Олена Бринза

Олена Бринза

1020

 До того як почала захоплюватися дизайном дитячого одягу, вона отримала вищу освіту за фахом менеджер готельно-ресторанного бізнесу. Але після змінила не одну професію, причому абсолютно не схожих і не пов'язаних між собою, наприклад: головний бухгалтер, адміністратор ресторану, заводчик сфінксів, робота на біржі. Їй вдавалося займатися різними видами діяльності одночасно, одна професія плавно переходила в іншу. При цьому Олена вже була заміжня і народила двох чудових діток: сина Арсена 9 років і дочку Злату 10 років. Це тільки додавало більшої енергії і допомагало максимально правильно і точно планувати свій щоденний графік.

 Дизайном вона почала займатися зовсім випадково. Одного разу на виставці кішок Олена пошила виставковий будиночок для своїх вихованців, після чого отримала масу компліментів. Тварини її надихнули на створення першого шедевра, це була велика метрова клітка прикрашена шикарним хутром і будиночок для кішок у вигляді яйця-Фаберже. Раніше ніколи не займалася шиттям і навіть не цікавилася, але в один прекрасний, доленосний день все змінилося. Одна дівчина попросила її зшити спідницю для її дочки, довго не погоджувалася, але в підсумку зробила все на око, як уміє. Сяючі очі цієї дитини підкорили серце, Олена почала серйозно цим захоплюватися і нести діткам радість у вигляді гарного одягу. Вона думає, успіх приходить коли ти займаєшся улюбленою справою в задоволення і отримуєш насолоду від самого процесу. Але не варто забувати про систематичність, завзятість, віру в себе і свою справу - це дуже важливо, без цих якостей улюблена справа назавжди може залишитися лише мрією.

 Найскладнішим рішенням для неї це було розлучення. Більше року провела в роздумах, що робити і як бути. Але потім до неї прийшло усвідомлення, що якщо вона не буде щаслива, то не зможе дати цього і своїм дітям. І взяла на себе відповідальність за цю ситуацію, що дозволяє собі робити те, що робить її щасливою, не боячись осуду і неприйняття близьких та рідних. Зараз у неї прекрасні стосунки з коханим чоловіком, які надихають і розвивають. "Не бійтеся пробувати і помилятися, адже, найчастіше, найстрашніше, що лякає дає найпрекрасніші результати" - стверджує Олена. Головне - бути готовим легко приймати нове, відпускати старе і насолоджуватися теперішнім, тут і зараз. У неї немає певної людини, яка була б кумиром протягом усього життя. Людина постійно розвивається, а значить і їх смаки змінюються! Наставники так само змінюються в міру вашого зростання. Люди, які здаються вам спочатку ідеальними, через якийсь час втрачають свою важливість для вас, це як якийсь пройдений етап.

 Дуже любить нові знайомства і спілкування. Важливим є стан, який отримуєш після спілкування з людиною. Основною цінністю в людях для неї є «післясмак», яке вони залишають після себе. Свій вільний час проводить по-різному, це може бути активний відпочинок за містом, читання книги, вечірка, уроки вокалу або танців, піша прогулянка, кіно, або просто відключити телефон і провести день в піжамі не виходячи з квартири. Обожнює влітку і відпочинок на природі. Чи не уявляє своє життя без спонтанності і подорожей, наприклад зібрати валізу за пару годин до вильоту і податися в нову країну. Так само любить танцювати і співати, особливо коли нікого немає вдома. Захоплюється психологією.

" Не секрет, що практично кожна дівчинка мріє про участь у конкурсі краси або показі мод, але в силу різних обставин не все можу здійснити цю дитячу мрію. Хоч дівчатка виростають, але їх мрії залишаються. І ось, завдяки цьому конкурсу, вони стають реальністю! Я була дуже рада і здивована, коли дізналася, що цей конкурс з'явився в Україні. Пару років тому я цікавилася цим заходом, але тоді це все здавалося таким далеким і нереальним. Для мене це новий досвід, спробувати себе в якості моделі. Отримати задоволення від перебування на сцені, красивих зачісок, суконь та світла софітів. Заявити про себе, як про особу, завести нові знайомства і дати нові витоки своїй справі. "