Таяна Рута

Таяна Рута

1605

Таяна - Beauty Expert, фахівець в області краси міжнародного екстра-класу, візажист, стиліст, дизайнер, іміджмейкер, косметолог, викладач. Народилася в Україні, місті Кіровограді, проживає в Києві. Таяна закінчила Харківську Фармацевтичну Академію за фахом - провізор-косметолог; Академію макіяжу і декоративної косметики "Gold Beauty" за спеціальністю візажист; OMC Paris Institut Technigue du Maquillage по кваліфікації - фахівець екстра-класу в області макіяжу, стилю і створення образів; International Fashion Academy (Paris) - Академія моди і дизайну (Париж) - бакалавр дизайну моди і технологій; Школу косметології Partner Plus по кваліфікації - мезотерапевт, фахівець ін'єкційних методик; UPTODATE Fashion Academy (Paris) qualification - Beauty Lookmaker; Міжнародну Академію Управління Персоналом (Київ), академічний ступінь магістр, за спеціальністю - управління персоналом і менеджмент. Таяна любляча і турботлива мама двох чудових десятимісячних дівчаток-близнючок - Мірабелли і Даніелли.

У дитинстві мріяла стати художником-візажистом і дизайнером суконь. Ця мрія здійснилася практично відразу. Ще в шкільні роки Таяна моделювала ескізи суконь для себе. А потім, вже разом з кравцем, реалізовувала всі задумки в життя. До візажу прийшла паралельно з отриманням медичної освіти. Спочатку це було як хобі, захоплення, але через кілька років у Таяни вже був свій салон краси, де вона викладала базові курси, працювала топ-фахівцем і інтенсивно отримувала масу нових знань за кордоном, адже індустрія краси розвивається дуже швидко - потрібно бути завжди на хвилі нововведень, нести красу в світ.

Таяна Рута - творець бренду Ruta Style. Нагороджена призовим першим місцем на Всеукраїнському щорічному фестивалі індустрії краси "Beauty Party". Співпрацює з модельними агентствами, журналами та кращими фотографами. Була офіційним візажистом Yves Saint Laurent Paris в Україні. Чотири рази кращий візажист YSL в Україні. Регулярно відвідує тренінги від кращих світових компаній по новинках в індустрії моди і краси, працює з VIP-клієнтами. Була офіційним візажистом Dior в Україні. Два роки була візажистом-стилістом в Project Build Advertising Dubai. У 2015 році заснувала Академію стилю і макіяжу міжнародного рівня - "Ruta Style Makeup Academy".

Таяна любителька просторових видів мистецтва, таких як: фотографії, живопис, виготовлення особливих прикрас. Обожнює малювати портрети і пейзажі. Також Таяні подобається вишивати і в'язати, дівчина сприймає це скоріше як медитацію і отримує величезне задоволення від процесу. Вивчає психологію і астрологію.

Вважає, що спорт - це життя, а життя - це постійний рух. Великий теніс грає вагому роль в її житті. Професійні та регулярні тренування дарують Таяні загальний тонус, бадьорість, драйв і нереальне задоволення від гри, з перемогою, зрозуміло. Коли їй хочеться умиротворення - воліє заняття йогою. Стретчинг забезпечує м'язам еластичність, а плавання розслаблює. Вибирає завжди персональні тренування.

Довгий час жила в ОАЕ в Дубаї. Це місто з першого погляду підкорило танення. Ще будучи туристом, вона настільки перейнялася красою і розкішшю цього міста, що прийняла рішення залишитися там жити. Теплі хвилі Перської затоки, спекотне сонце, надзвичайно-цікава їжа закохує в себе все більше. Але, насолодившись, Таяна продовжила подорожі по світу. Професія Таяни Рути дозволяють їй бути затребуваною в будь-якому куточку земної кулі, тому вона часто поєднує роботу з подорожами. Обожнює східні країни, відвідує Азербайджан, часто буває у Франції, Німеччині, Італії, Австрії, Польщі, Туреччині, Єгипті, Ізраїлі. У цих країнах у неї багато друзів і клієнток. Наступні подорожі вже плануються з дітками, в цьому році Таяна хоче познайомитися з Грецією, вишуканою кухнею в Грузії, і, звичайно ж, Мальдивами, про яких вона дуже давно мріяла.

Сила Таяни полягає у вірності собі, гідності і подяці. На її думку - жінка отримує багато мудрості, долаючи перешкоди, отримуючи міць, яка здатна надихати і окриляти багатьох. Цілеспрямованість і наполегливість - яскраві ознаки характеру Таяни і є відмінними помічниками по життю.

Для Таяни дуже важливі в людях щирість і відкритість. Таяна інтуїтивно заздалегідь переглядає особистісні якості людей, що полегшує їй подальше спілкування і розуміння один одного. Любить легкість в спілкуванні і відносинах, поважає чужий простір, цінує доброту, великодушність і чуйність.

На думку Таяни, успішна жінка - це щаслива жінка, чиє щастя відразу видно і відчувається оточуючими. Вона завжди наповнена добром і світлом, любов'ю і турботою, умінням дарувати свою силу, досвід і знання, з турботою до ближнього. Таяна впевнена, що тільки в такому - повному і гармонійному стані, можна досягти успіху, небувалих висот і бути прикладом для багатьох.

"Участь в престижному конкурсі Mrs. Ukraine International 2018 для мене - чудова можливість представити Україну і проявити себе, бути прикладом, уособленням жіночності і успіху, все моє життя пов'язане з красою і її врученням, я даю можливість розквітати багатьом жінкам. Моя місія - надавати способи і силу, надихати на великі висоти, це як дарувати крила і впевненість в тому, що всі мрії збуваються. Цей крок для мене популяризація наповненості внутрішньої і духовної, можливість нести в світ справжню і неперевершену красу.

Секрет мого успіху в умінні чітко розставляти пріоритети, мудрості, добре розвиненій інтуіції, безперервному саморозвитку, вміння чути себе і бачити знаки долі, вірі в себе і любові до оточуючих, можливості допомагати, будучи щасливою"