Тетяна Дороніна

Тетяна Дороніна

Експерт з менеджменту люксових брендів. Засновниця бренд-агентства The Brand Scan, партнер в будівельній компанії Daniel’s Contractors & Development, London.

 

Вищу освіту здобула в Університеті ім. Т.Г.Шевченка за спеціальністю «Фінанси», а також отримала диплом Магістра в Regent’s University London за спеціальністю «Luxury Brand Management».

 

Закінчила численні курси, такі як: Milano Fashion Campus, Men Stylist; Kyiv Fashion Institute, Personal Style; Kyiv Fashion Institute, Fashion Business; Maestro School, Show Business Manager; Astra Sapience School, TV-Presenter; Oxford University, Introduction to Psychology (online course).

 

Заміжня 1,5 року, разом з чоловіком виховують чотиримісячного синочка Давида Олександра. До слова, маленький Давид уже став світовою зіркою завдяки тому, що національні газети Британії порівняли його біляве волосся зі знаменитою зачіскою Прем'єр-Міністра Великобританії.

 

Тетяна - засновниця бренд-агентства «The Brand Scan» яке спеціалізується на наданні сервісу з розвитку бізнес-бренду, особистого бренду і організації заходів! У портфелі агентства знаходиться більше п'ятидесяти успішно реалізованих проєктів. Є партнером в сімейному будівельному бізнесі «Daniel's Contractors & Development». Пізнавати будівельний бізнес зсередини почала завдяки чоловікові, який швидко визначив навички дружини в стратегічному мисленні, бізнес-хватку, інтуїтивному розумінні процесів і знанні брендингу, маркетингу та піару, зробивши Тетяну рівноправним бізнес-партнером.

 

«Моя мрія - побудувати заміське містечко під Лондоном і зібрати там найкращих людей. Ми зараз ведемо переговори з цього приводу, і я дуже сподіваюся, що моя мрія незабаром стане реальністю», - каже Тетяна.

Публічна діяльність також є одним з важливих напрямків професійної діяльності Тетяни! Маючи бекграунд телеведучої і моделі, сьогодні вона готова «повернутися на сцену», щоб надихати людей на перемоги.

 

Працювати в преміум сегменті Тетяні дозволив Regents University London, приватний університет, який вона закінчила з відзнакою, а згодом два роки пропрацювала на посаді Президента, згуртувавши навколо себе 3000 студентів.

 

Відкрити компанію The Brand Scan Тетяні допомогли достатній життєвий досвід і вміння вникати в процеси абсолютно різних ринків і вибудовувати «зоряний продукт» для замовників, дозволивши їм після насолоджуватися своєю улюбленою справою, рухаючись у вигідному для бізнесу напрямі. Вміє визначити цілі, місію бізнесу, але найважливіше - перевести все це на зрозумілу для споживача мову. З цими завданнями успішно справляється і вся команда бренд-агентства The Brand Scan.

 

Щоб домогтися успіху по-перше важливо вибудувати відносини з самою собою, по-друге дуже важливо мріяти! Мрії і постановка цілей - це ваші маяки, які дозволять вам йти туди, куди ви дійсно хочете. І, звичайно ж, інтуїція, сильна харизма і сексуальна енергія.

 

Вміє захоплюватися людьми і вважає, що захоплення - зворотна сторона заздрості. Захоплюючись  ми надихаємось, а значить  отримуємо енергію для звершень. Думає швидко, реагує ще швидше і обожнює зміни. Завдяки високій інтуїції вже 4,5 роки живе в Лондоні разом з чоловіком, дитиною і собакою. Доленосною подією в житті, поза всяких сумнівів, вважає знайомство з чоловіком! У людях цінує щирість, доброту, щедрість (у всіх сенсах) і захопленість власною справою.

Вільний час присвячує поїздкам і подорожам. До вагітності захоплювалася екстремальними видами спорту, такими як кайт, вейк і сноуборд. Ці види спорту - прекрасний привід відкривати нові місця і країни, чим і планує продовжувати займатися разом з чоловіком і сином в найближчому майбутньому.

У Лондоні обожнює відвідувати музеї, мюзикли, театральні постановки і картинні галереї. Після народження малюка все більше часу почала приділяти поверненню в колишню фізичну форму.

 

Тетяна - людина захоплена, обожнює класичну літературу і сприймає її як один з видів медитації. Наповнюється роботою і спілкуванням з класними людьми.

З моменту приїзду в Лондон Тетяна була активним Амбасадором України, особливо коли займала пост Президента Університету і готувалася везти 20 студентів в ООН на симуляцію в Нью-Йорк представляти Україну. Бажання популяризувати Україну за кордоном завжди було важливим для Тетяни, тому участь в престижному конкурсі Mrs. Ukraine International вона розцінює виключно як ще один шанс розповісти про нашу країну всьому світу!