Тетяна Мандрик

Тетяна Мандрик

1915

Тетяна Мандрик - бізнесвумен в сфері промислової обробки деревини. Тетяна щаслива мама двох дітей - чотирнадцятирічного сина Назарія та п'ятирічної дочки Ангеліни, і любляча дружина. Має вищу освіту. Проживає в селищі Брошнів-Осада, Івано-Франківської області. У дитинстві мріяла бути моделлю.

У вільний час Тетяна вишиває бісером, відвідує театр. Любить поезію і займається фітнесом. Також, як справжня господиня, любить кулінарію.

Тетяна не часто подорожує в силу зайнятості, але особливо їй подобаються країни, де вона побувала - Туреччина і Польща.

В роботі Тетяна відповідальна і цілеспрямована. Своїм досягненням вважає те, що вона надає людям робочі місця, а також експорт продукції за кордон, що підвищує авторитет України.

Сильними сторонами характеру Тетяни є її впертість, і цілеспрямованість - вона завжди досягає поставлених перед собою цілей.

У людях цінує чесність, доброту і людяність.

На думку Тетяни успішна жінка повинна бути щасливою, коханою і впевненою в собі.

Щоб виглядати завжди на висоті Тетяна займається фітнесом, а також перевагу віддає лижному спорту.

«Я вирішила взяти участь в такому престижному конкурсі, як Mrs. Ukraine International 2018 перш за все тому, що мені хочеться спробувати втілити свою дитячу мрію, і, звичайно, як будь-якій жінці, хочеться показати і проявити себе зовсім з іншого боку.

Секрет моєї успішності полягає в першу чергу у взаєморозумінні та повазі в родині, а також в наполегливості у своїй діяльності ».