Інеса Побережна

Інеса Побережна

3446

Успішна телеведуча. Народилася в Україні, Вінницька область.

У дитинстві мріяла стати актрисою, співачкою або телеведучою. Закінчила Вінницький національний медичний університет за спеціальністю "Клінічна фармація" і вищу школу "Media & Production" 1+1. Любляча мати 6-ти річного сина, для якого вона є прикладом справжньої леді. Інеса будучи цілеспрямованою людиною цінує в людях такі якості як: людяність, надійність, гострий розум, вміння співпереживати і вміння бачити вирішення проблеми, а не саму проблему.

Телеведуча ранкової програми "Новий день" на телеканалі "ВІНТЕРА", асистент кафедри соціальної медицини та організації охорони здоров'я в ВНМУ ім. М.І. Пирогова. У спілкуванні Інеса, будучи проникливою від природи, завжди вміє розгледіти в людині позитивні якості. Комунікабельна, енергійна, відкрита, впевнена в собі. Із задоволенням захоплюється великим тенісом і регулярно відвідує тренажерний зал.

Любов до творчості і таланти успішна телеведуча розвиває і у вокалі, на сьогоднішній день вона записала вже не одну пісню. Інеса є організатором благодійних вечорів. В даний час працює над кандидатською, виступає автором і ведучою ранкових програм, численних сюжетів, рубрик. Будучи творчою особистістю, їй подобатися театр і література.

Також Інеса любить подорожувати. Вона побувала в таких куточках світу, як: Китай, Ізраїль, Йорданія, Франція, Бельгія, Угорщина, Словаччина, Нідерланди, Туреччина, Іспанія, Італія, Туніс, Єгипет, Польща, Малайзія, Індонезія, Сінгапур.

"Мене надихають учасниці подібного конкурсу, де змагаються красиві, успішні і сімейні жінки. Я відчула в собі сили і вирішила, що теж зможу! Мій успіх - це комплекс напрямків. Спробую пояснити на прикладі стільця, у якого є 4 ніжки. Одна - це сім'я, друга - кар'єра, третя -друзі і четверта - хобі. Стілець може впевнено стояти тільки тоді, коли всі чотири ніжки міцні. Між ними я постійно балансую, додаю свою любов, цілеспрямованість і щоденно працюю. "