Юлія Тихонова

no photo

Юлія Тихонова

Власниця бренду «Chalety», партнер компанії "LS Group", засновник фонду «Здорова Нація».

 

Закінчила Донецький Національний Університет, факультет Міжнародної економіки. Другу вищу освіту отримала в Міжнародному інституті глибинної психології.

 

Своїм пріоритетом, перш за все, Юлія вважає самореалізацію, як професіонала у власній сфері та прагне балансу в особистому житті.

 

«Лише реалізована, наповнена та усвідомлена жінка зі щирою душею та добрим серцем  здатна дати гідний приклад своїм нащадкам», - запевняє Юлія.

 

В її житті є кілька головних пристрастей, які тісно переплетені між собою - здоров'я, спорт, мода і подорожі. Вся професійна діяльність Юлії безпосередньо пов'язана з цими напрямками. Бренд «Chalety» спеціалізується на виробництві трикотажних і кашемірових виробів, компанія «LS Group», в якій Юлія є партнером і амбасадором, займається організацією подорожей «від А до Я», економлячи час і зусилля улюблених клієнтів і допомагаючи їм приймати рішення щодо вибору найбільш оптимальних місць для відпочинку, забезпечуючи першокласний сервіс на всіх етапах подорожі.

 

Діяльність фонду «Здорова Нація» спрямована на допомогу в організації спортивних заходів, зведенні спортивних майданчиків, забезпечення спортсменів спеціальною формою та іншими необхідними речами, надаючи підтримку як професійним спортсменам і командам, так і людям, які бажають долучитися до спорту.

 

Реалізація своєї мрії допомогла Юлії стати успішною в своїй справі. Ідеєю для створення бренду Chalety послужила безмежна любов до якісних, комфортних, елегантних довговічних речей. Саме такими сьогодні є і речі від її власного бренду, які створені для людей активних, динамічних, які цінують час, прагнуть до нових знань і відкриттів, для людей, що йдуть в ногу з часом, але залишаються вірними вічним цінностям.

 

Ще одна пристрасть Юлії - подорожі, яку вона так само перетворила в справу свого життя, ставши партнером і амбасадором компанії «LS Group», яка займається преміальним туризмом і спеціалізується на організації подорожей «під ключ», надаючи першокласний сервіс. А ось до створення фонду «Здорова Нація» Юлію спонукала її любов і залученість в спорт і здоровий спосіб життя.

 

Щоб домогтися успіху, перш за все необхідно бути дисциплінованою, спрямованої особистістю, вірити в себе і мати здатність діяти раціонально, вважає Юлія.

 

Найбільш значимі люди знаходяться в її оточенні все життя, вони досить різнобічні і успішні - це ті люди, у яких можна перейняти досвід і надихнутися їх досягненнями.

 

Юлія пристрасна прихильниця кінного мистецтва, а тому придбання благородного жеребця стало втіленням давньої мрії, і до цієї події вона підійшла з глибоким розумінням відповідальністі. Це рішення було не з легких але прийняте остаточно і безповоротно.

 

Військові дії в Донецьку, звідки Юлія родом, стали причиною переїзду в інше місто, де на неї чекала низка життєвих змін і доленосних подій. Змінилося все: коло спілкування, спосіб життя, діяльність.

 

У людях цінує щирість, інтелект, пластичне мислення і гнучкість свідомості, почуття гумору.

 

Веде досить активний спосіб життя: займається кінним спортом, скандинавською ходьбою, катається на лижах, їздить на велосипеді, захоплюється морськими прогулянками на катері та іншому водному транспорті. Любить подорожувати і знайомитися з новими культурами і менталітетом країн. Захоплюється співом і грою на фортепіано. Достатньо часу приділяє кінематографу та літературі.

 

Наповнюється крутими емоціями від клавішних партій в симфоніях Рахманінова і римами у віршах молодих поетів, заходом сонця неподалік від Альп і свистом вітру під час скачок, пристрастями головних героїв картин геніального Крістофера Нолана і любовними історіями в романах Володимира Набокова.

 

Участь в конкурсі Mrs Ukraine International розцінює як новий виклик. «Це нове середовище випробувань, можливість в стислі терміни вдосконалити свої навички та набути нового досвіду, адже здорова конкуренція дає розвиток і зростання», - говорить Юлія.