Констанція Кондратьєва

Констанція Кондратьєва

6750

Констанція - дизайнер і засновник бренду одягу L'FORYOU. За освітою дівчина філолог - викладач англійської мови та літератури. Вивчала Hr-менеджмент в Академії управління персоналом, телеведуча в "Інтершкола". Понад чотири роки вивчає "щастя", чому вчилася в різних країнах, і в Америці, в тому числі, у творців фільму "Секрет". Дівчина родом з Луганської області, ще будучи студенткою, переїхала до Києва, де і проживає на сьогоднішній день. У дитинстві вона мріяла бути викладачем танців, для того, щоб підтримувати в дівчаток все найпрекрасніше - тягу до краси зовнішньої і внутрішньої. І вже в 18 років дівчині вдалося здійснити мрію, відкривши свою школу танців, що говорить про неї як про цілеспрямованої особистості.

Констанція допитлива по природі, і у вільний від роботи час не втрачає можливості порадувати себе читанням і вивченням літератури, в основному це психологія стосунків, завдяки чому у дівчини з'явилася нова мета - створити проект, який внесе певну цінність в життя жінок, над чим вона зараз активно працює. Улюбленим автором Констанції є Колін Тіппінг, а улюблена книга (цього автора) - "Радикальне прощення". Радикальна любов давно вже стали для дівчини керівництвом до життя. Будучи творчою особистістю, Констанція обожнює балет і всі види танцювальних постановок, так як сама є професійною танцівницею спортивних бальних танців. Також займається латино-американськими танцями - сальсою і бачатою. Серед інших талантів дівчини - захоплення живописом. Все починалося з візуалізацій її мрій на полотні і вилилося вже в написання великих картин. Неймовірне натхнення Констанція отримує, відвідуючи концерти живих оркестрів, особливо, піаністів, так як сама закінчила школу мистецтв по класу гри на фортепіано. Завжди перебувати в балансі і гармонії Констанції допомагають заняття йогою і медитаціями. А також перебувати в енергії дій для здійснення своїх мрій у всіх сферах життя. Завдяки своєму багатому внутрішньому світові Констанція - особистість багатогранна і крім літератури дуже любить поезію. Сама пише вірші, натхнення черпає у таких авторів, як Володимир Висоцький і Анна Ахматова.

Найбільшим своїм досягненням Констанція Кондратьєва вважає усвідомлення того, що жінка ніколи не зможе перемогти в чоловічій грі - в бізнесі, залишаючись при цьому люблячої і турботливої дружиною, мамою і дочкою. І те, що успішною можна стати тільки в тій справі, від якого жінка буде отримувати справжнє задоволення і насолоду. Бути в цій справі, своїй справі - щасливим і гармонійним.

Саме тому, через багато років успішної кар'єри на керівних позиціях, таких як Директор салону краси, HR-директор, Директор з продажу, Констанцією було прийнято рішення про створення бренду з сімейними цінностями, бренду, який буде підтримувати жінок, нести їх жіночність і красу, тим самим, надихаючи всіх навколо. Як засновник та ідейний натхненник бренду, Констанція робить все щиро і з любов'ю, що, в першу чергу, робить її щасливою. Підходячи професійно до своєї улюбленої справи, вникаючи в усі дрібні деталі, контролюючи весь процес, дівчина і до назви свого бренду підійшла з творчим підходом, вважаючи, що образи, створені нею, повинні надихати - with Love For You - З Любов'ю Для тебе.

Констанція любить подорожувати - дізнаватися нові країни, їх культуру, пам'ятки, їй пощастило вже здійснити свої дві найзаповітніші мрії про подорожі - побувати в Америці і в Індії, крім багатьох інших країн. І навіть пожити і там, і там, щоб більш глибоко вивчити країни. Індія підтвердила її розуміння того, що головна цінність - це саме життя, зовсім не матеріальні блага, а духовні, і як важливо жити сьогодні і дякувати, любити і цінувати все навколо, безумовно. Америка дала Констанції розуміння того, що означає - перебувати в стані розслаблення, а не в гонці за виживання, і робити те, що хочеться, виглядати так, як хочеться, і це - абсолютно нормально.

Сильними сторонами талановитої та творчої дівчини є віра в себе, прийняття і подяку. Констанція по життю йде з головним девізом: "Все, що відбувається в твоєму житті - відбувається не з тобою, а для тебе!".

В людях Констанція цінує оптимізм, чесність, відкритість, прагнення і благородство.

Сама головна цінність для неї - душевність. При цьому дівчина згадує слова класика - Омара Хаяма "Чим нижче чоловік душею, тим вище задирає ніс. Він носом тягнеться туди - куди душею не доріс ".

Констанція вважає, що успішна жінка - це та, навколо якої весь Світ кружляє. А в центрі вона - щаслива, жіночна, сексуальна, з іскрою в очах і дитячою безпосередністю. Жінка - якій не потрібно боротися за успіх, і взагалі ні за що не потрібно боротися, вона просто приймає і живе за канонами "Роби тільки те, що робить щасливою, уникай того, що гасить вогонь в твоїх очах".

Бути в ідеальній формі Констанції допомагають регулярні заняття фітнесом, пілатесом і суперечка