Вероніка Розсоха

Вероніка Розсоха

Організатор мистецьких заходів

 

Вероніка - справжній митець, вона створює настрій для українських жінок та їхніх малюків. В основі її діяльності - організація свят, мистецьких заходів та найвражаючих подій. А ще Вероніка дружина, мама двох малюків і чемпіонка України з керлінгу.

 

Здобула дві вищі освіти і є експертом у фармацевтичній галузі, а також у сфері дизайну одягу.

 

«Моя родина є моєю непохитною фортецею і, водночас, стимулом до зросту. Я щодень дякую Богові за людей, котрі підтримують та збагачують мене. Мій чоловік - моя опора, споріднена душа та надійний друг, у шлюбі ми вже 10 років та маємо двоє дітей: дочку і сина», - розповідає Вероніка.

 

Вероніка творча людина і завжди прагнула до мистецтва,  тому наразі організовує свята та тематичні заходи, де жінки можуть проводити час разом із своїми дітьми, ставати ближчими та наповнюватися енергією творчості, створювати прекрасне й нести це далі в світ.

 

Вперше ставши мамою, Вероніка захотіла наповнити життя своєї доньки прекрасним, передати їй любов до творчості й зробити  безцінною кожну мить. Разом вони  створювали різноманітні композиції до свят, декорації, сценарії, а з часом це вилилося у цілі майстер-класи для друзів сім’ї, друзів їхніх друзів і, врешті, у справу всього життя.

 

Бажання жити - це основа будь-якого успіху. Коли в людських очах палає жага до життя, цікавість до світу, вона не боїться відповідальності й досвіду - її не зупинять жодні труднощі на шляху.

 

Життєвий орієнтир знаходить лише в своєму серці і завжди шукає опори лише в собі. Проте, кожну людину в своєму житті: чоловіка, батьків, дітей та друзів вважає невичерпним джерелом життєвої мудрості та безцінного досвіду, у яких кожен день можна вчитися  новому і через них пізнавати себе глибше.

 

Найскладнішим рішенням, як для будь-якої української жінки, котра пережила декрет, було рішення почати власну справу. Не бажаючи більше повертатися на  попередню роботу,  зібравши усю свою хоробрість до купи, Вероніка вирушила в цей невідомий для себе світ. Справа  мрії не народилася враз від змаху чарівної палички казкової феї, це була низка вагомих рішень, години перемовин із собою, шалений особистісний ріст, загартовування характеру і великий крок до свідомого життя.

 

Найдоленоснішою подією свого життя вважає рішення про шлюб після чотирьох місяців знайомства з майбутнім чоловіком. На сьогоднішній день Вероніка у шлюбі вже 10 років і вважає що те, на перший погляд легковажне рішення, стало стовідсотково значущим і правильним!  

 

В житті цінує щирих, відкритих людей із почуттям гумору, котре  вважає ознакою високого інтелекту. Також цінує в людях чуйність, доброту та вміння дружити.

 

Свій вільний час присвячує написанню картин, відтворенню краси природи на пейзажних полотнах. Також любить подорожувати з родиною і разом розділяти нові враження та вивчати культуру інших народів. Подорожі відкривають нові горизонти, допомагають ширше побачити цей світ, відчути різноманітність людських характерів та почуттів.

 

Важливу роль в житті Вероніки відіграє спорт, він допомагає завжди бути в тонусі та наповнює енергією до нових звершень.

 

«Нещодавно моя дочка попросила мене допомогти з подарунком на день народження її подруги, вона хотіла здійснити для неї щось прекрасне й незвичне. Як ми з'ясували, дівчинка вже довгий час мріяла навчитися танцювати бальний танець й виступити перед рідними у справжньому конкурсному костюмі. Тож ми організували для маленької леді майстер-клас із професійним викладачем та найяскравішими костюмами. Я бачила, як світилися від щастя очі цієї дівчинки. В той момент я зрозуміла, що мрії мусять здійснюватися. Ото ж і моя заповітна мрія нарешті здійснюється і я беру участь у конкурсі Mrs Ukraine International! Я готова до нових рубежів і нових перемог», - говорить Вероніка.

Проголосувати