Олександра Штаний-Медяник

Олександра Штаний-Медяник

15351

Народилася в Дніпродзержинську. Закінчила професійну дитячу художню школу ім. Першудчева і була членом Юних художників України. Перемоги на регіональних конкурсах, персональні виставки, гран-прі на міжнародному конкурсі, - Олександра мріяла стати великим художником. А пізніше з'явилися думки про те, чому б не стати лікарем і рятувати людей, але не простим лікарем, а нейрохірургом.

У будь-якому випадку, Олександра була впевнена, що велике майбутнє можливо тільки у великому місті, а засумнівавшись в перспективності професії художника, вступає до Київського інституту інвестиційного менеджменту на кафедру Маркетингу. Дипломний проект переростає в реальний - Європейську школу дизайну, яка стала лідером комерційної освіти для дизайнерів різних напрямків.

Постійне спілкування з творчими людьми наштовхнуло на навчання в Rhodec International у напрямку дизайн інтер'єру та декорування. Так улюблена справа стала професією.

Дбайлива мама трьох дітей - старший пасинок і двоє дочок та любляча дружина. Олександра справжній професіонал - вже багато років вона декоратор інтер'єрних просторів, з об'єктами як в Україні, так і за кордоном, а також разом з чоловіком заснували архітектурно-дизайнерську студію. А для власного розвитку Олександра займається викладанням у своїй вже рідний Європейській Школі Дизайну.

Олександра, будучи людиною чесною, щирою, цілеспрямованою, любить освоювати нові знання, і цінує в людях такі якості як: відкритість, взаємоповага і бажання домагатися висот, не любить лестощі. Олександрі подобається відвідувати театр, читати літературу. Професійно займається фотомистецтвом, релаксує за допомогою живопису, а також захоплюється психологією інтер'єрів, взаємин, вихованням дітей. Отримує неймовірне задоволення від йоги, плавання і їзди на велосипеді. Величезний заряд енергії, неймовірне натхнення дають Олександрі її дітки, які настільки різні за віком (17, 9 і майже 2), що їй необхідно бути багатогранною і різнобічною!

Олександра кілька разів відвідала Італію (дуже вже вона їй імпонує), також була у Франції, Словенії, Чехії, Румунії, Болгарії, Єгипті, Туреччині, Азербайджані, Німеччині, Швейцарії, Шрі-Ланці.

У сучасному світі стільки можливостей для розвитку і розкриття свого потенціалу, тому Олександра завжди знаходиться в процесі навчання, оскільки вважає, що якщо людина не вчиться, не розвивається, то вона деградує. Їзда на роликах, естрадний вокал, фотомистецтво, скетчінг на графічному планшеті, вивчення італійської мови, - ось список поточних способів пізнання своїх можливостей Олександри.

На думку Олександри, успішна жінка - це перш за все, жінка, яка вміє наповнювати свій будинок щастям, обдаровуючи своїх близьких теплом і турботою.

"Я вирішила взяти участь в конкурсі тому, що бачу в ньому нову можливість для пізнання і розкриття себе, як особистості, як жінки. Я люблю братися за щось нове, занурюватися в невідомі мені раніше соціальні ролі, робити те, що раніше не робила, - це дає мені можливість пізнавати і розвивати себе, отримувати нові відчуття і досвід. Саме розвиток є джерелом моєї тілесної і душевної енергії. Моє життєве гасло і причина мого успіху полягає в тому, що я навчилася слухати і чути своє тіло, свої відчуття . Моя душа - гнучка та інтуітивна, спрагла знань. Знайшовши свою мету, відчувши її, я йду до переможного кінця! "