Деджироламо Таліна

Деджироламо Таліна

1314

 

Засновниця компаній «PLA Center» та «Sunshine Baby»

 

Ще в 10-му класі Таліна стала фіналісткою програми FLEX, завдяки якій закінчила школу в США й отримала диплом про середню освіту в Lake Forest High School, IL. 

Закінчила КНУ імені Т.Г. Шевченка, отримавши юридичну освіту та ступінь магістра Права. В Міжнародному Університеті Фінансів здобула другу вищу освіту та ступінь спеціаліста з Фінансів. 

14 років свого життя Таліна присвятила автомобільній сфері, де успішно просувалася кар’єрними сходинками. Мала досвід роботи в трьох великих автомобільних компаніях, але саме материнство концептуально змінило її життя  та підштовхнуло до відкриття власної справи. З часом жінка стає засновницею двох компаній, пов’язаних з медичним туризмом та здоров’ям породілля. 

Бізнес Таліни піклується про майбутніх мам та жінок в цілому, бо її компанія «PLA Center» спеціалізується на виготовленні  плацентарних капсул, які сприяють відновленню здоров'я в післяпологовий період, а також створенням косметичних засобів із порошку плаценти. Таліна пройшла спеціалізоване навчання в Англії, США та Японії та отримала кваліфікацію у сфері виготовлення біологічно активних добавок, щоб надавати якісні послуги українським жінкам. 

Друга компанія “Sunshine Baby"  займається професійною підготовкою, організацією та супроводом  медичного туризму до США, Південної Кореї, Німеччини та Ізраїлю. 

Жінка певна, що успіх справа не випадкова, тому, аби його досягти, потрібно мати сукупність таких рис характеру як впевненість в собі, відповідальність, прагнення постійно зростати, комунікабельність та навіть інтуїція. «Крім цього, важливо поважати позицію інших людей, тому що вміння приймати їх такими, які вони є, насправді,  це вміння успішної людини», - стверджує Таліна. Особисто для неї такі якості як людяність, порядність та вірність є вирішальними рисами для спілкування як у роботі, так й у житті.

Вона не зупиняється ні перед якими труднощами, а сприймає їх більше як виклик та стверджує, що найважче – це почати, проте завжди зважує усі «за» та «проти», вирішуючи питання будь-якої складності.

Найцінніше у житті нашої учасниці родина. Для Таліни тато є абсолютним авторитетом, прикладом для наслідування та людиною, яка вселяє впевненість у свої сили, а довгоочікуване народження сина жінка вважає доленосним, бо переконана, що діти приходять в наше життя не випадково: вони вчать безумовної любові, відкритості, навчають помічати деталі, бути щасливими та жити сьогоднішнім днем й здійснювати свої мрії. Саме таким є для неї її п’ятирічний синочок  Даніель. 

Вільний час Таліна проводить переважно з чоловіком та сином. І ніколи не втрачає можливість  подорожувати, бо це надихає та розширює кругозір. Список відвіданих країн на сьогодні перевищує понад п’ятдесят, але вона не планує зупинятися на досягнутому.

Також, Таліна захоплюється екстремальними видами спорту: стрибки в воду, віндсерфінг, серфінг, екстремальне водіння автомобіля, де займає призові місця в ралі, мотоспорт та понад десять років катання на сноуборді. Для душі займається грою на фортепіано та бере уроки вокалу.

Добре серце жінки визначило не лише справу всього життя, а й відвело значуще місце для благодійної діяльності: дитячі будинки, будинки для людей похилого віку, притулки для тварин, допомога онкохворим діткам і просто бідним сім'ям. 

Рішення взяти участь у конкурсі Mrs. Ukraine International коментує наступним чином: «Безумовно, це абсолютна можливість поділитися набутим досвідом та надихнути інших жінок на нові звершення й довести, що ніколи не пізно почати щось нове».