Ольга Амрай

Ольга Амрай

1836

 Засновниця IT компанії, створює зі своєю командою інноваційну VR/AR платформу. Має вищу освіту, закінчила Вінницький технічний університет. Ольга з дитинства відрізнялася своєю любов’ю до життя та внутрішнім вогнем, що допоміг досягти цілей у житті. Часто відвідувала різні тренінги, ще з 16 років перечитала гору бізнес літератури. І у свої 20 років займала пост директора косметичної компанії. Довгий час в неї найкращими наставниками в плані фінансів був Роберт Кіосакі та Тоні Роббінс.

 На жаль не все було так гарно та спокійно в її житті. Пішла наперекір батькові, вийшовши заміж за чоловіка іншої національності, ще й з великою різницею у віці. Тато найбільш значущий чоловік і його думка для Ольги святе. “Вийшла заміж по великій любові, і ця любов була взаємна. І довгоочікувана дитина була народжена в гармонії та злагоді, але після 10 років подружнього життя розлучилися. Я була ініціатором, через те, що відносини себе зжили та подальшого розвитку в них більше не було. Після цього заснувала міжнародну компанію та ризикнула переїхати в іншу країну для її подальшого розвитку, причому перевезти ще й увесь свій головний персонал - це було далеко не легке рішення”.

 Ольга вважає себе лідером, але довгий час боролася зі своєю сором’язливістю та невпевненістю. Здолала це за допомогою своїх друзів і тих людей, які підтримували її. Вони кажуть, що вона цінує у людях чесність, у першу чергу перед собою, бо з такими людьми легше та приємніше спілкуватися. Увесь свій вільний час проводить зі своїм сином Принцом, якому вже 7 років. Разом вони ходять по магазинах, спілкуються на тему життя, фінансової грамотності та інших корисних речей.

         “Мене наповнює спілкування з людьми, проводити прямі ефіри, ділитися своїм власним досвідом, давати цінний контент, який навіть за гроші у бізнес тренерів купити складно. Зворотний зв'язок дозволяє мені ставати краще, розвиватися й знову ділитися з аудиторією набутим досвідом. У мене багато ідей та енергії, які дадуть стимул для поліпшення життя кожного”.