Валентина Мазніченко

Валентина Мазніченко

Власниця мережі салонів WhiteSharksTattoo @whitesharkstattoo

 

Вищу освіту отримала за спеціальністю “Економіст підприємств”, ступінь бакалавр. Закінчила Київський фаховий коледж комп’ютерних технологій та економіки Національного Авіаційного університету, після чого закінчила Київський Національний Авіаційний Університет.

 

Валентина народилася в Криму і має велику родину. Не дивлячись на те, що уся рідня живе за тисячі кілометрів від Києва тісний зв’язок із своєю родиною підтримує майже щодня. Виховує трирічну донечку Анну для якої прагне бути взірцем справжньої жінки,  матусі і  подружки. Вважає, що теплі стосунки із дітьми - це найважливіша складова їх виховання і запорука довіри між вами на все життя.

 

Бізнес Валентини пов’язаний із beauty-індустрією, а власне з тату. Вона є власницею мережі салонів та коворкінгів «WhiteSharksTatto». Мета бізнесу - разом із натхненними майстрами створювати для кожного його справжню, унікальну історію відображену в тату. Розвиваючи мережу салонів та коворкінгів Валентина з командою надає нові робочі місця та можливість майстрам реалізувати свої таланти та насолоджуватися своєю професією у чудових умовах.

 

Власне, сама працювати почала з чотирнадцяти років і завжди прагнула реалізувати себе як людина яка створює витвір мистецтва та допомагає іншим. Мережа салонів з’явилася майже випадково після одного татуювання, і врешті решт ставши власницею тоді, ще першого салону Валентина зрозуміла, що це і є її справжнє покликання - допомагати людям втілювати їх найсміливіші мрії!

 

Задля досягнення успіху людина має чітко усвідомлювати чого вона хоче у своєму житті, куди вона йде, яка її мета , мрія, місія та ціль, - говорить Валентина,-  людина має вміти планувати свій день, бути свідомою, обізнаною у своїй справі,  цілеспрямованою та обов’язково мати силу волі і вміти ризикувати.

 

Найголовнішою людиною і прикладом у житті для Валентини є мама. Вважає її найсильнішою із жінок, яка не зважаючи на всі складнощі у її житті створила себе сама, завжди піклувалася і піклується про своїх дітей та батьків, жінка, яка своїм прикладом демонструє жагу та любов до життя, незламність, силу волі, красу та впевненість у собі.

 

Найскладнішим було прийняти рішення у 23 роки стати мамою, полишивши свої амбіції щодо кар’єрного росту.  Із самого дитинства Валентина мріяла про успішну кар’єру та про повноцінну чудову родину, де є люблячі тато і мама, які завжди поруч. Згодом ці дві мрії об’єдналися у сенс всього життя! Доленосною подією вважає зустріч із чоловіком, з яким дуже багато пройшли разом, із багатьом впорались, подарували цьому світові неймовірну дівчинку, багато чому навчили одне одного і разом виросли як особистості, змінюючись і вдосконалюючись.

 

Найціннішою якістю в людях вважає вірність: своїм життєвим принципам, своїм цінностям, особистим і щирим, не нав’язаним кимось або чимось, своїм мріям, коханим та рідним людям, і, звісно, своїй справі.

 

Вільний час обожнює проводити із донькою відвідуючи басейн, дитячі розважальні центри,  прогулюючись в парку, катаючись на самокаті чи велосипеді або займаючись улюбленим малюванням.

«Я насолоджуюсь кожною миттю із нею та дуже сумую коли вільного часу бракує», - ділиться Валентина.

 

Відпочиваючи сама, полюбляє куштувати нові страви, плавати в басейні, всім своїм серцем і душею обожнює море. Любить подорожувати, проводити час в колі друзів, відвідувати музичні концерти. Полюбляє як активний відпочинок, наприклад, прогулянки містом на велосипеді, поїздки на автомобілі, катання на водних мотоциклах, так і повний релакс у SPA чи із книгою на узбережжі із захватом вдивляючись у  далечінь моря.

 

Наповнюється спілкуванням із донечкою, із старшими досвідченими людьми, надихається книгами, різноманітними фільмами, молитвами, медитаціями, подорожами та новими враженнями.

 

Вирішальним аспектом у прийнятті рішення щодо участі у конкурсі Mrs Ukraine International стало те, що він дає неймовірну можливість набути безцінний досвід, проявити себе, отримати нові знання, майстерність та познайомитися із новим оточенням неймовірних, успішних і щасливих жінок.

Проголосувати