Воропаєва Тетяна

Воропаєва Тетяна

1260

 

Ресторатор, бізнес-тренер, гастрономічний експерт, франчайзі бренду, «Жінка вищого пілотажу»

 

Тетяна з самого дитинства обожнювала смачні застілля у родинному колі. Тож, коли через роки довелося обирати справу всього життя, ні миті не вагалася і почала працювати у рестораному бізнесі. У цій сфері пройшла шлях від офіціантки до власниці родини ресторанів MAMAN та компанії «Ресторанний Аудит & consulting». Усе це задля того, аби демонструвати своїм клієнтам цінності сучасної гастрокультури, робити трапези незабутніми, а людей — задоволеними.

 

«Моя місія щастя гостей. Я люблю їх смачно годувати, оточувати турботою та увагою»

 

Зі студентської парти у Київському інституті міжнародного туризму, економіки та права Тетяна вивчала менеджмент організацій. Згодом отримала диплом майстра з нейролінгвістичного програмування, а також успішно пройшла навчальний курс сильного управлінця-ресторатора у Novikov School.

Запорукою свого успіху Тетяна вважає власну цілеспрямованість, сміливість та вміння бути лідером. 

Зараз учасниця щаслива у шлюбі з коханим чоловіком. Подружжя має дорослу 23-річну донечку Катерину. Рідні усіляко підтримують Тетяну в будь-які життєві моменти. Особливо непросто було у 2014-му, коли через кризу довелося закрити ресторан. Та цей випадок Тетяна вважає досвідом виходу з непростих ситуацій.

 

«Досвід закриття ресторану навчив мене швидко приймати рішення».

 

Попри труднощі та напружений графік, Тетяна обожнює свою справу, а рішення зайнятися власним бізнесом вважає по-справжньому доленосним. Свого часу для досвідченого HR та тренінг-менеджера відкриття свого ресторану з нуля було справжнім викликом та виходом у вільне плавання.

На рішучі та мудрі кроки у бізнесі Тетяну надихають відомі ресторатори та знавці своєї справи Аркадій Новіков і Борис Зарьков. Їхнє бачення та проекти називає прикладом для наслідування.

У людях Тетяна найбільше цінує чесність, сміливість, вміння брати на себе відповідальність та внутрішню силу.

Крім улюбленої справи та родини, конкурсантку також мотивують і заряджають енергією подорожі. Її улюблені міста це Лондон, Сингапур, Барселона, Москва, Дубай. Фізично та духовно Тетяна тримає себе у формі завдяки заняттям фітнесом і танцями. У вільний час з радістю ділиться власним професійним та життєвим досвідом в якості спікера на масштабних тематичних конференціях. Завдяки цьому захопленню розпочала власний «Курс розвитку для Жінок вищого пілотажу».

На конкурсі Mrs. Ukraine International Тетяна хоче заявити про себе світові і довести, що жінка може бути успішною не лише в хатніх справах, а і в бізнесі та саморозвитку.

«Маю на меті заявити про те, що жінка це муза та ідейний натхненник. Наш успіх та якість життя залежать виключно від нас самих».