродовж останніх 15 років такі дітки отримують змогу прооперуватися на благодійній основі. На сьогоднішній день таких пацієнтів вже дуже багато. Це велике щастя спостерігати за тим, як змінилась їх доля на краще, і розуміти що ти причетний до цих змін.

 

«На мій погляд, щаслива та людина, яка втілює свої мрії в життя. Моєю мрією завжди було бажання допомагати жінкам, дарувати  їм впевненість в собі. Моя робота надала мені можливість реалізуватися в цьому напрямку на всі 100%», - говорить Ольга.

 

Успіх любить сміливих, рішучих, чесних, відкритих людей. Впевнена, що все в цьому світі має відбуватися з любові. І для того, щоб домогтися успіху в будь-якій галузі, передусім на 1-му місці має стояти любов до людей та до своєї справи і абсолютне відчуття, що ти займаєшся саме тим, що любиш.

 

Родина для Ольги – це цілий всесвіт, в якому кожен відіграє свою неповторну і дуже важливу роль, є для неї прикладом і авторитетом. Чоловік - це талант і розум, Мама - безмежна любов і доброта, Тато, якого на жаль вже не має три роки,- це вірність даному слову, повага до людей та цілеспрямованість, а донечка - це найкращий антидепресант.

 

Доленосною подією в житті, звісно, вважає народження доньки!

«Це та подія, за яку я щоденно дякую Богові. Я подарувала світові неймовірну красуню та дуже хорошу людину, якою щиро захоплююсь і пишаюсь. Я подарувала собі найкращого друга і велику підтримку. Це безмежна любов і щастя в кожному дні», - розповідає Ольга.

 

У людях, насамперед, цінує вірність даному слову, добре серце, людяність, порядність, щедрість, вдячність, благородство та взаємоповагу.

 

Вільний час присвячує подорожам з родиною. В цьому знаходить особливе задоволення, адже воно спонукає відкривати нові країни, знаходити цікаві, виняткові місця або повертатися у вже обрані: вишукані, смачні ресторани, готелі з бездоганним сервісом і комфортом. Також полюбляє зустрічатись з друзями, у вихідні їздити до мами за місто, грати в гольф, всією родиною дивитися кіно.

 

Наповнюється часом проведеним з родиною у сумісних подорожах та враженнях. Невід’ємною частиною в житті Ольги, звісно, є спорт. Це захоплення, яке переросло у визнання її досягнень на світовому рівні. На сьогоднішній день Ольга є дворазовою чемпіонкою світу WBPF в номінації «Model Physique».

 

Участь у конкурсі Mrs Ukraine International продиктована великою метою - організувати особливий фонд допомоги жінкам, які побороли рак молочної  залози, але втратили груди, жінкам, які внаслідок домашньго насилля були понівечені. Всім їм Господь залишив найголовніший подарунок - життя, але вони живуть у повному вітчаї, зневірі і не прийнятті себе.  Завдання фонду - об’єднати найкращих фахівців  України в галузі естетичної хірургії, косметології та психології, щоб спільними зусиллями повертати жінкам, які цього потребують,  віру в свої сили. Адже, любов і прийняття інших людей починається з прийняття і любові до себе.

 
Проголосувати