Романюк Наталія

Романюк Наталія

741

Засновниця CEO Incognito ™

Свого часу Наталія закінчила Київський коледж легкої промисловості, Київський національний університет технологій та дизайну, а також міжнародну школу архітектурного дизайну. Зараз багато уваги приділяє благодійності та різним соціальним проектам.

Наталія очолює компанію Incognito™, котра займається текстильним дизайном оформлення інтер'єрів. В перспективі має на меті створити власну лінію одягу, головних уборів та взуття. Дівчина звикла рішуче підходити до своєї справи, тому робота її компанії побудована на власних маркетингових дослідженнях, що дозволяє задовольнити усі потреби клієнтів за інноваційними методами.

Про наполегливість Наталії знають не з чуток, вона не звикла зупинятися на досягнутому і тому стрімко наближається до реалізації нових проектів, серед яких є використання криптовалюти, впровадження роботизації й штучного інтелекту на основі власної торгової марки. До речі, у напрямку дизайну інтер'єру Incognito™ – єдина компанія в Україні, яка вже відмовилася від використання натурального хутра в текстилі й інших обробках, що дає право сміливо ставити компанію на рівні найкращих світових брендів.

Наша  учасниця вбачає силу свого таланту саме у творчому напрямку, бо навіть у сфері технологій її креативність не полишає ні на хвилину. Її місія у тому, аби зробити цей світ краще.

Наталія вважає, що: "найскладніше на шляху до успіху – це робота над собою, адже тільки зустрівшись віч-на-віч зі своїм страхами, можна пізнати самоцінність та зрозуміти своє призначення".

Коли життя насичене неймовірною кількістю задач, важливо знайти джерело натхнення та мотивації для подальших звершень. Для Наталії таким прикладом є не тільки власна подруга, а й видатна письменниця Анна Богинська та її Високість польська принцеса Анжеліка Ярославська-Сапега, вчинки та сприйняття життя яких викликає тільки захоплення.

Друзі Наталії наділені найкращими якостями, але найбільше цінує їх за чесність та щирість. Підтримка та віра яких і стали ключовими у прийнятті рішення про участь у конкурсі Mrs. Ukraine International 2020.