Валерія Шинкарьова

Валерія Шинкарьова

Засновниця дитячого садочку «SOVA kid’s space»

Має власний бізнес: приватний дитячий садочок «SOVA kid’s space» у місті Черкаси.

 

Закінчила Національний університет «Києво-Могилянська академія», бакалавр; Національну Академію Внутрішніх Справ України, спеціаліст; Черкаський Національний Університет ім. Б. Хмельницького, магістр з відзнакою; Інститут риторики ім. Д. Кеннеді.

На часі аспірантка Черкаського Національного Університету ім. Б. Хмельницького.

 

Має велику родину. Валерія -щаслива мама п’яти чудових діток: чотирьох дівчаток і одного хлопчика, кожен з яких має свій характер, уподобання, яскраву харизму, унікальний талант.

Старші донечки: шістнадцятирічна Вероніка, тринадцятирічна Рената та дев’ятирічна Крістіна - учениці Черкаського колегіуму «Берегиня»  і щороку отримують похвальні грамоти за відмінне навчання. П’ятирічна Валерія навчається в 0 класі у садочку «SOVA», відвідує підготовчі курси до школи,   Захар ( 2,5 роки) також ходить у дитячий садок, а ще він у захопленні від рибалки і баскетбольного м’яча.

 

Працювати почала одразу після першого курсу університету в м. Києві, після закінчення НаУКМА працювала в УМВС України в Черкаській області, пізніше з чоловіком проектували і організовували будівництво власного будинку. З 2018 року Валерія є приватним підприємцем.

 

Уміння працювати, розраховувати на власний розум і сили  виховав у Валерії дідусь.  Він дуже сильна й авторитетна особистість, будував міста та викладав в університеті. Змалечку привчав до праці, не боятися будь-якої роботи і  не розділяти її на жіночу та чоловічу. Своїм прикладом показав, що спочатку варто працювати розумом, потім підключати руки і формувати команду однодумців для досягнення успіху в справі.  При цьому керуватися такими життєвими принципами, як совість, чесність та порядність.

 

Відповідально ставиться до навчання, адже розуміє, що в XXI столітті успішною може бути лише освічена людина. Валерія має три вищі освіти, неодноразово брала участь у міжнародних науково-практичних конференціях у США, Японії, Нідерландах, Іспанії, має статті в науково-методичних виданнях НаУКМА на тему «реабілітація наркозалежних» та «інтеграція дітей з особливостями у суспільство».

 

Валерія є фундатором і Головою громадської організації «Об’єднання багатодітних родин «Крила» надання інформаційної, юридичної і фінансової підтримки малозабезпеченим родинам.

 

В свій час координувала соціальний проект для жінок в м. Черкаси «Місія мама», який являє собою безкоштовні освітні тренінги і зустрічі з високопрофесійними спікерами і експертами з жіночого життя. 

 

Була удостоєна високої  міжнародної україно-французької нагороди Орден Королеви Анни «Честь Вітчизни» на срібній зірці. Має звання «Жінка року-2019».  Увійшла у ТОП-10 «Найкраща українка в професії-2021».

 

Маючи п’ятеро дітей важливо планувати свій час, -говорить Валерія,- координувати форс-мажорні обставини, закладати час на переміщення, зазвичай  мати декілька варіантів розвитку тих чи інших подій. Це вимагає високої самоорганізації і постійного планування.

 

Для досягнення успіху необхідно мати бажання, прагнення пізнання самого себе, визначення своїх сильних сторін і їх розвиток. Але у кожної медалі є два боки. У кожній історії успіху також є інший бік – боротьба з лінощами, перевтома, зміна оточення, планування, емоційне вигорання. 

 

«Я внутрішнньо щаслива і вільна, бо живу по правді. Чесність у всьому є моїм пріоритетом у житті.  Оптимізм і позитивне мислення- це те, що допомагає мені боротися з усіма труднощами і страхами.  Продовжувати себе у всьому: в дітях, в навчанні, в роботі, в громадських справах чи  політиці– це для мене життя. Любов, співчуття і доброта - це ті риси, що спонукають мене прийти на допомогу іншому, підтримати, вселити надію на краще», - розповідає Валерія. 

 

У людях цінує людяність, власну гідність та ідейність.

Своїми сильними сторонами вважає доброту та емпатію.

Надихається мистецтвом фотографії. Книгу «25 уроків фотографії», вважає справжнім подарунком для тих, хто серйозно захоплюється фотографією.

 

Валерія – людина не замкнута, любить бути в колективі, обговорювати і налаштовувати команду на творчий підхід до щоденної роботи. Легко знаходить спільну мову з новими людьми.

 

Отримує задоволення від прогулянок з собакою, подорожей, перегляду цікавих фільмів. Захоплюється спонтанними поїздками з чоловіком і полюбляє сюрпризи, які він влаштовує під час таких подорожей.

 

Рішення про участь у престижному конкурсі Mrs. Ukraine International 2022 прийняла, тому що любить ламати стереотипи, тому що має чотирьох доньок, для яких є прикладом, надихнутися красою свята і, звісно, для себе.

Проголосувати